• Když předpona kilo znamená tisíc, proč se lidově kilem označuje stokoruna? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Když předpona kilo znamená tisíc, proč se lidově kilem označuje stokoruna?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Když předpona kilo znamená tisíc, proč se lidově kilem označuje stokoruna?

  • Co označuje tento emotikon :-Q?



    Další informace


    Kilo krystalového cukru 38 korun.Máte u vás taky takové ceny?



    Další informace


    Když předpona kilo znamená tisíc, proč se lidově kilem označuje stokoruna?



    Další informace


  • Co se označuje jako studený start? Když je venku zima, nebo když je motor studený, ještě nenastartovaný?



    Další informace


  • Chtěl bych poradit jaky telefon do 4000 tisíc si koupit aby mě přehral i soubory pps s počitače. Dik.



    Další informace


  • Chtěl bych se zeptat-pokud člověk lidově řečeno dělá bez jaké koliv smlouvy tedy načerno počítá mu vedoucí

    dan,zdravotní a sociál je to v pořádku? Mám na mysli konkrétní věc a to sekal jsem drážky vysekal jsem celkem 194m vedoucí mi řekl,že za metr je 32kč ale že je to fakturační cena,že musí odvést z toho dan,sociál,zdravotní a taky za používání kladiva takže pro mně je 18kč za metr,moc se mi to tedy nezdá,ale raději se Vás ptám co Vy na to ??, je to v pořádku,nebo se mám ohradit a pokud ohradit tak čím ?? děkuji Leo

    Další informace


  • Neznáte nějaké severočeské lidové písně?

    Já teda ani ne, ale něco by o tom měl vědět Josef Alois Náhlovský. Ten zná své Krušnohorce jako své boty. Krušnohorci také vynalezli erotické písně. Takové hity jako Zajíček v své jamce , Kdepak ty ptáčku hnízdo máš nebo poněkud pedofilní Holky z naší školky krušnohorské publikum velice oslovovaly. Ale to nebyl ten největší přínos Krušnohorců na poli pop music. Krušnohorci zřejmě jako jediní produkovali hudbu a písně pro své hluchoněmé spolukrušnohorce. Nám se bohužel podařilo najít pouze jedinou nahrávku, naštěstí zvukovou i obrazovou, takže si teď můžeme společně zazpívat originální krušnohorskou skladbu. Předzpívávat bude pan Miroslav Jílek a do znakové řeči překládat pan Jiří Bauer. a href"http://jpeg.cz/images/2016/07/30/cYdbR.jpg" rel"nofollow" http://jpeg.cz/ hellip /a

    Další informace


    Měl by prosím někdo notový zápis (noty) k lidové písničce Třeboňský hodiny?

    (Ne, Rožňovské nemyslím)

    Další informace


  • Kolik kilo meruněk je třeba na litr meruňkovice?

    a href"http://www.palenicetisnov.czriprava-kvasu.html" rel"nofollow" http://www.palenicetisnov.cz/ hellip /a Meruňky a broskve: odstopkované nadrcené plody (pecky se nedrtí). Výtěžnost je asi 9 až 12 litrů absolutního alkoholu z 300 kg ovoce.

    Další informace


  • Ahoj chci se zeptat co znamena kdyz se ti nekdo zepta jestly jsem nadrzena co to znamena..? :D

    Vzrušená, dychtivá a lačná po něčem. Nadržená můžeš být sice i na vědu a poznání, ale obvykle se to používá ve spojení se sexem.

    Další informace