• Kolik litrů kapalné vody spadlé na 1m2 zemského povrchu odpovídá 1mm srážek? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kolik litrů kapalné vody spadlé na 1m2 zemského povrchu odpovídá 1mm srážek?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kolik litrů kapalné vody spadlé na 1m2 zemského povrchu odpovídá 1mm srážek?

  • Nešlo by udělat, to, že se zobrazí hláška při kliku na odpověď, že už někdo odpovídá?



    Další informace


    Odpovídá někdy admin ?



    Další informace


    Proč zdejší uživatel Dr.Axl odpovídá pouze poučováním, že si odpověď má tazatel najít sám v archivu místo aby se ptal?



    Další informace


  • Dá se snížit doba, (či zmenšit počet litrů vody) za kterou se dostane teplá voda z kotle do kohoutku?



    Další informace


  • Kolik je kvasnic za korunu? Odpovídá to např. jedné kostce droždí?

    kvasnice kostka stojí od 2 Kč až do 5kč tak těžko říct.

    Další informace


    Dělal jsem rizoto v mikrovlnné troubě, dal jsem tam půl kila rýže a 1/4 litru vody, kam se ztratila ?

    Že po 3/4 hodině v mikrovlnce je rizoto suché jak Sahara ?

    Další informace


    Proč kapky vody poskakují na rozpáleném povrchu?

    Myslím že dotaz je jasný :) spěchá :D

    Další informace


    kolik čeho musím dát do 20ti litrů dobrého vývaru? buď to hovězí a nebo slepičí.Děkuji

    Podívejte se do odkazu na doporučení odborníka. a href"http://erbenovakuchyne.blog.cz/0812/hovezi-vyvar-podle-marie-b-svobodove" rel"nofollow" http://erbenovakuchyne.blog.cz / hellip /a Doplňuji:Slepicí vývar - viz odkaz. a href"http://www.apetitonline.cz/recepty/882-slepici-polevka-s-pohankou.html" rel"nofollow" http://www.apetitonline.cz/ hellip /a a href"http://www.4unisex.cz/woman/index.php/kola-vaeni/117-kdy-ve-vaeni-zazni-pojem-vyvar" rel"nofollow" http://www.4unisex.cz/ hellip /a Uvádím odkazy kvůli tomu, protože vařím jen dietní jídla.

    Další informace


  • může mi někdo vysvětlit jak se zde odpovídá na otázky ?? asi jsem fakt blbá,ale nemůžu na to přijít

    ani v návodu to neni

    Další informace


  • Zaměstnavatel odpovídá za škodu na majetku zaměstnanců jen na věcech běžně nošených do práce, ale jak to je, když

    se mi zničí nebo mi někdo v práci ukradne mobil za 20 tisíc ?Je mobil věc běžně nošená do práce nebo není ?V některých pracech je povinnost mobily odkládat na určené místo třeba na vrátnici.Co když mi jej vrátný ze zvědavosti bude lustrovat (koukat co tam mám uloženo) a pak aby toho nebylo málo tak mu upadne na zem (samozřejmě vše bude popírat a vedení se za něj postaví).Třeba u dělníka co dělá za 15 tisíc je 20 litrový mobil trochu divný, ale třeba u vedoucího pracovníka (nemám na mysli TOP management), co bere 30 tisíc už by se to dalo předpokládat.Taky pro zaměstnance by mohlo hovořit, že mu na mobil volá vyšší vedení nebo kolegové z pracovních důvodů (např. jestli si může za něj vyměnit službu, že si ji zase vezme za mě pozítří). Všude nejsou služební mobily a tahat 2 přístroje není zrovna nejlepší, když už existují Dual-SIM telefony.

    Další informace