• Kdyz se budu kazdy den opijet alkoholem, za jak dlouho prijdou zdravotni problemy? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kdyz se budu kazdy den opijet alkoholem, za jak dlouho prijdou zdravotni problemy?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kdyz se budu kazdy den opijet alkoholem, za jak dlouho prijdou zdravotni problemy?

 • co se dělá s alkoholem, který je policií zadržen? mohla by na to jezdit moje škodovka?  Další informace


  Když si večer v 19 hod natočím budíka na 8 hod ráno. Jak dlouho budu spát?  Další informace


  Co s alkoholem - nepiju  Další informace


 • budu v důchodu od 19.1.2013 a zůstávám v pracovním poměru, budu mít za rok 2013 slevu na daních

  Tady je podstatné, zda nastoupíte do důchodu a budete dále pracovat jako starobní důchodce, či nikoliv. Pokud nebudete pobírat starobní důchod, tak budete mít základní daňovou úlevu i nadále. Pokud bude Váš nynější pracovní poměr přivýdělkem v důchodu, tak potom nárok v roce 2013 na tuto slevu mít nebudete.

  Další informace


  Kupovala jsem triko přes internet platbou bankovním převodem... za jak dlouho jim peníze přijdou na účet?

  Jestli mají stejnou banku jako ty, tak během 1 dne, jestli ne, tak by to mělo přijít do 2-3 dní.

  Další informace


  Budu-li chtít prodávat ve stánku na festivalech točené pivo, jaké budu muset mít povolení či je třeba živnostenský list?  Další informace


 • KDyž si ten film pustíte tak tam máte vězně...a oni přijdou

  Nevíte jak se ta píseň jmenuje?? a href"http://www.dvdedice.cz/dvd-fil" rel"nofollow" http://www.dvdedice.cz/ hellip /a my/dobrodruzny/mumie-i-71402/

  Další informace


  Jak se jmenuje film ? Ve kterém jsou 3 děti a zchoří dům a přijdou o rodiče .

  Holka pořád vymýšlí různé vynálezy. Ten kluk je zkouší a nejmenší holčička pořád něco okusuje. Když ji zchoří dům s příjdou o rodiče tak je dají k nějakému strejdovi který pak kvuli dědictví zaparkuje s autem na kolejích aby je zabil. Prosím co je to za film ? Omlovám se za chyby.Doplňuji:Ano , moc děkuji.... :)

  Další informace


 • Piercing v bradavkách, budu moci kojit, až budu veliká a zdatná?

  Nebudu mít poškozené bradavky? Zarostou? Děkuji.

  Další informace


  Která barva očí vám přijde nejpřitažlivější?

  Hodnotíte holky podle barvy očí? I když jestli ma čočky nejspíš nepoznáte?PůvodníOci jaké barvy vam přijdou nejpřitažlivější?

  Další informace


 • Proč lidé zapíjejí alkoholem smutek, beznaděj,...

  Proč lidé pijí alkohol, když jsou né v nejlepších chvílí? Proč to nezačnou řešit nějak jinak než, že se hned opijí.

  Další informace


 • Který internetový obchod s alkoholem má nejnižší ceny?

  Prosím, nevíte o nějakém internetovém obchodě, který má obecně nejlevnější alkoholické výrobky, ať už destiláty, tak likéry atd.? Vím, že všude se to liší flaška od flašky, ale chtěla bych něco obecně levného. Předem děkuji za odpověď.

  Další informace


 • Co mám dělat když mě rodiče nutí hrát na klavír, každý den hodinu a do ty doby nemůžu dělat nic jiného.

  Doplňuji:omylem tam mám čárku sry

  Další informace


 • Jak dlouho trvá než zapomenu svůj rodný jazyk když budu žít v jiné zemi než rodné?

  Kdo nechce, ten nezapomene ani po padesáti letech. Máme příbuznou v Argentině, žije tam sedmdesát let a svým rodným jazykem mluví zcela plynně a spisovně. :-))

  Další informace


 • Vadí když si miju každý den vlasy?

