• kolik hlav má kočka? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: kolik hlav má kočka?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - kolik hlav má kočka?

 • Kocour-kočka  Další informace


  Hustě prší. je pátek třináctého, přes cestu právě přebehla Petrovi Černému černá kočka. Měl by se začít znepokojovat?  Další informace


  Cítí kočka tu touhu ?  Další informace


 • Jaká je letos kvalita našich veřejných koupališť? Kvalita vody, služeb, počet hlav? :)

  Zašli byste na koupaliště v Číně? :) : a href"http://www.novinky.cz/koktejl/276636-hlava-na-hlave-na-koupaliste-v-cine-byste-opravdu-nechteli.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a Já bych možná zašla - tedy děsem :)Doplňuji:Dr.Axl: Neuvěřitelný potenciál. Stíháš pročítat Odpovědi.cz, sleodvat TV, číst články na netu i s diskusí pod nimi... To VŠE denně? Nebo se zaměříš jen na něco, co chceš zkritizovat? Já to mám jinak. Nečetla jsem ani celý ten článek, diskuse pod články čtu zcela výjimčně - tak jednou, dvakrát do roka...to už ale musí být Událost. Zaujala mne ta fotka :) Dobrá. Možná naaranžovaná, co já vím...

  Další informace


  Dobrý den neznáte nějakou otravu na hlodavce? Aby když myš zemře a otrávenou myš sežere kočka, že ta kočka pak nezemře?

  Jed na myši v podstatě jed neni.Je to prostředek který zabraňuje krvi se srážet. Proto hlodavci po sežrání návnady po několika dnech vnitřně vykrvácí. Proto kdyby kočka nějakou myš ještě trochu živou chytla tak se ji nic nestane. Té látky je v myši už tak málo že kočka by musela sežrat moc myší aby se ji něco stalo. Což je nepravděpodobné. Na každém výrobku je to napsáno. Stačí si to přečíst, až budete kupovat. Doporučuji NORAT ATG je to vosková nástraha která se ve vlhku nerozmáčí.Doplňuji:Někdo posype nástrahu na myši potkany...skutečným jedem a tam to nebezpečí otravy je. Takový jed na slimáky te je skutečně silně jedovatý Ale z koupené nástrahy na myši se skutečně nemůže nic stát.

  Další informace


 • Odkud pochází mývalí kočka?

  Historie plánovaného chovu je tedy poměrně nedávná. Chovatelé se snaží zachovat přírodní vzhled plemene, zachovat mohutnost a robustnost plemene. Ideální mainská kočka je silná, a zdravá. Více zde: a href"http://www.mainecoonmajesty.estranky.cz/clanky/mainske-myvali-kockyuvod-mainskych-myvalich-kocek.html" rel"nofollow" http://www.mainecoonmajesty.es tranky.cz/ hellip /a

  Další informace


  Nešťastná kočka, která musí zůstat doma. Jak ji uklidnit?

  Naše kočka byla v pátek na kastraci a veterinářka nám řekla, že musí zůstat 10 dní doma. Kočka byla vždycky zvyklá lítat po venku a teď se doma trápí. Pustila bych ji ven, aspon na chvilku, ale mám strach že mi uteče a někde se zachytí za tu punčochu, co musí nosit kvůli stehům. Navíc se mi zdá, že trucuje. Jak ji mohu pomoct?

  Další informace


  Nevíte, proč moje kočka pelichá a ztrácí srst? Co můžu dělat, aby srst neztrácela?

  Příčin může být celá řada od banálního až po velmi vážné onemocnění. Dělat můžeš to, že kočku co nejdříve odneseš k veterináři.

  Další informace


  Nemáte zkušenosti, když je kočka zalezlá za stolem a nechce komunikovat? Jak ji získat zpět?

