• Které i/y napíšete v příkladech? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Které i/y napíšete v příkladech?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Které i/y napíšete v příkladech?

 • Které školy budou stávkovat a které ne?A kdy bude probíhat,někde píšou středa někde pondělí.  Další informace


  Byli jste někdy při oprávněném odškodnění velice nespokojeni z nároků, které vám byly uznány ?  Další informace


  A konečně otázka ke které směřuji-Co byste NEudělali pro miliardu dolarů?  Další informace


 • Bavlnene uterky na nadobi ktere saji  Další informace


 • Jak stáhnout na verszo cube video které trvá 90 minut které je z youtube?  Další informace


 • Chtěla bych provozovat občerstvení jako soukromý klub ...znáte někdo podmínky které musím splnovat já a moji hosté

  Bohužel nepíšete jesli je klub již založený. Budu vycházet z toho,že ne. Takže v první řadě si musíte klub založit. Do žádosti o registraci budete muset uvést stanovy klubu a vše okolo toho,viz.odkaz. No a pak nezbyde,než se stanovamy řídit. Ale nevím,jak dalece Vám tam projde to občerstvení. Samozřejmě,když se budete v klubu scházet,tak asi budete taky něco konzumovat(no nedokážu si to moc představit,aby se to nebralo jako černý zisk). Samozřejmě,že do klubu budou chodit,jen členi,budou mít průkazky,budou registrovaní,budou se řídit stanovamy klubu. Nevím jestli Vám to takhle stačí,ale nic lepšího mě nenapadlo. a href"http://www.apok.cz/index.php?optioncom_content viewarticle id62 Itemid61" rel"nofollow" http://www.apok.cz/ hellip /a

  Další informace


 • V které době a v které zemi byly povoleny v křesťanském světě první kremace? Kdy vzniklo první krematorium?

  1874 vstupuje v platnost nový italský zdravotní zákon, který jako první v křesťanském světě povoluje zpopelňování zesnulých v krematoriích. Německý inženýr Frederic Siemens postavil a vyzkoušel žároviště podobné současným kremačním pecím. [zdroj?]1876 první novodobé krematorium v italském Milanu

  Další informace


  Napíšete mi stránky celebrit kde mají na ofic.stránkách žádost o autogram ? Děkuji

  odkaz: a href"http://lmgtfy.com/?qautograph+celine+dion" rel"nofollow" http://lmgtfy.com/ hellip /a hledej, je to asi tak obtížné, jako napsat jméno a příjmení celebrity ...

  Další informace


  Chtěli byste být starostou obce, ve které žijete?

  Dokážete si to představit? Měli byste velký plat, povolání s vysokou prestiží, slávu a obdiv, ale také i hodně povinností.Toužíte si to vyzkoušet i jen na určitou dobu, třeba na týden či měsíc?

  Další informace


  Chemicky ošetřovaná voda v kašnách bývá jen v těch, které jsou umístěné uvnitř staveb?

  Kdyby si třeba chtěl člověk někde na výletě oplachnout obličej z kašny, tak jestli si do oči nenašplýchá nějakou chemickou srandu.

  Další informace


  Budete znát název povídky a knihy, ve které je povídka o pyšné pohance?

  Z dětství si matně pamatuji příběh / povídku, kterou bych si po několika desítkách let rád přečetl.:)Myslím si, že příběh byl tak na 1-3 stánky (nebyl dlouhý).Byl v knize pro děti a v knize bylo více příběhů.Zda se povídka jmenovala: O pohance , Pyšné pohance , nebo jinak nevím.Interně jsme jí říkavali o pohance .Pamatuji si jen útržky jako:.. obilí sklonilo před bouřkou (deštěm) hlavu/-y .... Pohanku spálil blesk ..V knize bylo asi více povídek.Pomohlo by mi znát název povídky, název knihy, případně autor.Díky

  Další informace


 • Berou od nás Poláci některé druhy potravin, tak jako my od nich, protože je to pro ně výhodnější? Které to např. jsou?

  Myslím, že toho moc nebude. Díky vládním subvencím, na které si v Bruselu vymohli výjimku, je jejich výroba potravin mnohem levnější než u nás.

  Další informace


 • jak vymazat ze servru SEZNAMU oznámení které mi tam dalo AVIZO a které jsem nežadal?

  Po týdnu už nebylo třeba tak jsem ho zrušil(tak jak mažu inzerci u jiných inzerátů) ale jen ze stranek Aviza, z hrůzou jsem pak zjistil že ho otiskli i na servru seznamu a tam ho ani oni nedokážou odstranit.Mate nějakou radu jak ten problém řešit a Kým?

  Další informace


  Jak to děláte,že při psaní dotazů napíšete více jak 160 povolenýc znaků ?Mě to dál nepustí.

  Nikoho nepustí,musíš pokračovat v Doplnění otázky .Doplňuji:Tak to se zeptej holka admina )) Zkrátka to tak mají nastavený..

  Další informace


  Chci prodat datové úložiště, které jsem s kamarádem vytvořil, ale nevím za kolik.

  Web chci prodat z důvodu, nízké přenosové rychlosti. a href"http://www.savefile.cz" rel"nofollow" www.savefile.cz /a

  Další informace


 • A zda ma narok taky na proplacenou mzdu? Musi se v chranene dilne splnovat normy ktere nam naridi maji natopravo

  Ano,i v případě chráněné dílny může zaměstnavatelstanovit normy.Na „proplacení mzdy“ žádný nárok neexistuje.Zaměstnanec má nárok na vyplacení mzdy za vykonanou práci.Pokud nepracuje, nemá nárok na mzdu, v některých případechale může mít nárok na náhradu mzdy (nemoc, dovolená apod.)PS:Příště pište pořádně! Necháváte-li si přes polovinu informacípro sebe, těžko se dočkáte odpovědi.A pozor: opakování otázek na stejné téma je porušením pravidel.Potřebujete-li něco upřesnit nebo doplnit, je potřeba upravit původníotázku nebo pokračovat v diskuzi dole pod otázkou.

  Další informace


 • Nevíte, které části pouště a v které zemi se říká moře kaktusů?

  Jinak prý připomíná měsíční krajinu.

  Další informace


 • Co napíšete?

  Mám tu takový češtinářský chyták: S kamarádem jsme se procházeli u vody. Já jsem uviděla ve vodě vír a lekle jsem se. Kamarád uviděl na stromě výra a také se lekl. Oba jsme se obou v_rů moc lekli.Tak co napíšete y nebo i?

  Další informace


  Co je to přirozená infiltrace a které druhy vody se na ni podílí?

  Stejným postupem zjistíš vše:

  Další informace


 • Vysetleni toho co je metrika a indikator (na prikladech)...

  Delame na projektu ke kterym stanovujem metriky a k nim indikatory a bla bla ble... :)Chape nekdo jasne vysvetlit??Ikdyz asi bych se k tom dobral, ale mensi pomoc bodne...Doplňuji:jo misto chape ma byt dokaze.... Ja to ruzne preformulovaval... Ale to je vsem jasne...

  Další informace