• Když předškolák jde do přípravné třídy, tak to svědčí o jeho lepší inteligenci? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Když předškolák jde do přípravné třídy, tak to svědčí o jeho lepší inteligenci?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Když předškolák jde do přípravné třídy, tak to svědčí o jeho lepší inteligenci?

 • Věříte na mimozemskou inteligenci?  Další informace


  Může mít blbec inteligenci v normě?  Další informace


  Jsou encyklopedické znalosti inteligencí?  Další informace


  Jaký je (podle vás ) rozdíl mezi inteligencí přirozenou a umělou?Děkuji.  Další informace


  Jaká přirovnání na inteligenci znáte?  Další informace


  Co znamená výraz kappa? Nechci řecké písmeno, nebo tak, jde mi o to, když to prostě jen tak někdo řekne - #kappa  Další informace


 • světci jehovovi je sekta? Nebo to jsou nějací svědci něčeho?

  Svědkové Jehovovi jsou považováni za tkzv. křesťanskou sektu. Křesťanská sekta je společenství, které některá má pravidla, zásady a učení stejné jako křesťanství, ale vymyká se v zásadních věcech - např. Svědkové Jehovovi narozdíl od křesťanství neuznávají, že Ježíš Kristus byl zároveň Bůh a neuznávají osobu Ducha Svatého.Slovo Jehova je poněkud zkomolené, resp. poangličtělé jméno Boha. Toto jméno Bůh sdělil jen Mojžíšovi a Izraelitům na hoře Sinaj a zapřísáhl je, aby jej nevyslovovali nadarmo - tj. zbytečně, jen tak do větru, nebo v nevhodnou chvíli. Vyslovit ho směl jen jednou ročně nejvyšší kněz při obřadu v jeruzalémském Chrámu. Psalo se (to je v hebrejštině normální) jen souhláskami JHVH a nejpravděpodobnější výslovnost je Jahveh .Svědkové Jehovovi ale pocházejí z Ameriky, proto ta anglická výslovnost a považují se za bezprostřední svědky Boha (Jehovy), který jim údajně dal určité pokyny a informace.

  Další informace


  Nevíte, proč se pojem husa spojuje s nízkou inteligencí?

  Myslím, že k tomu, že někdo používá pojem hloupá husa apod,,,došlo tím, že v momentě, kdy husa byla ochočena a šlechtěna pro potřeby člověka jakoby zhloupla. Jinak je to o proti třeba slepici velice inteligentní zvíře.

  Další informace


  Na kterého významného českého spisovatele si vzpomenou na vyšehradském hřbitově jeho milovníci v den výročí jeho úmrtí?

  Jaké náměty najdeme v jeho tvorbě? Jdi - z kterého dramatu jsou tato slova?

  Další informace


 • Proč když spustím v prohlížeči javu tak mě prohlížeč zmrzne a za chvilku mě spadne a spustit jde jen když restartuji PC.

  preco neviem....ale najskor skus iny prehliadac...reinstaluj alebo aktualizuj jre ( runtime enviroment) a odporucam update windows..

  Další informace


  Když testuji vadné sektory u disku, tak je lepší pro diagnostiku, když je disk prázdný nebo zaplněný?

  Pokud jde o běžnou diagnostiku - je to úplně jedno, data ji nezajímají...Pokud bys náhodou použil nějakou LowLevel utilitu, o data přijdeš.___Pokud jde o data - je lépe před diagnostikou data zálohovat, diagnostika (i běžná), může disk ´zbořit´..-)

  Další informace


 • Ve kterých případech se zahajuje přípravné řízení trestní přímo zahájením trestního stíhání?

  To je vskutku divná otázka. Zahájení trestního stíhání se provádí usnesením, které by mělo být odůvodněno. To znamená, že existují podklady odůvodňující předběžný závěr, že se stal trestný čin a spáchala jej určitá osoba. Pokud by přípravné řízení trestní začalo přímo vydáním usnesení o zahájení trestního stíhání, znamenalo by to, že podklady byly shromážděny, aniž by byl proveden jediný úkon trestního řízení, nikdo např. ani nepodal vysvětlení podle trestního řádu.Takže odpověď by byla asi taková, že tehdy, pokud je vydání usnesení o zahájení trestního stíhání prvním úkonem trestního řízení.

  Další informace


 • Říká se, že: Život je pes a my jsme jeho patníky. Proč je život pes a proč jsme jeho patníky?