  Dobrý den,mám britskou modrou kočku asi 1,5 roku starou a vždy byl velmi komunikativní a mazlivá.Jenže v posledních dnech,je zalezlá za stolem,přijde jen občas a hned zase uteče.Máte podobné zkušenosti?Původní neotázkaZalezlá kočka

  Další informace


  Kočka mi nosí dárky. Jak jí to odnaučit?

  Jednou je to myš, podruhé ptáček...a to jí musím vždycky chválit - od toho tu jsem, že?Ale co když příště přivede psa?:DDD

  Další informace


  Kočka a koťata

  Jak poznam kdyby byla kočka v říji?? děkuji a zdravím GM.

  Další informace


  Kocka se otira hlavou o rohy zdi  Další informace


  Je Sibiiřská kočka vhodné plemeno pro alergiki.?

  Četla jsem na internetu , že Sibiřská kočka je vhodná jako plemeno pro alergiki.? je to pravdA a v čem má to plemeno výhodu.? :)dík za odpovědi :)

  Další informace


  Jak se kočka naviguje?

  Četl jsem o tom, že se rodina, která měla kočky, odstěhovala stovky kilometrů daleko a po několika měsících se jim kočka vrátila .Jak mohla tušit kudy jít? Podle pachu sotva. Ten dlouho nevydrží a navíc jsou tam i další lidi. Nějak to nechápu. Chápal bych to, kdyby kočky odvezli a poté se vrátili na stejné místo. Třeba by si to nějak zapamatovala, ale takto?Dík.

  Další informace


  Jak poznám,zda je moje kočka těhotná?

  Informace- Když chodila ven,viděli jsme ji s kocourem,v tu dobu mrouskala - Od té doby už nechodí ven - je jí rok a půl - má trochu vyboulené boky - pořád chce hladit na břišepředem díky za odpověd :)

  Další informace


  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, od kterého věku může mít kočka koťata?

  Děkuji za odpověď

  Další informace


  Dlouhosrstá kočka - chuchvalce chlupů, poraďte prosím.

  Naší kočce se udělal pod zadečkem takový chuchvalec chlupů, je už dost velký. Nejprve měla takové malé, ty šly sice těžko, ale přece jen odtrhnout. Na tohle si nenechá ani sáhnout, je to dost pevně přirostlé ke kůži.Nikdy jsme dlouhosrstou kočku neměli, nevíme si rady, trhat to se bojíme a nůžkami zas máme strach, abychom ji nezranili. Jinak kočka je mladá a zdravá.Nemáte někdo nějakou fintu, nebo dobrý nápad, jak na to?Děkuji za rady!

  Další informace


  Co udělat proto aby nám sousedovic kočka nechodila čurát na rohožku?

  Sousedovic kočka nám chodí občůrávat rohožku a my už nevíme co s tím.Potřebuji nutně radu už nám to leze na mozek, protože to šíleně zapáchá a už jsme tak museli vyhodit přes rohožek. Sousedka samozřejmě trvdí že to její kočka není.

  Další informace


  Co se dělá, když umře domácí mazlíček ať je to křeček, myš, pes, kočka, nebo prase, kráva, kůň?

  Jak se nakládá s ostatky zvířete? U člověka se zavolá praktická lékařka nebo záchranka a pohřební služba.

  Další informace


  Co dělat, když se kočka nevrátila domů?

  Dobrý den,Včera ráno jsme naši vykastrovanou kočičku pustili ven (je zvyklá takhle chodit), ale pak jsme ji chtěli přivolat zpět protože pršelo ale ona se nevracela. Když přijíždíme domů tak nás chodí vždycky přivítat, ale ona nikde. Bylo nám to divné a tak jsme ji šli hledat ale nenašli. Je sice zvyklá chodit ven ale vždycky se ten den vrátí. Bydlíme na vesnici a moc aut tu nejezdí takže ji asi nesrazilo. Bojíme se o ni..voláme, ale ona se nevrací...máte někdo podobné zkušenosti? Moc nám chybí a je nám bez ní smutno.

  Další informace