• Křivé hrany zubů, zbrousit či nezbrousit? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Křivé hrany zubů, zbrousit či nezbrousit?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Křivé hrany zubů, zbrousit či nezbrousit?

 • Dáseň v zubu  Další informace


 • Proč se nakonec nenatočil hraný film podle knihy Byla jsem ženou nacistického oficíra od Edith Hahn Beer?

  Zmiňuje se o tom i v předmluvě, na Wikipedii je zminka, ze se mel tocit v roce 2011, ale nikdy k tomu nedoslo. Planuje se to?

  Další informace


 • Máte zkušenosti s rovnátky? Jsou moje problémy po jejich sundání běžné?

  Původní neotázkaVracení zubů po sundání fixních rovnátek -Asi před 2 týdny mi sundali rovnátka. Měla jsem je asi rok, kvůli pár mezerám a vždycky, když si sundám svůj průhledný nasazovací aparátek, se mi zuby trochu vrací. Mám si je sundávat jen když chci jíst a to taky dělám ale stejně se stihnou pohnout. Takže se chci zeptat, jestli je to ze začátku normální a časem už mi zústanou tam kde mají být nebo je to problém ??

  Další informace


 • Jak se bránit křivému obvineni ze šikany?

  Kamarádku (15let) + její 3 kmarádky ve škole třídní křivě obvinil ze šikany spolužačky. (volala mu maminka té holky, co jí ,,šikanují,,) Jak se bránit, a dokázat, že vše je vymyšlené a křivé obvinění? Děkuji za radu!

  Další informace


  Co dělali v minulosti lidé, když je doháněla k šílenství bolest zubů?

  Já si dám prášek proti bolesti a ráno si zajdu na stomatologickou pohotovost. Ale co na mém místě dělal běžný farmář z 18. století?

  Další informace


 • Co vám nejlépe zabírá na bolest zubu a hlavy?

  Co vám nejlépe zabírá na bolest hlavy?

  Další informace


 • Dělají se jízdní kola stejná, pokud jde o počet zubů v elementech, přes které jde řetěz?

  Skoro každé kolo, má ve středu, kde jsou šlapátka 3 talíře a vzadu je přehazovačka na 7 koleček. A na každém talíři, nebo kolečku je konkrétní počet zubů, bez ohledu na to, zda si koupím kolo tady, nebo v Itálii, případně někde jinde. Nebo existují i jiná kola s jiným uspořádáním? A záleží na tom, jak velké je kolo? Zda je pro muže, ženy a pod? POd pojmem jiné kole ale nemyslím kola , která měla průměr předního kola větší než cyklista. Děkuji předem.

  Další informace


 • Jak probíhá identifikace pomocí zubů?

  Identifikace těl obětí probíhá pomocí zubních záznamů. To jako mají karty od zubaře od všech pasažérů? Co když některý z pasažérů se bojí zubaře a byl u něj naposledy třeba před 5 lety a mezitím se mu některé zuby zkazily tak, že mu vypadly a v kartě o tom záznam není.Podle mě je snad jednodušší DNA než ty zuby. Jak to tedy je?

  Další informace


 • Máte zkušenost s chrániči proti skřípání zubů? Můžou dělat neplechu u zlomeného zubu?

  Potřebuji akutně, ale nevím, zda to není blbost.

  Další informace


  Je čištění dásní skutečně daleko důležitější než čištění zubů?

  Jedná se prý o nějaký novější objev, dokonce tak nový, že se ho nemůžu dogooglit. Zubní kazy, jejich četnost a náchylnost k nim je prý daleko více způsobena dědičnými dispozicemi než špatnou péčí o zuby. Češi jsou prý známí coby bezzubý národ právě proto, že se starají sice možná dobře o zuby, ale prakticky vůbec ne o dásně. Jak je to tedy? Díky.

  Další informace


  Je třeba nosit rovnátka po vytrhnutí zubů, aby slezly dolů špičáky, které mi rostou nad nimi atd.?

