• komu nebo spíš které síti patři předčíslí? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: komu nebo spíš které síti patři předčíslí?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - komu nebo spíš které síti patři předčíslí?

  • Míro, už spíš????



    Další informace


    Komu prosím patří toto číslo?



    Další informace


  • Komu patří mezinárodní poznávací značka CD?



    Další informace


    Ahoj.Co potřebuju za oprávnění,abych mohla řídit firemní auta??Nebo spíš kde ho můžu sehnat?Musím podstoupit školení?Dík



    Další informace


  • Komu patří plot mezi pozemky.



    Další informace


  • Komu patří území na moři? Jak je to s hranicemi moří?



    Další informace


  • Komu patří iniciály N.A.A.

    Otázka na iniciály zahraničního zpěváka...

    Další informace


  • Které filmy patří mezi jubilantovy trháky a byly oceněny cenou nejvyšší?

    Americký režisér a producent - 18. 12. xxxx? Stále nepřestává filmovat...Kterým hercům přinesly některé jeho filmy slávu?

    Další informace


    Zavřete oči, odcházím... Vzpomenete si, komu tato slova patří?

    Od 15. března 1983 odpočívá v hvězdném nebi - zavřel oči a odešel ... je spjatý s konverzačními komediemi. Znáte některé? Jeho krédo znělo: Smích je kořením života a dokud se člověk dovede smát, je živ. Až se začnou všichni lidé na sebe usmívat a přestanou si kopat jámy, pak bude na světě blaze .Máte také své životní krédo, jímž se řídíte a pomáhá vám, když se nedaří, jak se dařit má?Doplňuji:Krédo - (z lat. credo věřím) původně znamenalo vyznání víry, nejčastěji křesťanské. Dnes se užívá přeneseně - jako životní přesvědčení a zásady či určitá pravidla atd.Myslím si, že upřímný smích, je jakýmsi hormonem štěstí , tlumí bolest, umí navodit dobrou náladu.. Sice ne vždy smích vyřeší problémy, ale jistým způsobem změní na ně pohled, takže zbavuje člověka stresu, tím i prodlužuje život. Navíc je docela zdarma..I když úsměv trvá chvilku, přesto se na něj někdy vzpomíná celý život...Proto ať v popastných hlubinách mlhovin své duše nacházíme častěji upřímně se usmívající anděly než zlé a zatrpklé démony .... více diskuse

    Další informace


    Komu patří svět?

    Svět patří nám.Doplňuji:To věděl už V+W.

    Další informace