• Kolik dní má Grape SC a.s. na připojení domácnosti k internetu ode dne vystavení smlouvy? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kolik dní má Grape SC a.s. na připojení domácnosti k internetu ode dne vystavení smlouvy?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kolik dní má Grape SC a.s. na připojení domácnosti k internetu ode dne vystavení smlouvy?

 • Rozhodl jsem se bojkotovat anonymy.Nic se ode mne nedoví, ani jejich otázky neotvíram.  Další informace


  Co mam delat, aby se muj bracha ode me nedozvedel, ze jezisek neexistuje?  Další informace


 • Holky jezdíte na motorce? Otázka ode mě  Další informace


 • Při převodu nemovitosti je lhůta 20 dní. Myslí se tím 20 pracovních dní, nebo je to včetně víkendů?  Další informace


 • Máte někdo zkušenost s odstoupením od smlouvy o půjčce peněz do 14 dní?

  Zajímalo by mne, jak to funguje, když si někdo půjčí peníze a do 14 dní (jak mu umožňuje zákon) od smlouvy odstoupí. Vrátí půjčené peníze. Bude platit i nějaké poplatky? Bude platit ušlý úrok? U Providentu např. mají výši půjčky + souhrnný poplatek. Bude člověk při využití 14denní lhůty muset zaplatit i ušlý souhrnný poplatek? Děkuji za Vaše zkušenosti.

  Další informace


  Kolik mám peněz k dnešnímu dni?

  Kdysi jsem slyšel hádanku: Když bylo Karlu IV. 18 tak ti uložil na vkladní knížku 1,-Kč. Ta je úročena 4% ročně a to tak, že se počítá úrok z úroku. 1.rok 1x4%2. rok 1,04x4%Kolik tedy mám letos na vkladní knížce?Nebere se žádná změna měny, inflace apod.Doplňuji:Právě že se ptám na to kolik by tam letos bylo peněz, protože při úroku 4% a tolika letech by byla z jedné koruny pěkná částka. Karel IV. se narodil 1316 a v roce 1334 (mu bylo 18) uložil 1,-KčVroce 1335 bylo na knížce 1,04 v roce 1336 tam bylo 1,08 v roce 1337 tam bylo 1,12 .... kolik by tam bylo v roce 2010? Jde o vzorec výpočtu, jelikož vynásobit jen 676 léty nejde protože se počítá úrok z úroku.Takže otázka je položena jasně-to pro chucky.

  Další informace


  Kolik % dně ze mzdy budu muset zaplatit když pracuji na:Dohodu o provedení práce

  Doplňuji:Manžel je starobní důchodce, v jeho případě by jeho daň byla také 15%??

  Další informace


 • Jak velká je pravděpodobnost, že ode mě v obchodě přijmou již neplatnou tisícikorunu vzor 1993?

  Nevím nic o tom, že by byla zrušena a stala se neplatnou. Pouze ČNB tyto bankovky nevrací do oběhu. Podle mne ji v každém obchodě přijmou bez problémů.

  Další informace


 • Počítač se mi ze dne na den nechce připojit k internetu.

  Potřeboval bych pomoct. Mám notebook, přes který jsem se vždycky přihlašoval normálně na Wi - Fi. Jednou po škole jsem PC zapnul a nešel mi připojit k internetu. Přes ikonku internetu je červený křižek a když na ikonku kliknu, je tam napsáno: Nepřipojeno a pod tím: Není k dispozici žádné připojen í. Zkoušel jsem klinkout na odstranit problémy , žádné řešení mi to nenašlo. Zkoušel jsem i jestli jsem omylem nevypnul notebook přes klávesnici, ale nepomohlo to. Restartoval jsem notebook, koukal jsem se na internet... Bezvýsledně. Díky předem za odpovědi :).Doplňuji:Omlouvám se za chybu ve větě, nejspíš jsem se překliknul :D úprava věty: Zkoušel jsem i jestli jsem omylem nevypnul wifi přes klávesnici, ale nepomohlo to.

  Další informace


  Je problém, když nemůžu najít smlouvu od UPC k zavedení internetu do domácnosti na dobu neurčitou?

  Jaký můžou nastat komplikace? Internet už takto mám přes 3 roky, ale ted zjištuju, že asi nemám smlouvu, kdybych chtěl něcoi změnit. Je v tom zaveden i pronájem modemu.

  Další informace


  Jak dlouho trvá zapojení internetu od Grape SC a.s. , když jsem si byl pro smlouvu dnes?

  Doplňuji:Zapomněl jsem se totiž zeptat přímo na pobočce..A kvůli tomu se mi tam zrovna zase jezdit nechce. Tak pokud by někdo vědě do kolika dnů tak bych byl rád kdyby se o to se mnou podělil :P :).

  Další informace


 • Mohu požadovat vystavení kopie dokladu?

