• Když vložím na účet Poštovní banky peníze v pátek ve 13 hod, kdy budou na účet připsané? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Když vložím na účet Poštovní banky peníze v pátek ve 13 hod, kdy budou na účet připsané?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Když vložím na účet Poštovní banky peníze v pátek ve 13 hod, kdy budou na účet připsané?

  • Když si večer v 19 hod natočím budíka na 8 hod ráno. Jak dlouho budu spát?



    Další informace


    Proč je pátek zasvěcen bláznům, že vzniklo lidové pořekladlo, či rčení, že Pátek je bláznů svátek ? Jak blázníte ?



    Další informace


    Pokud jste rušili účet u banky a přecházeli jste ke konkurenci...



    Další informace


  • Zdravím, chtěla bych se zeptat, jak si vytvořit hudební CD. zkoušela jsem to, ale na PC to hraje, ale pokud CD vložím do



    Další informace


    Jak na problém s notebookem, který jsem převážel v pátek vlakem a když jsem ho po cestě pustil měl zelený obraz?



    Další informace


  • Dnes byly odeslány peníze z České spořitelny v 11 h na můj ůčet v Airbank. Kdy se připíší?



    Další informace


    Jak poslat peníze na paypal? (z komerční banky)

    Prosím jako kdybyste to vysvětlovali opici.Na jaký účet to poslat?Co ty variabilní, konstantní a specifické symboly, je nutný to všechno vyplňovat?A jak paypal pozná od koho ty peníze jsou? Aby to pak nepřipsal nějakýmu jinýmu joudovi. Dík.Doplňuji:Kerberus: suprMá s tím někdo osobní zkušenost?Pokud ano, můžete mi prosím odpovědět na co jsem se ptal? Dík.

    Další informace


  • Kdy jste naposledy dostali do poštovní schránky klasický dopis?

    Nemyslím elektronický ani vánoční přání.Prostě rukou psaný dopis, jak se psal ještě před 20 lety.Nebo 30? :-)

    Další informace


  • když jsem si ve středu objednal tričko přes českou poštu je možnost že mi přijde už v pátek ?

    S tím nepočítej. Než ho firma na poštu vůbec dopraví, tak to nějaký čas potrvá. A pošta sama o sobě moc rychlá také není. Vždyť už jen u balíku v dodací lhůtě D+2 (od podání pozítří dodán) se připlácí.

    Další informace


  • Kam mi budou chodit peníze ?

    adf.ly ... Kam mi budou chodit peníze z téhle stránky ? Jaké jsou všechny možnosti ?

    Další informace