• Kolik písmen má slovo opettaa? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kolik písmen má slovo opettaa?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kolik písmen má slovo opettaa?

  • Kolik významů může mít slovo tučňák ?



    Další informace


  • Kolik je filmů o Star Wars? Kamarád říkal že 14, já si zase myslím že 6. Tak kolik?

    Pokud myslíš klasiku Hvězdné války,tak já vím o šesti filmech,kdy děj prvního filmu začínal od poloviny celého vlastního děje a jak technologie pokročila,tak režisér dotočil předcházející části,protože to tak celou dobu zamýšlel. a href"http://www.csfd.cz/hledat/?qstar+wars" rel"nofollow" http://www.csfd.cz/ hellip /a

    Další informace


  • Kdo a proč vymyslel na klávesnici u písmen Y/Z a Z/Y jejich přepínání kláves?



    Další informace


    Proč mi notebook píše místo písmen čísla?

    Dobrý den. Nejspíše jsme na notebooku zaply nechtěně nějaký režim a teď když píšu, tak mi to místo písmen píše čísla u všech kláves, na kterých je nad tím písmenkem třeba číslo. Písmena to píše jen v případě, že držím při psaní pořád zmáčknutou klávesu Fn, Prosím poraďte mi co s tím, jak to zase vrátit. Děkuji za radu Lucie

    Další informace


    Dá se hledat na googlu slovo, když neznám některé z písmen?

    Když hledám např. anglické slovo, vím na kolik je písmen, některá písmena znám a některá neznám, tak jde to nějak vyhledat třeba jako to mají file managery, že namísto chybějícího znaku napíšu otazník či hvězdičku, když je těch znaků víc, a vyhledá mi to všechny soubory které splňují podmínky?Umí toto i google nebo nějaký jiný internetový vyhledávač?

    Další informace


    ICQ a zvětšení písmen

    Po použití kombinace pravý Alt+pravý Shift+64 na notebooku (pro zobrazení zavináče,který mi nešel zobrazit při použití Alt+v), se mi zvětšila písmena.Při konverzaci je písmo stejné, jen hlavní panel, možnosti, kontakty atd. jsou větší.Jak to zrušit, zatím vidím dobře i bez brýlí, takže mě ta velikost obtěžuje:-)....DěkujiDoplňuji:George, děkuji. Nakonec se to vyřešilo samo - dnes jsem chtěla vaši/tvoji radu vyzkoušet, ale nejdřív jsem se zkusila na ICQ přihlásit a všev bylo v normálu.

    Další informace


    klavesnice na notebooku - místo písmen mi píše čísla



    Další informace


    prenos pismen

    moc nechapu jak se mohou prenaset smsky nebo psano mailu z pocitace na pocitac neni mi jasna ta technika.telafonovani chapu jsou to vybrace ale to psani_

    Další informace


    Nevíte,kde vypnout to okýnko,jak vyskakuje po najetí kurzoru na slovo a chce mě to konkrétní slovo přeložit ? ?



    Další informace


  • chci se jeste zeptat muj pritel ma paragraf 247 odst. 1 pismen. d) a e) proc tam jsou 2 pismena?

    co to znamena?je tet ve vykonu trestu dostal 5 mesicu a uz 2 mesice tam je myslite ze by ho mohli skrs tu amnestitii pustit?

    Další informace