• Když zrovna svítí hvězdičky, na západě je jedna z prvních velmi jasná,nevíte co je to za hvězdičku? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Když zrovna svítí hvězdičky, na západě je jedna z prvních velmi jasná,nevíte co je to za hvězdičku?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Když zrovna svítí hvězdičky, na západě je jedna z prvních velmi jasná,nevíte co je to za hvězdičku?

 • Jste otužilí, aby jste mohli chodit plavat do přírody, když venku nejsou zrovna tropy ?  Další informace


  Co si myslíte o člověku co se chová hloupě, velmi hloupě když je nervorní  Další informace


 • Jaka byla cena prvnich automobilu skoda Favorit 136l?  Další informace


 • Poškodí nějak televizní obrazovku, když na ni část dne svítí slunce ?  Další informace


 • Jsou Saúdští Arabové potomci prvních pronásledovatelů muslimů?

  A proč by měli být ? Sami jsou muslimové.

  Další informace


  Jaká je historie prvních kaváren? V které době se začala pít pravidelně zrnková káva?

  Jaké znáte druhy kavárem?Setkal se někdo z vás s modlící kavárnou u nás? Estonské dezerty, možnost rozjímání v kapli...Dívala jsem se do lišty, nenašla jsem nic podobného.

  Další informace


 • Proč ostatním svítí, že je na ICQ online na mobilu, když má vypnutý mobil i PC?

  Nikde není přihlášen, vše je vypnuto, ale pořád všem svítí, že je online na mobilu, nevíte proč to je? Jak se o dá spravit? Zkoušel ICQ odpojit a znovu připojit. Nejdřív vymazat své číslo mobilu a pak ho znovu zadat. Nikdy to nedělalo, ale z ničeho nic to začalo.Doplňuji:Už je to vyřešené :)

  Další informace


  Hvězdičky u otázek

  To opravdu musím mít svůj profil na odpovědích propojený s FB, abych mohla dávat i hvězdičky u otázek?Doplňuji:Mně to opravdu hlásí, ať to propojím s facebookem ( - i zvenku, i zevnitř (

  Další informace


  Hvezdicky zlute a sede.

  Jak to,ze i kdyz nekdo poda otazku,na kterou jeste nikdo neodpovedel ,ma jiz hvezdicku zlutou a naopak na mych otazkach neni ani jedna? Tomu nerozumim,to ani jedna moje otazka neni zajimava? Vidim,ze vsechny otazky ostatnich ucastniku je maji.

  Další informace


  Excel: Opravení všech prvních písmen z malých na velké (bez použití funkce)

  Mám ve sloupci A v každém řádku text a potřebuju aby všechny řádky začínaly velkým písmenem, ale nechci to přes funkci. Jde to udělat přes nějaké makro nebo najít ampnahradit ?

  Další informace


 • zamestnavatel plati prvnich 21.dnu neschopnosti pracovne dny i vikendy?

  Jen pracovní dny. Dny prac. volna a klidu ti přece taky neplatí, když jsi zdravý a pracuješ.

  Další informace


  Dobrý den, stal se mi pracovní úraz. Platí mi šéf prvních 21 sní nemocenskou?? a co náhrada mzdy jak se to vyplácí??

  Dobrý den, v případě vzniku pracovního úrazu s pracovní neschopností, Vám náleží mimo jiné i odškodnění ušlého výdělku po dobu pracovní neschopnosti. To znamená, že rozdíl mezi vyplacenou nemocenskou a Vaším průměrným výdělkem Vám bude dorovnán. Výši rozdílu mezi těmito položkami spočítá mzdová účetní. Zaměstnavatel je povinen mít uzavřené pojištění proti pracovním úrazům. Proto pošle veškeré údaje k odškodnění pojišťovně a tato poté proplatí. Ušlý výdělek je zdanitelná částka, kterou Vám musí započítat do mzdy a zdanit. Naproti tomu například bolestné Vám musí být vyplaceno jednorázově, bez zdanění. Druhy náhrad za pracovní úraz upravuje Zákoník práce od § 369 - viz odkaz.

  Další informace


 • Když zrovna svítí hvězdičky, na západě je jedna z prvních velmi jasná,nevíte co je to za hvězdičku?

  měla by to být Večernice. Říká se, že je to první hvězda na večerní obloze.Doplňuji:Zde si můžete zjistit viditelnost planet: a href"http://www.observatory.cz/static/Obloha%20dneslanety.php" rel"nofollow" http://www.observatory.cz/ hellip /a

  Další informace


 • když můj původ je Rakouský a vzdálení příbuzní ve Vídni se velmi dobře znají se Šlechtický rodem schwarzenbergové.

  Může znamenat že mohu mít trochu šlechtické krve..Je to sice otravné co píši ale mě to hrozně zajím.Doplňuji:A mí vzdálení příbuzní jsou velmi bohatí lidé.A dokonce se musela moje matka v mládí provdat za velmi bohatého muže ale odmítla.

  Další informace


  Pokud se u ženy jedná o odpanění, jedná se u muže o odpanicování?

  Jaký pro to existuje výraz? :)

  Další informace


 • Proč se stíny spojí, když jsou velmi blízko sebe?

  Když dám prsty co nejblíže k sobě a ještě se nedotýkají, proč se jejich stíny dotknou? Nevím, jestli jste to pochopili dobře, tak se omlouvám za špatně položenou otázku, ale hezky to jde vidět ve 3:32 - a href"http://www.videacesky.cz/navody-dokumenty-pokusy/vsauce-jaka-je-rychlost-tmy" rel"nofollow" http://www.videacesky.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Co by se stalo, kdyby najednou všichni lidé zcista jasna zmizeli?

  Nebyli by vidět lidi.

  Další informace


 • Růst prvních zoubků, existuje něco proti bolesti?

  Mame 4.mesicniho syna a zda se,ze mu zacinaji rust prvni zoubky.Existuje neco proti bolesti,aby nebyl tak nevrly.Poradte prosím.Dekujeme Jirka a Jana

  Další informace


  Je normální, že si vůbec nic nepamatuji z prvních circa 3 let mého života ?

  Prostě jako bych do té doby neexistoval. Až najednou zhruba od 3,4 let si začínám něco pamatovat. Je to normální nebo za tím může být nějaká porucha ? (Mám ADHD, horší krátkodobá pamět)

  Další informace


 • Dokáží se plně orientovat denní netažní ptáci (kos, sykora, ap.) v lese, když svítí Měsíc ?  Další informace