• Když špatně najedu na dálnici, co dělat? Jak se rychle a bezpečně otočit? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Když špatně najedu na dálnici, co dělat? Jak se rychle a bezpečně otočit?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Když špatně najedu na dálnici, co dělat? Jak se rychle a bezpečně otočit?

  • Už vás někdy někdo ohrožoval na dálnici



    Další informace


  • Může moje motorka na dálnici?



    Další informace


    Jsou detske seznamky opravdu tak bezpecne jak pisi jejicj zakladatele?



    Další informace


    Co dělat když mě někdo na dálnici vybrzďuje?



    Další informace


  • Koule na datech VVN pres dalnici



    Další informace


    Jak otočit video z mobilu o 90 stupnů?



    Další informace


  • Jak bezpečné je plastové nádobí od Tupperware?

    Kvalita plastů firmy Tupperware.

    Další informace


  • Proč se špatně zobrazují videa na youtube když dám fullscreen? Dělá to jen když je poměr stran 9:3. nevíte proč?

    Přikládám foto: a href"http://imageshack.us/a/img43/8130/beznzvuoxo.png" rel"nofollow" http://imageshack.us/ hellip /a Operační systém Windows XPDoplňuji:Led - tím to vůbec není, zkoušel jsem to samé video na jiném počítači a funguje bez problému, na všech PC mi to funguje bezproblému, jen na tom jednom to takhle zlobí, tak se ptám, jestli nevíte proč? Děkuji :)

    Další informace


    otočiť video o 90 stupňov



    Další informace


    Poradí mě někdo jak otočit obraz na kamerce na skypu, mám ho vzhůru nohama

    Já to mám v menu kamery. Volit -options-/volit - video capture filtr/ volit -setting-a zatržítko u image flip a obraz se obrátí o 180°. Takže hledat, mělo byto tam někde podobně být.Doplňuji:Ve skypu je to samý. Nastavení videa-nastavení webkamery-setting-image flip.

    Další informace