• Když si v 76 letech připustím svou úroveň, najdu pak někoho, kdo mě vše doučí? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Když si v 76 letech připustím svou úroveň, najdu pak někoho, kdo mě vše doučí?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Když si v 76 letech připustím svou úroveň, najdu pak někoho, kdo mě vše doučí?

 • Kdo zná v Domažlicích někoho, kdo by mě (staršího muže) nechal 3x - 4x v měsíci přespat?  Další informace


 • Najdu tady někoho, kdo rozumí elektrice a poradí mi?  Další informace


 • v jakých 5ti zemích je největší životní úroveň? děkuji

  a href"http://www.promonarchii.cz/index.php/vite-ze/36-z-deseti-zemi-s-nejvyssi-zivotni-urovni-na-svete-jsou-vetsina-monarchie" rel"nofollow" http://www.promonarchii.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Meekakitty a Nanalew -kdo jsou a jak se seznámily, jak začaly svou kariéru atd... ?

  asi jejich nejznámější písnička je Sail a href"http://www.youtube.com/watch?vJaAWdljhD5o" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a ... jenže já vůbec o těch holkách nevím vůbec nic, ale chtěla bych, proto hledám nějakou českou fan stránku nebo něco podobnýho, protože zas tak dobrá v anglině nejsem :D a neznáte je vy ? Díky :)Doplňuji:chctěla sem tim říct, že jsou jen v klipu té písničky, že nepatří k tomu zpěvákovi, který to nazpíval :D

  Další informace


 • Existuje jiná srovnatelná úroveň života s tou ve velkoměstech?

  Jakožto člověk, kterýžto by se rád vyhnul ruchu velkoměsta, mohu se dostat k nějaké obchodní stezce a přesto ne natolik rušné jako ve velkoměstě? Tedy velká dostupnost práce, veškeré služby a potraviny, společenské vyžití, ... Leč mimo hektolitrů nechutných spalin a masy vyšlapávající chodníky do kilometrových šířek. V Česku snad ani ne (běžné město a Prahu těžko srovnáte), ale kdekoli v zahraničí?

  Další informace


 • program k úpravě videa na vyšší úroveň  Další informace


  Joomla - kde změním nadpisy na úroveň H1 a ne H4  Další informace


 • Přítelova exmanželka chce po5 letech po rozvodu vyplatit svou 1/2 bytu,byt se splácí družstvu má take platit ale neplatí

  Z čeho se bude odvíjet cena bytu.

  Další informace


  Když se řidič před jízdou opije a pak omylem někoho srážkou zabije, jedná se o úmysl, nebo nedbalost přímou?

  Podle mě v tomto případě řidič věděl, že jízdou v opilosti může způsobit smrt, ale spoléhal na to, že k tomu nedojde. V tomto případě se jedná o nedbalost přímou. Co si o tom myslíte vy?

  Další informace


 • Úroveň cvičení v tělocviku

  Zajímalo by mě, zda se v TV na základce (střední...) cvičí doopravdy poctivě nebo je to jen hodina na zabití času. Po změně tělovikářky (TV máme 2x týdně) mě opravdu po každé hodině bolí svaly a je poznat, že něco děláme. Loni šlo akorát o výkon (kdo hodí nejdál krikeťákem, skákání...), za to jsme dostali známku a zbyek hodiny bylo jedno, zda sedíme nebo ne, známka se počítala z výkonu (a to každý házel asi 2x...). Nyní i když neumíme šplhat, ale snažíme se a nevzdáváme se, a dostaneme ze šplhu např. trojku, máme nárok na jedničku. Jak se to/bylo u vás?

  Další informace


 • když se mně někdo snaží zabít ve snu a když mně pak nakonec chytí a zabije umřu doopravdy?

