• kolik super nabídek vám v životě uteklo a nemůžete na ně zapomenout? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: kolik super nabídek vám v životě uteklo a nemůžete na ně zapomenout?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - kolik super nabídek vám v životě uteklo a nemůžete na ně zapomenout?

 • Stala se vám v životě někdy nějaká událost, se kterou se dodneška těžko vyrovnáváte, která vás dodnes silně trápí?  Další informace


  Můžete poradit, co máme udělat, když syn resetoval tablet a nemůže si vzpomnět na přihlašovací heslo?  Další informace


  Kdy vznikne sonický třes když letí stíhačka nebo super hrdina.  Další informace


  Kdo poradí nějakou super komedii?  Další informace


 • Nemohu zapomenout na holku  Další informace


  (Ne)chci zapomenout  Další informace


 • Také vám furt volá operátor a chce vám vnutit paušál - nebo vám ho už vnutil ???  Další informace


  Co znamená : Super Frost,Vario Space,Frost Safe a Smart Freeze ?  Další informace


 • Proč je tolik nabídek/REKLAM na půjčky?  Další informace


  Jaký je postup v případě, že nemůžete splácet hypotéku a nelze to již řešit ani splátkovým kalendářem...

  Jak banka přesně právně postupuje a jak dlouho vše přibližně trvá, než dojde k dražbě...

  Další informace


 • Kde najdu super pohádky a dětské filmy ke stažení zcela zdarma? Může mi někdo poradit? dík moc L.

  pohádky či filmy pro děti

  Další informace


 • Jaké koření nemůžete vystát ??? :)

  Poslední dobou se setkávám s tím, že hodně lidí nemá rádo kmín. Já ho naopak zbožňuji :) Pro příklad, já zase nesnáším hřebíček :) A co vy ? :)

  Další informace


 • skype prý odesílá data o základní desce do Číny, nemůžete najít ten článek pls ?  Další informace


  Zmizení nabídek ve správci  Další informace


  Nemůžete mi doporučit něaký notebook s i7 a herní grafikou do 20000 kč  Další informace


 • Vyslechnout si ho,nebo zapomenout ?

  Ahoj :)Je mi 18, a s kamarádkou jsme si řekli že před maturitou pojedeme na lyžařský zájezd se školou..Tak to začelo.Začeli se tam s náma bavit par kluků ze školy, a jednu noc , kdy jsem se hodně opila, mě začel jeden z nich líbat (on byl při vědomí)...Další den jsme se normálně bavili.Pak i následující dny i s takovými malými náznaky že mě třeba chytil za ruku...Poslední večer jsme se trochu opili oba, ale vnímali jsme.Leželi jsme spolu v posteli, a on mi řekl ze si mě všiml už dávno ve škole,že mě má rád a že nečekal že začne něco takovýho cítit,a že nechce aby tak zkončilo.Tak jsme leželi celou noc až do rána.Další den jsem se dozvěděla že má něco jako holku...Kamarádka to zjistila protože ji zná,tak se ho naschvál zeptala přede mnou,že je to asi vážný a on se na vystrašene podival na mě,a řekl že neeee není...což nebyla pravda...Byla jsem asi naivní že jsem si něco myslela...Ale nechápu jak je to možné za tak krátkou chvíli,ale jsem do něho zamilovaná až po uši...Pokaždé když ho vidím jít po chodbě s nějakou holkou slzy mi vhrknou do očí..Pokusil se mi napsat, ale odstranila jsem si ho z přátel, a ve škole se mu vyhýbám .Chtěla bych poprosit o radu jestli se mám na něho zapomenout, nebo zkusit jestli neříkal pravdu ...Děkuju moc za jakékoliv odpovědi..

  Další informace


  Co mám dělat, když nemůžu zapomenout na kluka, s nímž jsem se rozešla?

  Ahoj je mi 14 a pře 2 měsící jsem se rozešla se svým klukem.Hrozně mi ublížil.rozšiřoval pomluvy že on mě nechal,pořád mluvil o jiných holkách,je hrozně namyšlený,sebestředný ale občas když není mezi klukama je neuvěřitelně jiný a to sem na něm milovala.Ale každopádně jsem se zamilovala do jiného kluka a začínáme spolu chodit ale ne,ůžu přestat myslet na toho sobce nevím jestli je to tím ale když sem ho poprvé viděla tak to byl hrozně divný pocit jako kdyby sme byly propojení vždycky víme co si myslíme i když řeknem něco jiného...Chtěla bych na něho dobro zapomenout jestli máte nějaký rady tak bych byla vděčná ...Původní neotázkaNejde mi na něho zapomenout....

  Další informace


 • Co dělat, když si po běhání nemůžete stoupnout na nohy (byl i strečink!). Díky moc.

  Doplňuji:Zhruba od půlky lýtka po kotníky tupá bolest, lýtka pálí, ale přijde vám, že vás nohy dlouho neudrží, ale jak se všude píše, kdyby to bylo natáhlý, tak bych si na špičky nestoupla, tak to si stoupnu..

  Další informace


 • Dá se nějak zjistit, kolik dní uteklo od 4. června?

  Mám zato že 88 ale potřebuji to vědět přesně

  Další informace


 • BRIGÁDA V SUPER/HYPERMARKETU OD 15-TI LET

  Ahoj, zajímalo by mě, jestli tu někdo neví, v jakých řetězcích můžu vykonávat brigádu od 15ti let. Vím, že v nějakých to jde, a někdy ne. Také vím, že nemůžu být u nářezáku a ani na kase..Jedná se o doplňování zboží..Prostě zkrátka chci jen zjistit, jestli víte o nějakém řetězci který bere i 15tileté a také ty řetězce, co berou jen 18+. Koukal jsem na stránky jednotlivých řetězců, někde to je, někde ne. Ovšem už jsem si zjistil, že snad v Bille by měli brát..v Albertu ne.. Jak je to třeba v Tescu, Kauflandu, Intersparu..atd? Děkuji, jestli se v tom někdo vyzná, za odpověď :)Doplňuji:prosím - nikdo nevíte?

  Další informace