• Kolik vojáků měla Hitlerova armáda? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kolik vojáků měla Hitlerova armáda?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kolik vojáků měla Hitlerova armáda?

  • Co se to tady zase děje?Body mě lítají jak blbý,před chvílí jsem měla o 20 víc než teď!



    Další informace


    Je německá armáda stále kontrolována a regulována?



    Další informace


    Ahoj, potřebovala bych pomoct s výběrem básničky na recitační soutěž měla by být vtipná a dlouhá tak 3-7 odstavců, slok.



    Další informace


  • Co mám jíst,dělat,.... aby mi narostly rychlejš vlasy(abych je měla delší)? Děkuji :)

    Změnit si genetickou informaci o)

    Další informace


  • Je nějaký důkaz, že při pochodu vojáků se zřítil most?

    Dne 15. září 1886 se zřítil 123 metrů dlouhý řetězový most přes Ostravici spojující Moravskou a Polskou Ostravu postavený v roce 1851 podle návrhu ing. Josefa Seiferta. Neštěstí se odehrálo po 8. hodině ranní, když se po mostě přesouvala jednotka hulánů, z nichž někteří jeli na koních a další pochodovali. V té době se zde nacházelo také několik civilních osob a dva vozy, z toho jeden naložený uhlím. Pochod vojáků most rozkolísal a ten se vzápětí zřítil. Na místě zahynuly dvě děti, dvě ženy a následkům zranění podlehly později další dvě osoby. atd. a href"https://www.ostrava.cz/cs/o-meste/tiskove-zpravy/historicke-kalendarium-1/archiv-historickeho-kalendaria/historicke-kalendarium-5" rel"nofollow" https://www.ostrava.cz/ hellip /a Od té doby platil v Rakousku-Uhersku vojenský předpis, že se vojákům při pochodu přes most velí: Zrušit krok!

    Další informace


    Jak dalece ovlivnila armáda gen. Vlasova?

    Pražské povstání v r. 45?

    Další informace


    Kdy vnikla terakotova armáda?Myslím ta hliněná.

    Zde jeden odkaz. a href"http://www.rozhlas.cz/svetortal/_zprava/252423" rel"nofollow" http://www.rozhlas.cz/ hellip /a

    Další informace


    Má česká armáda dostatečnou sílu pro okupaci Rakouska?

    A dala by se případná zbývající technika smontovat do 28. října příštího roku? Ptám se jen teoreticky, máme to jako úkol do školy.

    Další informace


    víte jak se jmenovala Hitlerova sestra?

    a jaké byly souruzenecké vztahy?

    Další informace


  • Co se stalo s e-maily, které mi byly odeslané, když jsem měla plnou schránku? Přijdou ještě někdy?

    Bohužel, vlastní zkušenost.. Email na Atlasu, měl jsem přes 10 000 emailů, přitom mi to psalo že mám zaplněno jen 25% schránky a nevěděl jsem že je ten 10 000 limit, divil jsem se že mi už týden nechodí emaily tak jsem napsal na HelpDesk kde mi navýšili limit na 20 000. Emaily už jsem zpět nedostal a nejde to.. Odesílateli se vrátí akorát zpráva, že to nebylo doručené nebo tak něco.

    Další informace