• Křivé futra - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Křivé futra. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Křivé futra

 • Když podám křivé obvinění na svoji vlastní osobu, můžu za to do vězení?  Další informace


 • Křivě kolo na motorce po nehodě  Další informace


 • Obložky na futra nebo bourání v bytě v panelá  Další informace


  Nerozjedou se futra uříznutím spodní části?  Další informace


  Můžete mi prosím poradit, jak se dělá oblouk? Chceme vybourat futra a udělat jen oblouk místo dvěří.  Další informace


  Křivé futra  Další informace


  Kde sehnat -futra-?  Další informace


  Jak opravit krive zdi  Další informace


 • Proč se jedné části Podlesí říká Křivé?  Další informace


 • Krive nohy a sukne?  Další informace


 • Křivé brýle

  Ahoj lidi , prosím vás jak mám spravit brýle když mám jednu stranu křivou? PS:Je to jenom jedna stranice..

  Další informace


 • Podání žaloby. Důvod - křivé obvinění.

  Prosím Vás, co nejvíc lidí mi prosím poraďte, jak probíhá podání žaloby z důvodu křivého obvinění, nechci to nechat jen tak plavat a chci se bránit. Vím že mám zajít na policii v místě svého bydliště, ale pokud s tím máte někdo nějaké zkušenosti, dejte prosím Vás vědět. Co nejdelší a co nejobsáhlejší odpovědi. Děkuji

  Další informace


  Křivé obvinění - lži

  Jak mám postupovat? Žena na sociálce a u soudu uvedla, že jí neplatím výživné pouze v září minulého roku jsem jí poslal 2000,-. Opak je pravdou a já mám výpis z banky kde je jasně napsáno, že jí měsíčně celí rok 2013 platím 2000,- ten, ale nikoho nezajímá.Dále, žena se po tají narychlo odstěhovala a vzala si sebou jenom nejmladší dceru, ani jsem se nerozloučil. Dvě děti mi doma nechala a já se o ně starám, žena o ně nemá zájem. Na sociálce uvedla jako důvod odstěhování, že jsem jí psychicky týral, to ovšem nebylo možné, protože se doma nezdržovala již delší dobu a když tak jen vyspat. Dceru vzala sebou, jako rukojmí. Do školky za ní nemůžu a do paneláku kde bydlí také ne, mám to zakázané, protože jí údajně psychicky týrám a má ze mne trauma a strach. Není to pravda, dcera chce bydlet u mne a je štěstím bez sebe když jí co 14 dnů vidím. Sociálka jen poslouchá a nic neřeší, už jsem tam byl patnáctkrát.Dá se nějak bránit proti jejím lžím a křivím obviněním?Rozvod tady neřeším, ale vadí mi když ze mne dělá všude tyrana a štve proti mně moje vlastní dceru. Dcera se mne ptá Tatínku máma říkala, že tě už neuvidím a ty jsi přijel, hurá. Tatínku maminka říkala, že mne nemáš rád, že to není pravda. .Děkuji všem za pomoc.

  Další informace


  Krive obviněni pro sexuální obtěžování jaké trestní oznámení mohu podat na policii!?

  Bývala partnerka mého partnera me udala na policii ze jsem sexuálně obtezovala jejich tříletou dceru,do protokolu uvedla ze jsem ji strcila tři prsty do vaginy.Policie to poslala soudu a ten to zamítl zbavil me trestního stíháni .Jelikoz bývala partnerka na me podala trestní oznámení až po 24 dnech kdy jsem údajně spáchala tento trestní čin do dne podáni ne odvedla dceru k lékaři ani psychologovi.

  Další informace


  Jak reagovat na křivé obvinění a udání na sociálku? Mohu podat trestní oznámení?

  Zdravim, jsem matka petimesicniho miminka, nedávno - asi pred měsícem - jsem se rozešla s otcem dítěte pro tyrani a slovní šikanu v domácnosti, vymyslel si na mě, že beru drogy, a dnes me udal i na sociálku, čekám, než se vše prošetří. Jsem čistá, drogy jsem nikdy nebrala. Moje otazka zní: až se vše vyřeší a budou negativní testy a vše okolo, mohu za tohle podat trestní oznámení pro křivé obvinění? Nechci, aby mu to jen tak prošlo. Mimochodem rozhlašuje to o mně po celém městě, jen dneska mě zastavili 4 lidi a ptali se mě na to, jestli jsem opravdu začala brát drogy. Nenecham to takhle. Nemáte nějaké tipy či rady, jak se mám zachovat? :) s pozdravem Kristýna (20)

  Další informace


  Byla jsem křivě obviněna, co mám dělat? Děkuji

  jestli se jedná o konání před soudem, je důležité rozlišit, jestli jste byla obviněna z trestného činu - tam spadá důkazová povinnost na státního zástupce (ten MUSÍ vaši vinu dokázat), nebo jestli jste byla z něčeho obviněna v občanskoprávním konání - tam spadá na vás, dokázat svou nevinu.pokud se jedná o pomluvu - vykašlete se na to, čas pravdu ukáže.

  Další informace


 • Proč má teď tolik holek křivé nohy?

  Buď do O , do X nebo oboje dohromady, tzv. do BŽ . Hlavně ty mladý holky, a ještě si vezmou upnuté legíny, aby to jó bylo vidět... U kluků jsem si toho nikdy nevšimla a u starších žen také ne. Čím je to dané? Napadá mě výživa, špatné boty... Ale z těch jsou pak takové ty výrůstky na patách, to je zas něco jiného...

  Další informace


  Dokáže zkušený fyzioterapeut narovnat křivé rameno a meziobratlovou lopatku jakožto následek letitého sezení u PC?

  Pokud je to třeba jen na jedné straně?Jaké cviky to spraví? Dalo by se to nějak upravit i doma bez pomoci odborníka např nějakým cvičením?

  Další informace


 • Zalití futra betonem  Další informace


  Jak šikovně zadělat futra a prostor místo dveří  Další informace