  Je potřeba po vytrhnutí zubů nosit rovnátka, aby mi špičáky co mi rostou nad nimy, slezly dolů, nebo mi slezou samy i bez rovnátek ? Odepište jen kdo to ví prosímvás... Vy co to nevíte, si rádobyvtipný komentáře nechte..Původní dotazJe potřeba po vytrhnutí zubů nosit rovnátka, aby mi špičáky co mi rostou nad nimy, slezly dolů ?

  Další informace


  Jak se zbavit citlivosti zubů na studené?

  Od včerejška mě začaly bolet zuby na studené. Děje se mi to pouze na pravé straně a vnímám to jak nahoře, tak dole a to v oblasti šestek, sedmiček. Začalo to po hodinové procházce ve větru a dešti. Jsem si naprosto jistý, že to má souvislost. Co s tím? Prášky se mi žrát nechce, spolkl jsem jeden Ibalgin 400 a žádné zlepšení jsem stejně nepozoroval. Když piju, musím to hnát přes levou půlku huby nebo si to přihřát, pak mě to nevadí. Nicméně rád bych se toho zbavil samoléčbou a v co nejkratší době. Nějaká rada/zkušenost? Díky. -Kaz? Najednou nahoře i dole? To se mi nějak nezdá...

  Další informace


  Jak se pozná z rentgenu zubů kaz od plomby a normální zuboviny?  Další informace


  Jak dlouho mě může bolet růst zubu moudrosti? To mě zase bude bolet měsíc, Že se ani normálně nenajím ?

  Michale, vo Vašom prípade sú to osmičky, nie zuby múdrosti.Deťom zuby rastú 5 rokov, tak sa pripravte.

  Další informace


  Dá se hlubokými nádechy a výdechy upadnout cíleně do bezvědomí u zubaře během trhání zubu, aby mě to nebolelo?

  Nie, zubár vám to nedovolí, nemal by vás pod kontrolou. Ale môže vám to umrtviť, alebo vás uspať a bolieť vás to bude až po zobudení.

  Další informace


  Dokáže zubař v operovat náhradní zub, když mi dáseň po vytrženém zubu skoro srostla?

  Často se používá technika flapless - tato metoda spočívá v zavedení implantátu úplně bez nutnosti klasického řezu do dásně. Je tedy pro pacienta nejméně náročnou léčbou a uvádí se, že je i tou nejšetrnější. a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Zubn%C3%AD_implant%C3%A1t" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


  Bělení zubů

  Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s bělením zubů. Jak dlouho to vydrží a musí se chodit pravidelně, aby zuby zase nezežloutly? Kolik to asi stojí a může to moc poškodit zuby? Děkuji

  Další informace


  Bolest zubu

  Je normální, aby mi bolel zub plombovaný v listopadu, mám ho moc citlivý, nemohu na něj kousat a ani si třeba vykloktak, jak to bolí. Zubařka mi řekla, že je to normální, nevíte kdy bolest odezní, mně se to normální nezdá.Doplňuji:Tvrdila, že byl kaz hluboka, tak to teď bude citlivější.

  Další informace


  Bolest mrtvého zubu

  Dobrý den, je to už mnoho mnoho let, co mi doktorka odstraňovala nervy z jedné spodní stoličky. Zub čas od času trochu pobolíval, ale nic strašného, většinou to ještě ten den pominulo. Včera to začalo zase, ale tentokrát se bolest stala nesnesitelnou. Natekla mi dáseň kolem toho zubu a připadám si, jako by mi chtěla odpadnout půlka čelisti. Jak to vlastně může bolet, když je ten zub mrtvý? Znáte někdo nějaké dobré prášky proti bolesti zubů?Doplňuji:Takže něco na co jsem zapomněla a vzhledem k první odpovědi dodávám: od svého zubaře jsem dobrých 300 km a zdejší pohotovost má otevřeno jenom o víkendu. Potřebuju přežít dnešek.

  Další informace


 • Zarovnání křivé zdi  Další informace