  Mohu požadovat vystavení dokladu o koupi mobilního telefonu. Když originál jsem ztratil?U jednoho prodejce mobilních telefonů jsem si koupil dva stejné mobilní telefony – prodejce mi na každý vystavil daňový doklad – paragon.Jeden telefon my byl ukraden, ale právě od něho jsem dokad o koupi nenašel. Mám jen ten na druhý mobilní telefon.Znám IMEI – telefonu a přibližné číslo vystaveného dokladu ( telefony šli za sebou). Mohu požadovat vystavení kopie dokladu o koupi? Když znám tyto informace?Prodejce tvrdí, že mám jednoduché účetnictví a paragon nedohledá – ani podle IMEI čísla. Ptal se i své účetní.Myslím si, že se mu dohledat doklady nechce.

  Další informace


  Kolik zaplatím právníkovi za sepsání rozvodové smlouvy?

  Dobrý večer, anonyme. Na netu se dá najít dost vzorů, jak napsat na soud Návrh na rozvod manželství. Potom byste zaplatil jenom kolkovou známku v ceně 1 tisíc Kč (aspoň doufám, že je to beze změn). Pokud budete potřebovat řešit návrh u advokáta, připravte si veškeré podklady týkající se řešení péče o nezletilé děti a dohodu nebo návrh dohody na vypořádání SJM. Advokáti mají hodinovou sazbu za své služby, případně taxu za zpracování různých návrhů a materiálů. Uvést zde konkrétně, kolik Vám za Váš návrh bude účtovat advokát, na něhož se obrátíte, nelze. Můžete se ale zeptat v různých advokátních kancelářích, kolik činí sazba konkrétně u nich a teprve potom se rozhodnout, na koho se obrátíte. Sepsání samo o sobě drahé nebude. Drahé jsou až náklady na rozvod, pokud se manželé nedokážou dohodnout a pokud musí jejich neschopnost komunikovat spolu vyřešit soud.

  Další informace


  Jak zjistím, kolik mám dní dovolené z minulého roku?

  Sice jsem všude na internetu našel, jak se počítá dovolená, na kterou mám nárok za kalendářní rok. Ale já nevím, kolik dovolené mi zbylo z minulého roku. Když si procházím výplatnice, tak v prosinci 2015 jsem měl nárok na 5,5 dne dovolené. V lednu a únoru 2016 jsem měl napsáno, že zbývá dovolené 25,5 dne, cěmuž rozumím. Roční nárok mám 20 dní. Ale v březnu a v dubnu mám napsáno, že zbývá 16,5 dne dovolené. V březnu jsem měl pouze dva dny dovolené, o dalších nevím. Proč je najednou rozdíl 9 dní? Chtěl bych z těch výplatnic nějak vypočítat, kolik mi teda dní dovolené zbývá z těch 5,5, které se mi přenesly z roku 2015 do 2016.

  Další informace


  Dobrý den,chtěl bych se zeptat na kolik vyjde vyřízení nového O.P. ve zkrácené lhůtě vystavení.Dekuji

  Cena vystavení O.P. ve zkrácené čekací lhůtě

  Další informace


 • Proč se údajně Alpy den ode dne zvyšují a nadále rostou?

  a href"http:/ixabay.com/cs/s%C3%A4ntis-hory-%C5%A1v%C3%BDcarsko-vysokohorsk%C3%BD-1938697/" rel"nofollow" http:/ixabay.com/ hellip /a

  Další informace


 • Kolik dní má rok?

  Potřebovala bych vědět kolik dní má rok a vyjádřit desetiným čislem

  Další informace


  Co přesně znamená mé pocity jdou často ode zdi ke zdi?

  Jaké má člověk pocity, je těžké odhadovat, každý je jiný. Nejde jen o pocity, ale i o způsob jednání. Uvedu několik příkladů, které potvrzují platnost těchto slov..V minulosti úsloví ode zdi ke zdi získalo známou koncovku -ismus - odezdikezdismus - bralo se jako nějaká ideologie . Jít z extrému do extrému. Z člověka věřícího v Boha se stal na veřejnosti materialista - stále tajně navštěvoval bohuslužby, ale veřejně tleskal na schůzích KSČ. Takových lidí jsem poznala ...Vzpomněla jsem si na básníka Jaroslava Seiferta. Byl hodnocený ode zdi ke zdi. Jednu chvíli byl zakazovaným autorem, jehož díla byla přísně zakázána a nesměla vycházet, a z toho se mu dostalo různých uznání a národních ocenění za přínos pro českou literaturu.Jaké má člověk pocity? Někdy rozporuplné.. Když se něco nepodaří , nefunguje, udělá to úplně jinak. Třeba se zbaví pokory a změní se. Pokora náhle vymizela nejen ze slovníku. Jako by toto slovo neexistovalo. Všude se teď skloňuje aktivita, dravost, iniciativní přístup k životu, sex jako hobby, kariéra. I to je jistým způsobem postup ode zdi ke zdi.Jak se se svými pocity člověk vyrovnává, záleží na něm, na jeho svědomí, zda se stane in , nebo se spokojí být out .

  Další informace


 • Kolik dní se člověk podle vás nesmí koupat, abyste ho nazvali ,,prasetem?

  pokud vylozene odmita, uz v druhem je prase..

  Další informace


 • Kolik dní má školní rok

  Potřebovala bych vědět koli přesně má školní rok nepočítaje svátky. stále se do toho zamotávám. děkuji

  Další informace