• Kolik znaků má nejdelší zdrojový kód, který byl kdy napsán? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kolik znaků má nejdelší zdrojový kód, který byl kdy napsán?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kolik znaků má nejdelší zdrojový kód, který byl kdy napsán?

 • Které všechny řeky ČR tvoří naší státní hranici a která řeka tvoří nejdelší hranici?  Další informace


  Je někde zaznamenáno nejdelší škytání v kuse?  Další informace


  Jakou nejdelší dobu jste se kdy nemyli?  Další informace


 • Vite kde se nachazi nejdelsi silnicni tunel u nas a kam vede?  Další informace


 • Jaký dotykový telefon na českém trhu má nejdelší výdrž baterie?  Další informace


 • Jaký nejdelší hlasový projev je zaznamenán u zpěváka na jedno nadechnutí?

  Např. u operních zpěváků nebo u jiných, kdy na jeden nádech zpívá takové to ááááááááá . -Např. zde: a href"https://youtu.be/lOfvkmJ7AR0?t3m30s" rel"nofollow" https://youtu.be/ hellip /a

  Další informace


 • Víte co byl tzv. „augsburský mír“ a kdy byl uzavřen?

  Byl uzavřen 29. 9. 1555 k ukončení dlouholetých náboženských a ústavních bojů v říši. Luteránství přinesl říšskoprávní uznání a zajištění majetku, kalvinismus však z něho byl vyloučen. Německým zemským pánům bylo přiřčeno právo rozhodovat o náboženství svých poddaných. Ti sice měli, pokud nebyli nevolníky, právo opustit svou zemi při změně vyznání, ale museli prodat svůj majetek a zaplatit zvláštní daň.

  Další informace


  Proč byl List Židům napsán řecky a ne hebrejsky?

  Dle nejnovějších výzkumů list byl původně psán hebrejsky a do řečtiny jej přeložil Barnabáš a Apollos (Sk 18, 24 – 28). Více v odkazu a href"http://www.abcviry.cz/index.php/vse-o-krestanstvi/o-bibli/162-list-zidum" rel"nofollow" http://www.abcviry.cz/ hellip /a - Někdo připisuje autorství Lukášovi, někdo zase Pavlovi, nicméně v počátcích křesťanství byla kniha List Židům odmítnuta jako apokryfní.Sice se ten list jmenuje List Židům, ale s největší pravděpodobností byl napsán pro křesťany, kteří se obrátili z pohanství . a href"http://www.chizukemuna.estranky.cz/clanky/94.-kniha-list-zidum-byla-puvadne-povazovana-za-apokryfni.html" rel"nofollow" http://www.chizukemuna.estrank y.cz/ hellip /a Rovněž polský zdroj uvádí, že v současnosti je autroství sporné, Jako možné autory, vedle Apollose a Barnabáše uvádějí rovněž Klementa Řmského atd.Stejně jazyk je předmětem diskusí. Někteří autoři tvrdí, že dopis byl napsán sv. Pavlem v aramejštině /hebrejštině a pak ho někdo jiný přeložil. Další tvrdí, že řečtina je jazyk původní, že nejde o překlad.Není také přesně zřejmé,l , komu byl List určený - možnost - řeckým Židům,, nebo Palestincům či křesťanům vyhnaným z Říma atd. a href"https:/l.wikipedia.org/wiki/List_do_Hebrajczyków" rel"nofollow" https:/l.wikipedia.org/ hellip /a Takže to není jednoznačné, jako to bývá většinou u starých událostí či textů. Informace se liší.

  Další informace


  Co má vaše obec ve znaku?

  starodávné hradby, které byly ve středověku jeho součástí draka, kterého podle pověsti zabil rytíř Trut - podle rytíře byl pak Trutnov pojmenován. Nad hradbami krouží havran s prstenem v zobáku. Odkaz na městský znak Trutnova viz níže

  Další informace


 • Zdrojový kod nějakého KeyLoggeru co rozpozná malá a velká písmena?(VB)

  Čaukokamarádovi jeden zm*d ukradl učet tak by mě zajímal zdrojovy kod nějakého keyloggeru( Visual basic 6/2008/2010 )hlavně at rozpozná malá a velká písmena a číslaprosím strašně to pro mě znamenáje to moc dobrý kamarád..Mám několik zdrojovych kodu ale žádný nerozpozná malá a velká písmena..