  Dle obrázku lze usoudit, že se tam bojuje o život?Obr.: a href"https:/ixabay.com/cses-zahrada-teri%C3%A9r-z%C3%A1bava-1310545/" rel"nofollow" https:/ixabay.com/ hellip /a

  Další informace


  Jak vypočítat energii tělesa (např. při jeho dopadu) z jeho váhy a rychlosti?

  Bude to asi kinetická energie, čili:E 1/2 * m * v² a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Kinetick%C3%A1_energie" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


 • Jak byste popsali dovolenou české rodiny, která je na úrovni střední majetkové třídy (v průměru)?

  Stačí stručný popis a nebude mi vadit, pokud nebude úplně přesný. Zajímá mě váš osobní názor.

  Další informace


 • Vypovídají školní známky něco o inteligenci žáka?

  Chci se zeptat jestli školní známkování vypovídá něco o inteligenci toho žáka že podle paní učitelky když prý nemáme jedna nebo za 3 ale máme 4-5 tak jsme tupci podle ní tak nevím jestli to vypovídá o té inteligenci žáka nebo je to jen informativní?

  Další informace


  Přípravné kurzy na VŠ

  Ahoj, zajímalo by mě, jak probíhají přípravné kurzy na VŠ. Teď studuju třetím rokem ekonomiku a podnikání na střední škole a ráda bych poté studovala cestovní ruch, mezinárodní vztahy nebo žurnalistiku. Naše matikářka je jedna z mála učitelek, která se více zmiňuje o vysokých školách, ale je toho názoru, že budeme dále studovat ekonomiku atp. Já chci ale úplně jiný obor, tím pádem bych tedy měla po maturitě začít chodit na nějaký takový kurz? A kde takový kurz je, na konkrétní VŠ, kam bych chtěla nastoupit? A kdybych odmaturovala někdy v květnu, mohla bych už někdy v září/říjnu začít studovat vejšku? Je vůbec takový kurz nutný?

  Další informace


  Proč moudří tvrdí, že se nemáme stydět za svou inteligenci, když každýho běžnýho člověka tím tak maximálně vytočíme?

  Ne-li přímo naštveme! Já todlenc to nechápu.Přitom běžný, normální člověk se vyskytuje všude a mnohem častěji, než kdyby šlo o každýho druhýho .Tak jak se veřejně verbálně a pohybově projevovat? Fakt se nemusíme stydět za svou inteligenci? Jako fakt? )

  Další informace


  Dobrý den mohl bych se dostat na středný školu s průměrem 2.2 a 2.3 průměr je z 8 třídy ?

  Chtěl bych se dosta na tuhle středný školu a href"http://www.ssosz.cz/" rel"nofollow" http://www.ssosz.cz/ /a díky mocDoplňuji:OK a diky moc na tehle skole jse nekonaji prijimaci zkousky jsem cetl ale bojim jse ze to vezmou na prumer .

  Další informace


 • Proč se říká, že jsou sovy moudré, když nemají žádnou nadprůměrnou inteligenci?

  Kde se to označení sov vzalo?Sova je v každém směru pozoruhodné zvíře. Na celém světě jich žije přes 200 druhů, umí otočit svojí hlavou téměř dokola. Nejzajímavějším faktem však je, že jsou moudré. Nebo se to o nich alespoň traduje.Sovy nejsou moudré!Jak je to tedy skutečně? Hned na začátkem si pojďme ujasnit pravdu. Realita je taková, že sovy nemají žádnou nadprůměrnou inteligenci. Vzhledem k tomu, jaké pověry o nich kolují, je samozřejmostí, že byly prováděny desítky testů na soví mozek. Jedna z takových studiích potvrdila, že schopnosti sovy v ničem nepřevyšují schopnosti jiných ptáků. Byl uskutečňován například jednoduchý kognitivní test, stavěný na principu podmíněných reflexů. Vytvořila se taková situace, kdy po zatahání za řetěz se sově dostalo nějakého potěšení v podobě pamlsku. Kdo by si myslel, že řetěz se bude houpat neustále, je na omylu. Sovy tímto experimentem neprošly úspěšně.Neznamená to však, že by byly naprosto hloupé. Jiné studie prokázaly, že jsou tito ptáci schopni využít nalezený trus jiných zvířat a za jeho pomocí lákat brouky do svého doupěte, kde si na nich poté pochutnaly. Takový zjištění však v žádném případě nekoresponduje s nějakou extrémní soví moudrostí.

  Další informace