  Myslím si, že to není moc dobré, smývá se tím určitý ochranný faktor z vlasů. možná teď v létě to tolik nevadí, když je teplo a člověk se potí, ale stejně je to asi zbytečné.

  Další informace


  Nevíte,co dělám špatně,když každý den cvičím a pravidelně jím,ale nic nezhubnu?

  Každý den cvičím asi 35 minut na běhacím stroji a pravidelně jím menší porce jídla a dodržuji pitný režim,ale nic se mi zatím nepodařilo zhubnout.Nevíte,co dělám špatně?Doplňuji:Měřím přibližně 180cm a vážím 58kg

  Další informace


  Kdyz se budu kazdy den opijet alkoholem, za jak dlouho prijdou zdravotni problemy?

  Tak zhruba priblizne) jineez nez vylozene fyzickeho zdravi tykajici se zde nereste.

  Další informace


  Je pravda, že každý druhý člověk v ČR umírá na kardiovaskulární nemoci a každý třetí má rakovinu? Jak nebýt součástí?

  Viz článek:Inedia je latinský výraz pro “hladovění”, je to lidská schopnost žít bez jídla. Lidé, kteří provozují životní styl bez jídla, mohou čerpat na svou obživu energii z přírody. Žijí z čchi, země, lesa, vody, slunce, vzduchu nebo z lásky a víry. Lidé, kteří žijí nezávisle na jídle se nazývají breathariáni, solariáni, wateriáni nebo pranariáni a pocházejí ze všech oblastí života, z různých kultur a všech koutů světa a žili zde ve všech etapách a žijí i v dnešní době. Mezi ty nejznámější patří například Otec Švýcarska – Nicholas z Flüe, Tereza Neuman, nebo také Doktorka Moorová, která prochodila svět pěšky křížem krážem a žila jen z vesmírné energie. Tito lidé postupně přejdou z vegetariánství na vitariánství, což je strava přírodní – čerstvé ovoce a zelenina (zcela vyloučí vařenou stravu) a na liquidariánství – šťávy z ovoce a zeleniny. Vyloučením vařené stravy se samočinně rozběhne v těle čistící mechanismus, detoxikace organismu od všech toxinů, jimiž bylo tělo za celá léta zaneseno, zbaví se nadbytečných tuků, v nichž jsou tyto jedy vázány. Tělo, které se přizpůsobovalo po léta jedům a toxinům, které jsme do něj vkládali, se nyní samo navrací do původního stavu, což znamená, že zmizí všechny nemoci, tělo se vyladí do perfektně fungujícího stavu.Tento přechod není snadný. Lidé se často nedokáží vzdát ani tak škodlivých potravin, jako jsou živočišné produkty: např. maso, mléko… – ve všem jsou pesticidy, skryté nemoci zvířat, antibiotika, stresové hormony, toxiny… Toto j

  Další informace


  Jak dlouho může lidské tělo téměř hladovět, aniž by došlo k trvalým zdravotním následkům?

  Pokud je výdej energie na základě fyzické námahy zanedbatelný a sestává se pouze ze sezení u TV, počítače, občasného chození po bytě. A příjem energie by byl pouze ze slazených minerálek, případně dvou, tří bílých jogurtů denně. Lze takto fungovat třeba tři týdny, měsíc? Samozřejmě neberu ten značně snížený komfort, beru ryze onu otázku zdravotní (ne)závadnosti.

  Další informace


  Chodíte k doktorovi tehdy, když máte zdravotní problémy, tehdy, když jsou v zárodku, nebo preventivně?

  Jen se zdravotními problémy, od nichž si nelze pomoci jinak, a teprve poté, co selže alternativní léčba. Což je tak málokdy, že mezi jednotlivými návštěvami pravidelně zapomínám, jak moje paní doktorka vypadá.

  Další informace