• Které hry na tento notebook? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Které hry na tento notebook?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Které hry na tento notebook?

 • Které zaměstnání smrdí mužským charakterem,a které ženskym charakterem?


 • Která značka piva vyrábí tmavé pivo, které je spíše sladké? Měla jsem teď jedno, které mělo nakyslý ocas...

  Nevím co to bylo za pivo, pokud někdo zná pizzerku v Josefově...
 • zvladne tento pocitac nejnarocnejsi hry??


  zkritizujte tento notebook


  koupit tento notebook?


  Vyplatí se tento herní notebook?


  Rozjede tento PC i hry opravdu náročné na grafiku?

  (Lenovo IdeaCentre H500s)
  Nutně potřebuji poradit na rychlo zda je tento notebook dobrý díky...


  Na jaké hry je tento notebook dobrý? Pojede mi na tom třeba Crysis 3?

  a href"http://www.euronics.cz/notebook-acer-aspire-e1-570g-33216g75mnkk-cerny-i3-3217u-6gb-750gb-15-6-dvd-r-rw-nvidia-gt-740m-2gb-bt-cam-w8-acenxmesec002359611/" rel"nofollow" http://www.euronics.cz/ hellip /a
  Je tento pc dobrý na hry?

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je tento počítač dobrý na hry a jestli má cenu ho kupovat a href"http://www.nejlevnejsi-pc.czroduct.php?id_product164" rel"nofollow" http://www.nejlevnejsi-pc.cz/ hellip /a nebo jesti by ste mi poradili nějaký aspoň trochu herní pc okolo 15000.Díky
  Je tento notebook vhodný pro mé použití?


  Je pravda, že tvůrci nových virů jsou samy firmy, které vlastní antiviry a které si najímají autory různých virů?

  (logicky mi připadá, že ano, ale jestli to je pravda)Protože aby jsme si kupovali nové verze antivirů, tak musí existovat nový zákeřný virus, který nebude nalezen se starým antivirem.Nevím no, možná to je pouze moje domněnka.
  Jakou má cenu tento notebook?


  Jak moc je tento notebook dobrý?


  Hry na tento netbook

  Chtěla bych vedet jaky hry utahne tento netbook: a href"http://notebooky.heureka.cz/acer-aspire-one-d255-2bqws-lu-sdg0b-012/" rel"nofollow" http://notebooky.heureka.cz/ hellip /a zkousela jsem tam hru Bus Driver a Track simulator ale nejde to :/Predem Dekuji )
 • Ve které zemi jsou nejkvalitnější zákony, které podporují poctivé lidi?

  V ČR má od 1.1.2014 začít platit nový občanský zákoník, který v mnohém zvýhodňuje podvodníky a zloděje. Taktéž trestá nevinnéoctivé lidi. Například zákon o dědictví. Tento zakoník neměl být vůbec schválen.Ve kterém státě jsou zákony nejkvalitnější a nejspravedlivější pro obyčejné občany?
  Co si myslíte o smlouvách, které uvzavíráte s institucema, které je v průběhu doby mění a vy s tím nic nenaděláte?

  Já třeba žasnu nad T-mobilem a Českou spořitelnou. Uzavřela jsem s nimi smlouvu, jsem dlouholetý klient a jednou za čas obdržím výpis, ve kterém je příloha o změně podmínek (samozřejmě k ,,k mému dobru,,). Když bych chtěla měnit podmínky zásadního charekteru já, jako druhá strana smlouvy, mám smůlu. Je mi jasné, že někde na konci smlouvy bude miniaturním písmem poznamenáno, že na to mají právo. Ale už toho mám dost, jak si Česká spořitelna zvyšuje poplatky a T-mobile mění co může. Navíc konkurence není o moc lepší. Když jsem volala do T-mobile jak je možný, že rozdávaj moje osobní údaje, tak mi oznámili, že je mohou poskytovat svým obchodním partnerů, ale těm nic nezabrání je dál šířit. Nebaví mě během týdne desetkrát zvednout mobil a slyšet, že mi volá cetelem, komerční banka, vodafone, předvolební průzkum, paroubkova volební kampaň,...Co si o tom myslíte vy?Doplňuji:Jen v reakci na odpověď bych ráda uvedla, že nikde nedávám své mobilní číslo, jen nejbližším lidem, aby to plnilo funkci privátního kontaktu. Jinak jako kontakt uvádím email.
 • Nové hry (ne střílečky), které lze hrát přes LAN


  Neznáte nějakou stránku kde jsou hry pro děti, které jsou ve školce?.. Potřebuji nutně do školy.. a nemohu nic najít.

  a href"http://www.hraveuceni.cz/" rel"nofollow" http://www.hraveuceni.cz/ /a
  Hledám MP hry jednoduché na připojení druhého hráče ho hry