• Kde stahujete knihy pro čtení na telefonu nebo tabletu a jaké ste například stáhli? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde stahujete knihy pro čtení na telefonu nebo tabletu a jaké ste například stáhli?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kde stahujete knihy pro čtení na telefonu nebo tabletu a jaké ste například stáhli?

 • Jaké máte nejraději filmy/knihy?  Další informace


  Jak velký má výtěžek autor knihy, když ji vydá?  Další informace


 • Jaké knihy o elektronice byste doporučili?  Další informace


 • Dobrý večer,znáte knihy o Zeměploše od Terryho Pratcheta?

  Vím,že jich je hodně,ale zajímalo by mě kolik filmů je natočených,vím o jednom,děkuji.

  Další informace


 • Jaké knihy by si měl člověk přečíst a znát?

  Pokud pominu školní četbu, kde většina opisovala čtenářské deníky, jaké knihy byste doporučili, že jsou obrazně řečeno literárním pokladem. Máte nějakou oblíbenou knihu, autora. Nemyslím ale například Bibli, kterou můžete číst stále, stejně jako Korán a pod. Pod pojmem znát ,myslím, že člověk by měl vědět obsah, tedy stačí třeba vidět film. Nemyslím aale ani různé encyklopedie a odborné příručky, citáty a podobně. Aby to bylo něco hodnotého a ne na podložení skříně. Děkuji.Doplňuji:Jestli odpověď někdo využije, nevadí. Každý kdo tady má přístup se může něco dozvědět. Když se dva lidé baví na ulici a já slyším o čem se baví, tak mne to taky může inspirovat nebo nějak navnadit. Ale zpět. Žádná odpověď, taky odpověď. Očekával jsem evropské klasiky, atd. Jistě někdo tady může mít udělanou práci do literatury.a

  Další informace


  Jaká kniha je předchůdcem mayské, etiopské, indiánské, germánské, tibetské, staroegyptské knihy mrtvých?

  Texty pyramidJedná se o předchůdce tzv. Knihy mrtvých a href"http://webcache.googleusercontent.com/search?qcache:kEgQcO2Y4_QJ:sn.spsnome.cz/Dejepis/Staroegyptsk%25E1Literatura+ cd2 hlcs ctclnk glcz clientfirefox-aJe" rel"nofollow" http://webcache.googleusercont ent.com/ hellip /a Je to soubor zaříkadel a úvah, je založen na bohaté mytologii, na rozvinutém náboženství a na kultu smrti. Je to jakýsi průvodce mrtvého na onom světě. Nacházejí se tam rady pro zesnulého , co má dělat při určitých situacích v podsvětí.

  Další informace


  Jak zmenšit velikost el. knihy?

  Mám knížku v pdf a po převodu do mobi má stále přes 50Mb, což nejde poslat přes e-mail na čtečku. Jak ten soubor mohu dostat do čtečky? Mám Kindle 3.

  Další informace


  Jak se čte název knihy 1Q84 od Murakamiho (je to opravdu jedna-kvé-osmdesát čtyři)?

  Čtěte si to jak chcete - třeba tak, jak uvádíte: ta původní slovní hříčka (japonsky 9 se čte stejně jako anglické Q ) v češtině zachovaná stejně nezůstane.

  Další informace


  Dobrý den, sháním knihy, které se zabívají pravicovým extrémismem v Německu. Nevíte o nějakých dostupných u nás?

  Radikální pravice v NěmeckuOd roku 1870 po současnostLee McGowan

  Další informace


  Brečeli jste někdy u knihy?

  Ano, u Bible, ale to už je dávno...

  Další informace


 • Jak hromadně odstranit obrázky z PDF a jak nahradit fonty v souboru PDF  Další informace


 • Je možné si pojistit/patentova/chránit název knihy, kterou jsem ještě nevydal? Děkuji.  Další informace


  Jak je to se psaním knihy z hlediska originality?

  Chtěl bych napsat knihu, kde budou nějaké citáty, myšlenky jiných. Musím tam uvést vždy autora? A musím dotyčného požádat, aby mi dal svolení, že mohu jeho výrok, myšlenku, citaci uvést? Co se stane, když to neudělám. Mnozí autoři píší, že žádná část uvedené knihy nesmí být reprodukována bez souhlasu autora. Navíc já bych čerpal z českého překladu anglického, německého, ruského nebo jiného originálu a knihu bych napsal také v češtině. Kdyby se kniha přeložila do nějakého jiného jazyka a autor by si přečetl vlastní myšlenku, asi by mne mohl žalovat.Jak je to vlastně s těmi autorskými právy?

  Další informace


 • Jaká je nevýhoda knihy? Je vůbec nějaká? Děkuji za odpověď 3

  Musí se číst.

  Další informace


  Co je to zlom knihy??

  Pripadne elektronicke knihy..Diky

  Další informace


 • Kupujete knihy série levné knihy ?

  V Bille nebo Tescu - bývají jako doplňkový sortiment uložené mezi čokoládou a jablky...No a tu jednu zrovna sháním již mám o kapele Queen a teď zas tohle: a href"http://www.fastimages.eu/images/ledzepmfm.jpg" rel"nofollow" http://www.fastimages.eu/ hellip /a jo tady ten Queen co mám, možná někoho zaujme:[img] a href"http://www.fastimages.eu/images/queennpn.jpg" rel"nofollow" http://www.fastimages.eu/ hellip /a [/img]

  Další informace


  Jaké knihy vás (od dětství do dnešních dnů) nejvíce ovlivnily? A proč jsou to právě tyto knihy?

  Pro inspiraci postačí TOP 3-5. Pokud připíšete i něco více, budu jen rád.Doplňuji:Ad manon: Motto uveď, určitě bude zásadní.Na oplátku napíšu své: Pracuj tvrdě, hraj si pořádně! )

  Další informace


  Jak se vám líbí děj této knihy?

  Ahoj, rozhodla jsem se napsat knihu . Mám vymyšlený děj a chtěla bych vědět, co si o něm myslíte. Kniha je pro holky od 12 let, odehrává se v této době, tedy ve 21. století :)► Emě je čerstvě patnáct a je poměrně slavnou a zajímovou blogerkou, která se ovšem na internetu nevydává jako ta opravdová Ema z Prahy, ale jako neznámá z neznáma. Má ovšem své nejtajnější tajemství, které nikdo neví, ovšem je nutné, aby ho lidé věděli, ale Ema ho nechce vyzradit – jak se říká – na plnou hubu a právě blog bere jako cestu k poznání jejího života tajemství. Až se lidé její tajemství dovzí, dozví se i její jméno, věk a všechno o ní. ◄To je celé. A mám problém s jednou věcí. Nevím to její tajemství. Nemáte nějaký nápad? Nechci, aby to byla jen tak nějaká dívčí prkotina, jako je například stěhování, ale zase nechci, aby to byla nějaká velká a smutná rána.Co mám do knihy ještě přimíchat? A na co si mám dávat pozor? :)

  Další informace


 • Jaké je hlavní téma (myšlenka) knihy Saturnin od Zdeňka Jirotky?

  Pobavit čtenáře. Jestli jsi ho nečetl ani neviděl jako film, tak jsi o mnoho přišel.

  Další informace


  Dobrý den. Mám takovou otázku. Chtěla bych vědět jaké jsou podle Vás knihy, které by měl každý alespon trochu sečtělí čl

  Dobrý den. Mám takovou otázku. Chtěla bych vědět jaké jsou podle Vás knihy, které by měl každý alespon trochu sečtělí člověk přečíst. - Díky-

  Další informace