• Koupil jsem si nový MONITOR - kabely HDMI a DVI - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Koupil jsem si nový MONITOR - kabely HDMI a DVI. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Koupil jsem si nový MONITOR - kabely HDMI a DVI

 • Koupil jsem zahradu ale je to samej plevel jak se ho zbavit?  Další informace


 • Bude jízdné na celé 3 měsíce , které jsem si koupil na in kartu platit přesto , že si na ní koupím aplikaci novou?  Další informace


 • Mám 7 palcový tablet, sadl mi, rozbila se obrazovka a nereaguje na dotyk. Koupil jsem si obal s klávesnicí a myš, takže  Další informace


 • dneska koupil novy pc a naksi nejede ...  Další informace


  VGI na DVI do HDMI problém  Další informace


  VGA na HDMI/DVI-D/Display port?  Další informace


  Redukce DVI na HDMI  Další informace


  Nenajde druhy monitor pres HDMI  Další informace


  Na PC s Win10 jsem hrával demo fotbal Euro 2008. Koupil jsem notebook také s Win10, ale hra mi nejde spustit. Poradíte?

  Mám inst. direct x který po mě hra vyžaduje,ale i tak hru nespustím. Prosím o radu

  Další informace


  Monitor sám přepíná mezi Analog (dvi) a Analog (D-SUB)  Další informace


  Monitor Dvi napojení přes redukce aby šlo Pc nebo Tv -setobox HD jde to?  Další informace


  Monitor - jak propojit VGA vstup s výstupem DVI z grafiky?  Další informace


  LCD -> DVI--- HDMI - notebook - zrni obraz  Další informace


  Koupil jsem si webcameru MicrosoftLifeCam2.0 VX 2000, jak ji nainstalovat?

  a mám problémy ji nainstalovat...pokud využiji naváděcí disk, objeví se v závěru chyba, kterou nemohu identifikovat, poněvadž disk je v jazyce anglickém. Je dost možné, že jsem nainstaloval v průběhu doby program, který znemožňuje instalaci...kameru jsem po nákupu bezproblémově nainstaloval a byla funkční. Prosím o radu...díky!Klíčová slova:

  Další informace


  Koupil jsem si nový MONITOR - kabely HDMI a DVI

  Měl jsem monitor s HDMI a kupuju si novy monitor s DVI a zajímalo by mě jestli je to stejné abych si nic nemusel k tomu kupovat .Každé odpovědi si cením kdyžtak můžete dát i link na to

  Další informace


  Koupil jsem si notebook bez HDD a OS. Poradí mě někdo jak nainstalovat krok za krokem OS?

  Nepíšeš o jaký OS se jedná. Pro Win by to mělo fungovat takto: Připoj HDD jako primární disk, instalační CD vlož do mechaniky, restartuj, instalační program by se měl automaticky spustit. Pak postupuj podle jeho instrukcí.

  Další informace


  HDMI nebo DVI propojeni PC s LCD monitorem je lepší?  Další informace


 • Můžu vrátit mobil, který jsem koupil jako dárek?

  Koupil jsem v expert elektro mobil jako dárek. Vypadal dobře. Ale když jsme ho vyzkoušeli, byl úplně špatný. Nejde fotoaparát, nejde volat, systém se zasekává a restartuje. Můžu mobil vrátit, aby mi ho vyměnili za jiný. Mám všechny doklady.

  Další informace


 • Koupil jsem si domácí pekárnu Kenwood BM 5450 zháním někoho kdo s ní má nějaké zkušenosti

  Neumím jí spustit a návod mi moc nepomohl.

  Další informace


 • Koupil jsem v lékárně diabetické proužky a ukazují se mi jako prošlé. Už jsem dva použil,než jsem si všimnul. Co s nimi?

  Jedná se o proužky ke glukometru SD Check Gold. Návod k němu je zde online v pdf: a href"http://www.krevni-tlak-omron.cz/data/sharedfiles/3052/blok-sd-check-gold-2-09-08.pdf" rel"nofollow" http://www.krevni-tlak-omron.c z/ hellip /a Na disleji u proužku svítí EXP.V návodu se píše: Zobrazení expirace měřicího proužkuPokud je u používaného měřicího proužku prošlá dobapoužití, bude na symbolu měřicího proužku vždy blikat„EXP“.Divné mi příjde, že na tubě s proužky (jsou dvě) je uvedenoMFG Date: 2014.07.08EXP Date: 2016.07.07Což by mělo značit, že by měli být ještě více jak rok funkční ne?Zkoušel jsem různě proužky z obou tub a všechny házeli to EXP značení.Podotýkám, že jsem zkoušel glukometr několikrát zapnout a vypnout, ale nepomohlo to. Pořád to hazí EXP.BVudou pak výsledky úplně mimo skutečné hodnoty měření s EXP na displeji nebo se spíše jedná o to, že nemusí být úplně přesné? Pokud to hodí +- nějaké ty desetiny tak mi to nevadí. Nebo jsou prostě k ničemu a nedá se na ně spolehnout? Jestli je mám vyhodit, či ne. Výměna za jiné asi neklapne, protože i kdyby to šlo, tak nevím zda vůbec najdu fakturu od toho.

  Další informace