• Kolik dní by se měl mazat framykoin na zánět z poškrábané kůže v uchu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kolik dní by se měl mazat framykoin na zánět z poškrábané kůže v uchu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kolik dní by se měl mazat framykoin na zánět z poškrábané kůže v uchu?

 • Měli jste někdy škvora v uchu?  Další informace


  Je lehčí otázky mazat jako vytvářet?  Další informace


  Jaký názor, podle Vás by měl Petr Muk na uprchlíky? Ptám se, protože to měl být údajný Žid.  Další informace


  Jak lze mazat svoje odpovědi?  Další informace


 • Spunt v uchu  Další informace


  Jak na hnis v uchu?  Další informace


 • Propíchla sem si sama třetí dírku v uchu (ty dvě sem měla už od mala), jak se o to mám starat aby to nehnisalo...?

  Jinak líh mi neradte, ten už používám i framikoin.

  Další informace


  Druhá dírka v uchu není stále zahojená. Mám si ji raději nechat zarůst?

  Ahoj, nechala jsem si píchnout druhou dírku do ucha. Už je to skoro půl roku a stále není zahojená. Doteď jsem tam měla tu chirurgickou náušnici, co mi tam doktorka nastřelila. Občas jsem to vyndala a vydesinfikovala, teď mi to začalo hnisat a trochu mi tekla krev. Mamka říká, že si to mám nechat zarůst, abych do toho nedostala zánět, ale já se toho nechci jen tak vzdát.

  Další informace


 • Kolik měl děti Jindřich VIII? Měl i levobočky? Díky

  Jindřich VIII. byl šetkrát ženatý. První manželství se španělskou infantkou Kateřinou Aragonskou bylo rozvedeno poté, co mu královna již nedokázala porodit syna. Z tohoto svazku pocházela jediná dcera, pozdější anglická královna Marie Tudorovna, zv. Krvavá. Ostatní děti se narodily buď předčasně nebo mrtvé. Druhou choť, anglickou šlechtičnu Annu Boleynovou, která mu porodila další dceru, budoucí královnu Alžbětu, nechal Jindřich popravit pro cizoložství, velezradu a čarodějnictví. Všechna obvinění ale byla falešná, proti králi se nijak neprovinila. Třetí manželka Jana Seymourová pocházela rovněž z anglické šlechty. Zemřela po porodu jediného Jindřichova syna Eduarda, který se stal jako Eduard VI. královým následníkem. Další manželství zůstala bezdětná. Se čtvrtou manželkou, nepohlednou Němkou Annou Klevskou, se král po půl roce rozvedl. Pátou choť, anglickou šlechtičku Kateřinu Howardovou, nechal rovněž popravit. Teprve šestá, poslední manželka, anglická šlechtična Kateřina Paarová, krále přežila.

  Další informace


 • z ničeho nic mi nejdou mazat soubory z úložiště data D.

  Včera večer to šlo a dnes už ne. Pčítač zavirovaný není a na disku je 20% volných. Co mám dělat?Doplňuji:Ještě to píše - ze zdrojového disku nebo souboru nelze číst. Restart byla první věc, co jsem udělala.

  Další informace


  Poradíte mi nějaký notebook do 10 000,- Kč, aby měl rychlý internet a aby se nesekal a měl velkou paměť?

  Na značce nezáleží, jen aby byl kvalitní.Doplňuji:Alesh: Tak fajn, prostě nějaký notebook, rychlý a kvalitní, o takové odpovědi nestojím, pokud neumíš odpovědět, neodpovídej.

  Další informace


  Hodně poškrábané dvd  Další informace


 • zdravim.mel jsem sve kuze z divocaka a nechal jsem si je vycinit.kolik po me muze pozadovat za vycineni?diky

  Cena se určuje dle zatlučení a poškození jako jsou průstřely a pořezání při stahování, které se musí zašívat.Na int. jsem nasla : Divocak do 50 kg 1 000 -2 000 kc.Nezeptal jste se predem na cenu ?-iv-

  Další informace


  Rozezní se vám někdy v uchu tón, jen na pár vteřin?

  Zajímá mě, čím to může být. Jednou dobou jsem sice měl tzv. absolutní sluch, ale nevěřím, že bych byl na tom jako Bedřich Smetana, který komponoval hudbu i jako hluchý s nepřetržitým pískotem v uších. Ten tón vždycky zní jen v jednom uchu a byl bych ho schopný reprodukovat na kytaře nebo na pianu. Naprosto čistý a stálý tón. Že by jen změny tlaku?

  Další informace


  Který opeřencův zpěv v přírodní říši nejvíce lahodí vašemu uchu?

  Zpěv,kterého opeřence v přírodní říši nejvíce lahodí vašemu uchu?Já osobně preferuji skřivana polního.

  Další informace


 • Když budu končit v práci ke dni 31. 5., na kolik dní dovolené mám nárok?

  Určitě se zeptám i šéfa ale stejně - Firma kde dělám má pro zaměstnance 25 dní dovolené na celý rok. Kolik mi jich dá pro 5 měsíců ? díkyNo já tam pracuji už od května 2017.

  Další informace


 • Jak dlouho trvá zánět spojivek?

  Obecně lze říci, že (nejběžnější) zánět spojivkového vaku způsobený virovou infekcí, netrvá u jinak zdravého člověka déle než několik dní (řekněme týden). Pozor ale na to, že se jedná o lehce přenosnou infekci.Bohužel, zánět spojivek může být způsoben i jinými faktory, jako jsou bakterie, alergie atd. Při déletrvajícím zánětu se provádí důkladnější vyšetření za účelem stanovení přesné diagnózy.Každopádně, pokud pociťujete jakékoliv nezvyklé pocity v oku ( suché oko, pocit písku v oku), hnis v okrajích oka (hlavně po probuzení), otok, akutní svědění atd., doporučuji Vám co nejrychleji navštívit lékaře - protože např. v případě bakteriálního zánětu je nutná léčba antibiotiky.

  Další informace


  Dá se použít priznitzův obklad společně s heparoidem na záňět žil( na mokro a s igelitem?  Další informace


  CO ZPUSOBUJE ZANET STREV

  CO ZPUSOBUJE ZANET STREV,JAK SE MUZU LECIT?

  Další informace


 • Jak poznat zánět po pokousání od psa?

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak poznám zánět...Pokousal mě pes v okolí oka a obočí těsně nad okem a hrozně mi to nateklo ještě jsem s tím nikde nebyla .Ale pállí to a hřeje a už to začalo bolet aniž by se toho člověk dotknul.

  Další informace