• Když spustím GTA IV, v 9z10 případů se mi objeví BSoD - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Když spustím GTA IV, v 9z10 případů se mi objeví BSoD. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Když spustím GTA IV, v 9z10 případů se mi objeví BSoD

  • Ahoj na klavesnici jakým pisménem spustim instalaci windows? instalační cd nemam



    Další informace


  • Když zapnu S Voice, po pár sekundách se vypne a objeví se zpráva S Voice se zastavila. Nevíte co s tím ?



    Další informace


    Co znamená, když se federálovi z FBI objeví na pageru: 01: 1562 BIRCH SSRA?



    Další informace


    když chci stahnout hru na tabletu objeví se mi RPC:S-5:AEC:O nebo ňák tak



    Další informace


    Mám notebook a chci se zeptat jestli spustím hru Shadow of Mordor?



    Další informace


  • proč se, když si osladím čaj ohřátý v mikrolvce, na hladině objeví takové malé pěnové bublinky, ale na normálně uvařeném

    Doplňuji:proč se, když si osladím čaj ohřátý v mikrolvce, na hladině objeví takové malé pěnové bublinky, ale na normálně uvařeném čaji (konvice, pytlík, atd.) ne ?

    Další informace


  • Jaký cvik dělá při řešení případů Trachta v Cimmermanově hře?

    Jedná se o Vraždu v salonním kupé.

    Další informace


  • Sestava - Spustím ještě nové hry?



    Další informace


    Spustím z boot v biosu instalaci XP a po chvíli mi to píše, že operace kvůli pevným diskům nebyla dokončena,kde to tkví?

    Pravděpodobnou příčinou bude to, že instalujete na SATA disk, se kterým XP neumí pracovat. Je potřeba vytvořit bootovací disketu s ovladači, případně ovladače integrovat přímo do instalace pomocí programu nLite, nebo v BIOSu přepnout SATA mód (pokud to jde). Osobně bych doporučoval přechod na modernější operační systém, který již netrpí podobnými problémy.

    Další informace


    Jak to,že když spustím pc hru Worms4: Mayhem,tak jde pouze na 50% správně?

    Spustí se hra automaticky.Zde vyberu rozlišení a Hz,poté kliknu na play.Hra se načítá...a asi po 26 sekundách se hra ukončí a objevím se na ploše počítače.Nevíte proč a jak tuto chybu napravit?(Hra jde doma,Hra nejde u dědy)Doplňuji:Opravdu nikdo neví proč se to děje-proč se hra ukončí.Protože doma to hraju normálně.Ale u dědy to blbne.

    Další informace