  Další informace


  Mozilla firefox - V čem upravovat zdrojový kód?  Další informace


  Kolik znaků se vejde do jedné buňky tabulkového programu?

  neviem, ako to tu bude naformátované:Vlastnosti a obmedzenia pracovných hárkov a zošitovFunkcia Maximálny limitPočet otvorených zošitov Obmedzený dostupnou pamäťou a systémovými prostriedkamiVeľkosť pracovného hárka 1 048 576 riadkov a 16 384 stĺpcovŠírka stĺpca 255 znakovVýška riadka 409 bodovZlomy strán 1 026 vodorovných a zvislýchCelkový počet znakov, ktoré sa môžu nachádzať v jednej bunke 32 767 znakovPočet znakov v hlavičke alebo päte 255Počet pracovných hárkov v zošite Obmedzený dostupnou pamäťou (v predvolenom nastavení 3 hárky)Počet farieb v zošite 16 miliónov farieb (farebné rozlíšenie 32 bitov s úplným prístupom k 24-bitovému farebnému spektru)Počet pomenovaných zobrazení v zošite Limitované dostupnou pamäťouPočet jedinečných formátov buniek/štýlov buniek 64 000Počet štýlov výplne 32Počet hrúbok a štýlov čiar 16Počet jedinečných formátov písma 1 024 globálnych písiem k dispozícii na používanie, 512 pre zošitPočet číselných formátov v zošite Medzi 200 a 250 podľa inštalovanej verzie jazyka programu ExcelPočet názvov v zošite Limitované dostupnou pamäťouPočet okien v zošite Limitované dostupnou pamäťouPočet tabiel v okne 4Počet prepojených hárkov Limitované dostupnou pamäťouScenáre Obmedzené dostupnou pamäťou, v súhrne zostavy sa zobrazí len prvých 251 scenárovPočet menených buniek v scenári 32Počet nastaviteľných buniek v nástroji Riešiteľ 200Počet vlastných funkcií Limitované dostupnou pamäťouRozsah zmenšenia a zväčšenia 10 % až 400 %Počet zostáv Limitované dostupno

  Další informace


  Jak odstranit při nahrávání obrázků na blog.cz adresu obrázků imageproxy aby tam byl jen normální kód obrázku?

  Až do dnešního dne jsem neměla problém s nahráváním obrázku na můj blog. No dnes, když jsem si chtěla stáhnout kód obrázku na nahrání do Návšt. knihy, tak místo : a href"http://nd06.jxs.cz/285/553/5e335a0c20_93587961_o2.gif" rel"nofollow" http://nd06.jxs.cz/ hellip /a , se mi objevil kód : a href"http://imageproxy.jxs.cz/~nd06/jxs/cz~/285/553/5e335a0c20_93587961_o2.gif" rel"nofollow" http://imageproxy.jxs.cz/ hellip /a a v Návšt. knize byl místo obrázku paskvil... Můžete mi prosím poradit, jak to vrátit do normálu ? Děkuji.

  Další informace


  Existuje na internetu nějaké počítadlo znaků?

  Chtěl bych spočítat znaky v mém slohovém projektu spolu s mezerami.děkuji

  Další informace


 • Která řeka v Evropě je nejdelší?

  Myslím,že Volha 3531km cca

  Další informace


 • Vymyslíte nejdelší slovo, ve kterém .... ?

  Vymysli co nejdelší slovo ve kterém:se žádné písmenko neopakuje...Nejdelší slovo.....Slovo, které obsahuje nejvíce samohlásek...Slovo, ve kterém jdou písmenka za sebou, tak jako v abecedě....Děkuju...Moooc

  Další informace


  Mohl by být zdejší kodex uživatele pro zajímavost napsán i v latinském jazyce?

  Napadlo mě že by nebylo špatné zdejší kodex uživatele napsat i v latinském jazyce aby to bylo zajímavější. Co myslíte zavedly byste tuto alternativu?zdroj ilustračního obrázku: a href"https:/ixabay.com/cshotos/?qpravidla hp image_typeall orderpopular cat min_width min_height" rel"nofollow" https:/ixabay.com/ hellip /a Mazálek ať si obrázek dohledá přes tento odkaz.

  Další informace


  Jaké je nejdelší slovo?

  Jaké je nejdelší slovo ve kterém se neopakuje ani jedno písmenko? děkuju

  Další informace


 • Kolika let se dožil nejdelší had

  na světě, krajta jmenem Fluffy, měřící 7,3 m a vážící přes 130 kg... Zemřel na rakovinu...

  Další informace


  Kolik měří nejdelší narval?

  Zajímalo by mě jak se dlouhý nejdelší narval i s jeho rohem?

  Další informace