  Ano !Dřív nebo později umřeme všichni i bez hrůzostrašných snů, které s tím navíc nemají pranic společného :-)Doplňuji:Jako dítěti se mně zdálo, že jsem měl křídla a uměl létat.A teď kontrolní otázka: myslíš si, že jsem se probudil s křídly a odletěl do školy? :-)

  Další informace


  Kterými slovy byste vyjádřili úslovi: 1. dívá se na někoho zvysoka. 2. kašle na někoho zvysoka?

  Děkuji.

  Další informace


  Když se někoho na něco slušně zeptám a dotyčná osoba po mně agresívně vyjede, kdo dělá chybu?

  Položil jsem mé sestře důležitou otázku na kterou je potřeba znát odpověď (poznámka: Tento typ otázek nemůže být hloupý.) a ona pak byla na mě sprostá a agresivní.Zeptal jsem se jí, co budeme dělat, až náš otec bude dědit nemovitost a jaké je podle ní nejlepší řešení.Pokud jsem já udělal chybu, tak by mě opravdu zajímalo, kde jsem ji udělal. Řekl jsem jí to slušně, s nikým nemluvila a tuto otázku jsem ji položil poprvé.Moje sestra řekla, že se jí to nelíbilo, protože ji štvu (poznámka: To slovu štvu řekla vulgárně).

  Další informace


  Jak se naučit španělsky za týden na úroveň A2?

  dá se to?Umim anglicky, trošku latinsky, německy, francouzsky, tak doufám, že mi to pomůže.Znáte nějaké on-line učebnice?

  Další informace


  Jak se naučit Angličtinu na úroveň C2

  Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli se dá za rok naučit se na úroveň C2 a to včetně psaní.Děkuji

  Další informace


 • Když chci někoho uspat alkoholem, co pomůže? Dát mu něco na spaní do toho? :D Poraďte. Jedná se, když máte třeba někoho

  kdo pije už moc, a začíná být nepříjemný. Máte nějaké typy?PS: nepište prosím abych s ním nechodil pít. :D Spíš rady jak ho poslat spát aniž by chtěl :D

  Další informace


 • Je lepší upředňostnit výši mzdy před úrovní pracoviště, nebo úroveň pracoviště a pracovní podmínky?

  Ač je i pro mne důležitá výše odměny za práci, dávala jsemvždycky přednost dobrému kolektivu, potom pracovišti a přístupuzaměstnavatele. Peníze byly až na posledním místě.V práci trávíme nejméně třetinu dne, proto pro mne bylonejdůležitější trávit tuto dobu mezi lidmi, s nimiž se domluvit.Práce ve stresu, na nevhodném pracovišti nebo za nevhodnýchpracovních podmínek ovlivňuje zdravotní a psychický stav.Ale každý to může mít trochu jinak. Pokud třeba někdo splácíhypotéku, může krátkodobě*) dát přednost vyššímu příjmu.*) Dlouhodobě podle mne nikdo nevydrží pracovat v nevhodnýchpracovních podmínkách nebo vykonávat práci, která jej nebaví.Poznámka:(Nahlásila jsem nevhodnou diskuzi. Doufám, že situto informaci někdo mylně nevyloží. Jenom nechci,aby vznikly další zbytečné dohady či rozbroje.)

  Další informace


  Jaká je životní úroveň pro Východoevropana ve Velké Británi?

  Zajímalo by mě jaká je celková životní úrověn a sociální a zdravotní systém a pracovní přiležitosti pro roma i čecha i slováka i poláka i jiné východoevropany,ptám se z důvodu že všichni chtějí za práci a životem do Velké británie.

  Další informace


 • když dlouho stojím nebo běžím nebo jdu, tak mě pak bolí levá pata a nebo, když se obouvám, nevite čím to může být??

  obouvací lžící, tak mi moc bolí levá pata, když si tam tu lžíci dám, neví někdo z vás proč mi to bolí? Díky moc za odpovědi.

  Další informace


  Jaký je rozdíl mezi apatií a letargií a pak i pocitem, kdy je člověku vše naprosto jedno?  Další informace