• Křivě kolo na motorce po nehodě - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Křivě kolo na motorce po nehodě. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Křivě kolo na motorce po nehodě

 • Na jaké motorce jste začínali ?  Další informace


  HITPARÁDA-2.kolo(hlasujte do 24.6.2011 poslední vypadává...)  Další informace


  HITPARÁDA-1.kolo(hlasujte po celý týden,poslední vypadává...)  Další informace


 • Čím lepit tvrdé plasty na motorce  Další informace


  Přitel motorkář - k motorce snad přirostl  Další informace


  Proč se auta, ve kterých při nehodě někdo zemřel, zakrývají dekami?  Další informace


  Proč pásy při nehodě povolí?  Další informace


  Plynaři na motorce  Další informace


  Může motokolo tj, kolo s benzínovým motorem a elektrokolo tj.kolo s elektrickým motorem jezdit po cyklostezce?  Další informace


  Jak probíhá jízda na motorce v autoškole? to sedí instruktor za námi, nebo kde?  Další informace


  Drhne kolo  Další informace


 • Copak to bylo za film/díl seriálu o letecké nehodě?

  Pilot ztratil možnost obvyklým způsobem zatáčet, a tak pilotoval asi hodinu jenom tahy motoru. (Jsem si skoro jist, že se jednalo o film.)Fudži právě ne - tam tento manévr použili jen pro přistání... Co mi leží v hlavě, to se točilo také kolem ocasu - ovšem tam šlo o srážku při startu, kterážto poškodila hydrauliku ocasních ploch. A letadlo tedy od té doby museli řídit jen tahy motoru.

  Další informace


 • Jak se bránit křivému obvineni ze šikany?

  Kamarádku (15let) + její 3 kmarádky ve škole třídní křivě obvinil ze šikany spolužačky. (volala mu maminka té holky, co jí ,,šikanují,,) Jak se bránit, a dokázat, že vše je vymyšlené a křivé obvinění? Děkuji za radu!

  Další informace


 • Křivé obvinění - lži

  Jak mám postupovat? Žena na sociálce a u soudu uvedla, že jí neplatím výživné pouze v září minulého roku jsem jí poslal 2000,-. Opak je pravdou a já mám výpis z banky kde je jasně napsáno, že jí měsíčně celí rok 2013 platím 2000,- ten, ale nikoho nezajímá.Dále, žena se po tají narychlo odstěhovala a vzala si sebou jenom nejmladší dceru, ani jsem se nerozloučil. Dvě děti mi doma nechala a já se o ně starám, žena o ně nemá zájem. Na sociálce uvedla jako důvod odstěhování, že jsem jí psychicky týral, to ovšem nebylo možné, protože se doma nezdržovala již delší dobu a když tak jen vyspat. Dceru vzala sebou, jako rukojmí. Do školky za ní nemůžu a do paneláku kde bydlí také ne, mám to zakázané, protože jí údajně psychicky týrám a má ze mne trauma a strach. Není to pravda, dcera chce bydlet u mne a je štěstím bez sebe když jí co 14 dnů vidím. Sociálka jen poslouchá a nic neřeší, už jsem tam byl patnáctkrát.Dá se nějak bránit proti jejím lžím a křivím obviněním?Rozvod tady neřeším, ale vadí mi když ze mne dělá všude tyrana a štve proti mně moje vlastní dceru. Dcera se mne ptá Tatínku máma říkala, že tě už neuvidím a ty jsi přijel, hurá. Tatínku maminka říkala, že mne nemáš rád, že to není pravda. .Děkuji všem za pomoc.

  Další informace


 • Dá se koupit světlo na kolo a blikačka nabíjená ze zásuvky?

  Aby se nemusely pořád vyndavat tužkový baterie a ty nabíjet a pak zase zandavat zpátky? Nějaký světlo a blikačka s podobným typem nabíjení jako má mobil.

  Další informace


  Chystám se koupit centrovací klíč na kolo

  Chystám se koupit centrovací klíč na kolo, chtěl bych se zeptat, jestli je jedno který koupím, nebo je to nějak určené? děkuji

  Další informace


 • Zraněné po nehodě převezli na emergenci do pardubické nemocnice. Kam ho vlastně převezli?

  Zaslechla jsem v rozhlas, objevuje se i v tisku.Domnívám se, že jde o zbytečné anglické slovo, které se dá určitě nahradit českým... Ale stále nevím, kde zranění skončili ...Doplňuji:Tome, máte pravdu, člověk občas žasne. Latinská a řecká pojmenování jsou vžitá, lidé je zpravidla umí i vyslovovat, mají české ekvivalenty. Horší je angličtina, kdo neumí, vypadá někdy trapně ...

  Další informace


 • Když budu mít na motorce vetší přední ozubené kolečko bude pomalejší ale lepší výkon

  Doplňuji:????? Pls poradte : - )

  Další informace


 • Projevuje se kinetóza (zvracení v dopravním prostředku) i na motorce, skútru nebo jen auto, letdalo, loď, autobus, vlak?

  Neřekl bych, plno lidí nemá problém dokud nevstoupí na loď, prostě to zkus. Můžeš předpokládat že se projeví, ale 100% to není.

  Další informace


 • Jak vyrovnat křivé zdi  Další informace