• Kolik mm vodních srážek by napršelo, když v zimě napadne 20 cm sněhu (hustota sněh p je 100kg na m3) - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kolik mm vodních srážek by napršelo, když v zimě napadne 20 cm sněhu (hustota sněh p je 100kg na m3). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kolik mm vodních srážek by napršelo, když v zimě napadne 20 cm sněhu (hustota sněh p je 100kg na m3)

  • Co se mi může stát když jsem chvíli bos chodil ve sněhu??



    Další informace


    Jak to ty chlapy napadne?



    Další informace


    Hypotetická otázka. Kdyby napadlo metr nebo dva sněhu, jak by to zvládli silničáři ?



    Další informace


    Které první slovo vás napadne, když se řekne slovo hospoda?



    Další informace


  • Lze si někde pronajmout třeba na půl dne buldozer za účelem odhrnování sněhu?



    Další informace


  • Kondenzace vodních par



    Další informace


  • Pad snehu ze strechy



    Další informace


  • Které slovo vás napadne, když se řekne peklo?

    PODMÍNKA1: Můžete napsat jen jedno slovo.PODMÍNKA2: Nesmí se vaše slovo opakovat se slovy, které zde už někdo napsal.

    Další informace


    Proč jsou Vánoce v dnešní době tak často bez sněhu?

    Pamatuji si, jak v letech 2001,2002,2003 a dříve bylo strašně sněhu a v posledních letech skoro není, nebo nenapadne.

    Další informace


    Copak vás napadne jako první,když

    se dozvíte,že existuje úmysl, a jak to tak vypadá,smrtelně vážně myšlený - postavit na Letné sochu M. Jacksona?Tam, kde stála ta pověstná Fronta na maso .Pro ty,co ji nezažili pomník Stalina.

    Další informace