• Kolik dni můžu nechat kapra bez mražení - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kolik dni můžu nechat kapra bez mražení. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kolik dni můžu nechat kapra bez mražení

 • Za kolik dni se polozena otazka bez odovedi uzamkne?  Další informace


  Kolik dni můžu nechat kapra bez mražení  Další informace


 • Za pár dní mi končí zákaz řízení. Můžu žádat o vrácení řidičského průkazu, i když jsem neuhradil pokutu?  Další informace


 • 467 dní kolik to je měsícu?  Další informace


 • můžu vypnutou lednici s mrazákem nechat několik dní venku?  Další informace


 • jak dlouho můžu nechat v ledničce kuřecí maso?

  (Je nakrájené v misce.Kupovala jsem ho v pátek,chlazené).

  Další informace


  Vyplatí se odstranit šupiny z mrtvého kapra ručně bez nože?

  Nebo je to naprosto zbytečně náročné a zdlouhavé? Bez nože by teoreticky mohla na kaprovy zbýt vrstva kůže.

  Další informace


  Můžu nechat pečené maso přes noc mimo lednici?

  Ahoj, dostal jsem od rodičů pečené kuřecí stehna, ale nechal jsem je v sáčku v tašce přes noc. Je to ještě jedlé nebo se to už nějak začlo kazit? Když to sním, může to být nebezpečné? Díky :)

  Další informace


  Kolik kg kapra(!) na hlavu(strávníka) o Vánocích kupujete?

  Já pro sebe, nepočítám kocoura, 3kg a zbaštíme to :-D.Doplňuji:Tak to jste mne někteří dost překvapili, myslel jsem bůhví jaký jsem vánoční kapropažravec :-D!Tak ať Vám všem chutná to či ono a pěkné svátky!!

  Další informace


  Jedí kapra i v Anglii?

  Nemyslím na Vánoce ale třeba přes rok.Doplňuji:Mowla: je mi celkem jedno jestli tam žijí ale jestli je tam jedí. U nás taky žijí psi a kočky a jedí je v Asii.

  Další informace


 • Můžu si nechat zvětšít prsten ??

  Jde to ? a šlo by to i u těchto ? a href"http://www.danburymint.comrod/9DF/U-S Army-Eagle-Ring_2165-0023" rel"nofollow" http://www.danburymint.com/ hellip /a a href"http://www.overstock.com/Jewelry-Watches/De-Buman-14k-Gold-Overlay-Eagle-Black-Agate-Ring/8110443roduct.html" rel"nofollow" http://www.overstock.com/ hellip /a a kde o to požádat ? snad ve zlatnictví, hodinářství... ?

  Další informace


 • Pokud vám řekne prodavačka: je to o deset deka víc, můžu to nechat? Jak reagujete?

  Záleží na tom, jakou hmotnost kupuji. Jestli požaduji 3 kg a řekne mi, že je toho o deset deka více a nebo požaduji 10 deka a řekne mi, že je toho o deset deka více. :-))

  Další informace


 • Na kolik dní proplacené dovolené mám nárok po skončení MD a nástupu na RD?

  Dobrý denChtěla bych se zeptat. Jsem zaměstnaná v jedné firmě od minulého roku od dubna. A smlouvu mám do 30.4.2013 Od 8.ledna jsem na nemocenské a na té budu až do konce března, potom nastoupím 6 týdnů před porodem na mateřskou dovolenou. U zaměstnavatele máme nárok ročně na 25 dní dovolené. Mě dovolenou proplatí po té, co mi skončí mateřská a nastoupím na RD. Na kolik dní dovolené k proplacení budu mít nárok? Děkuji

  Další informace


  Na kolik dní dovolené mám nárok?

  Začal jsem od půlky ledna a pracovní poměr ukončím na konci srpna. Na kolik dní dovolené mám nárok? Dá se to nějak vypočítat, pokud to není celý rok?

  Další informace


  Mám neschopenku. Jakým způsobem dostanu peníze a kolik za zkrácený úvazek 4400 Kč, když marodím 14 dní?

  V prvních 14 dnech nemoci je nárok na náhradu mzdy od zaměstnavateleza nemoc za naplánované pracovní směny, přičemž za první tři směny neobdržíte nic. Náhrada mzdy náleží při plném úvazku za 56 hodin (u Vás to bude méně) a počítá se z redukovaného průměrného výdělku za předchozí kalendářní čtvrtletí.Náhradu mzdy za nemoc obdržíte spolu s normální výplatou.(Pro přesný výpočet se neposkytl dostatek údajů – bylo potřeba znát průměrný výdělek, počet odpracovaných hodin za předchozí kalendářní čtvrtletí a výši sjednaného úvazku).

  Další informace


 • V kolika letech nechat dceři odstranit mateřské znamínka? Kde na těle odstranit a kde nechat?

  Volili by jste chirurgicky vyříznout nebo laserem?

  Další informace


 • Kde si můžu nechat vyrobit vlastní silikonový náramek?

  potřebuji pouze 2 ks(nejlépe s ražbou)

  Další informace


 • 30 procent všech zaměstnanců v podniku jsou ženy. Mužů je o 360 více než žen. Kolik žen a kolik mužů pracuje v podniku?

  Tahle slovní úloha je pro mě moc důležitá. Může mi vylepšit prozatímní známku. Už jsem nad tím seděla a počítala hodinu ale nic mi nevyšlo, prosím pomoc!!

  Další informace


 • Zdravim,mam dvě fenky jedna je březi,jsou na sobě hodne zavisle,mužu je nechat u porodu spolu,nebo je mam oddělit.Děkuji

  Ja bych je oddelila. At ma rodici fenka klid a pak - postupne seznamovat tu druhou fenku se stenatkama. Byt u nich ale musite , urcite hodinku nejmene. Az si budete jista , ze je vse ok , tak je nechavat spolu. Poradte se ale jeste radsi s veterinarem. -iv-

  Další informace


  Proč má labradorka několik dní průjem,bez příčiny.Je jí asi 10 let.

  Průjem u psa

  Další informace