• Křivé obvinění + veřejná urážka - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Křivé obvinění + veřejná urážka. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Křivé obvinění + veřejná urážka

 • Křivé futra  Další informace


 • Urazka na cti od souseda  Další informace


 • Jak se bránit křivému obvineni ze šikany?

  Kamarádku (15let) + její 3 kmarádky ve škole třídní křivě obvinil ze šikany spolužačky. (volala mu maminka té holky, co jí ,,šikanují,,) Jak se bránit, a dokázat, že vše je vymyšlené a křivé obvinění? Děkuji za radu!

  Další informace


  Jak byla evidována veřejná sbírka na obnovu Národního divadla?

  Viděl jsem několik různých starých zoubkovaných kolků či známek s nápisem NÁROD SOBĚ.Mají spojitost s veřejnou sbírkou na obnovu Národního divadla po požáru?

  Další informace


 • veřejná IP -> web na ní  Další informace


  k čemu všemu je dobrá veřejná IP adresa  Další informace


  Veřejná IP - Nastavení  Další informace


  Torrents a veřejná ip adresa  Další informace


  Promlém s veřejná síť  Další informace


  Pevná veřejná IP - co vše mi musí poskytovatel dát?  Další informace


  Microsoft SQL 2008 port/veřejná IP (Server)  Další informace


 • pred3 roky me kontrolovala policie kvuli rvacce,jakaou maji lhutu na obvineni jen me skontrolovaji a nechali jit nic vic

  Trestnost činu zaniká uplynutím promlčecí doby, jež činía) dvacet let, jde-li o trestný čin, za který tento zákon ve zvláštní části dovoluje uložení výjimečného trestu a trestný čin spáchaný při vypracování nebo při schvalování privatizačního projektu podle zákona č. 92/1991 Sb., o podmínkách převodu majetku státu na jiné osoby, ve znění pozdějších předpisů,b) dvanáct let, činí-li horní hranice trestní sazby odnětí svobody nejméně deset let,c) pět let, činí-li horní hranice trestní sazby odnětí svobody nejméně tři léta,d) tři léta u ostatních trestných činů.

  Další informace


  když o někom napíšu že je negramot je to urážka

  když napíšu o osobě že je negramot,i když se k tomu veřejně přiznal že neumí číst,je to urážka na cti nebo ne

  Další informace


  Křivé obvinění - lži

  Jak mám postupovat? Žena na sociálce a u soudu uvedla, že jí neplatím výživné pouze v září minulého roku jsem jí poslal 2000,-. Opak je pravdou a já mám výpis z banky kde je jasně napsáno, že jí měsíčně celí rok 2013 platím 2000,- ten, ale nikoho nezajímá.Dále, žena se po tají narychlo odstěhovala a vzala si sebou jenom nejmladší dceru, ani jsem se nerozloučil. Dvě děti mi doma nechala a já se o ně starám, žena o ně nemá zájem. Na sociálce uvedla jako důvod odstěhování, že jsem jí psychicky týral, to ovšem nebylo možné, protože se doma nezdržovala již delší dobu a když tak jen vyspat. Dceru vzala sebou, jako rukojmí. Do školky za ní nemůžu a do paneláku kde bydlí také ne, mám to zakázané, protože jí údajně psychicky týrám a má ze mne trauma a strach. Není to pravda, dcera chce bydlet u mne a je štěstím bez sebe když jí co 14 dnů vidím. Sociálka jen poslouchá a nic neřeší, už jsem tam byl patnáctkrát.Dá se nějak bránit proti jejím lžím a křivím obviněním?Rozvod tady neřeším, ale vadí mi když ze mne dělá všude tyrana a štve proti mně moje vlastní dceru. Dcera se mne ptá Tatínku máma říkala, že tě už neuvidím a ty jsi přijel, hurá. Tatínku maminka říkala, že mne nemáš rád, že to není pravda. .Děkuji všem za pomoc.

  Další informace


  Krive vypovidani

  Dobry vecer chtel bych se zeptat jestli mi hrozi trest od soudu za to ze jsem byl vypovidat na policii jako svedek skrz kradez,ja jsem dostat podilnictvi z kradeze a za to podminku,tam jsem to svedl na jinou osobu a u soudu jsem to obratil na pravdu ze jsem si to vymyslel na policii a ze jsem to koupil od jineho cloveka nez jsem vypovidal na policii!!prave ze mi bezela už zkusebni doma podminka kterou ¨mam na 18 mesicu a pokud ji porusim 12 mesicu odneti svobody!vubec jsem si to neuvedomil!! a jakou dobu by trvalo nez by mi prislo potrestani!dekuji

  Další informace


  Je učitel (kantor) veřejná osoba?

  Co přesně si představuješ pod pojmem veřejná osoba? Naše právo zná pouze pojem úřední osoba.

  Další informace


  Jak se bránit křivému obvinění z krádeže v Německu?

  Neznáme podrobnosti. Jediná účinná obrana bude dokázat, že jsi nekradl.

  Další informace


  Jak reagovat na křivé obvinění a udání na sociálku? Mohu podat trestní oznámení?

  Zdravim, jsem matka petimesicniho miminka, nedávno - asi pred měsícem - jsem se rozešla s otcem dítěte pro tyrani a slovní šikanu v domácnosti, vymyslel si na mě, že beru drogy, a dnes me udal i na sociálku, čekám, než se vše prošetří. Jsem čistá, drogy jsem nikdy nebrala. Moje otazka zní: až se vše vyřeší a budou negativní testy a vše okolo, mohu za tohle podat trestní oznámení pro křivé obvinění? Nechci, aby mu to jen tak prošlo. Mimochodem rozhlašuje to o mně po celém městě, jen dneska mě zastavili 4 lidi a ptali se mě na to, jestli jsem opravdu začala brát drogy. Nenecham to takhle. Nemáte nějaké tipy či rady, jak se mám zachovat? :) s pozdravem Kristýna (20)

  Další informace


  Chci se zeptat.Pokud poškozený chce stáhout obvinění.Tak jaký je duvod že to nelze stáhnout?

  Doplňuji:Ano jde o trestný čin.Ale škoda byla celá uhrazena.

  Další informace


 • Jak na server - Minecraft veřejná IP  Další informace