• Které jazyky jsou si tak podobné, že si příslušníci toho státu budou vzájemně rozumět své mateřštině? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Které jazyky jsou si tak podobné, že si příslušníci toho státu budou vzájemně rozumět své mateřštině?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Které jazyky jsou si tak podobné, že si příslušníci toho státu budou vzájemně rozumět své mateřštině?

 • kdo je nasledovnik,jak tomu mam rozumet???


  Když nás poslední dobou tak málo navštěvují, tak nedalo by se teoreticky usuzovat, že vlastně ti ufouni budou asociální?


  Budou jednou nadnárodní korporace pykat za své zločiny?


 • Jak rozumět uvedenému omezení provozu?


 • Jak mám rozumět výrazu ředění akcií a jaký je jeho účel?

  Zjednodušeně řečeno - přikupování při poklesu, viz obsáhlý odkaz ve zdroji:
 • Mléko a čokoláda? Škodí to při vzájemné konzumaci?

  Chtěl bych vědět zda-li mléko společně konzumované s mléčnou čokoládou nevyvolává nějaké nežádoucí účinky či nezvyšuje riziko nějaké nemoci nebo jestli mě to při dlouhodobé konzumaci (1 měsíc např.)nějak ovlivní.Doplňuji:Pro Dědu Loudu:Konzumuji čokoládu a zapíjím to mlékem. Lépe pochopitelné že? :D
 • Chci se naucit japonsky ( rozumet japonske reci )

  Sem Anime fanousek a par japonskych slov jsem pochytal, a pak sem si rek proc se ho nenaucit :)Chtel bych radu , jakou knizku si poridit a jak zacit.De mi hlavne o to abych japonsky rozumel.Diky za pripadnou radu nebo dpoved.
 • Koupili byste dceři, vnučce (nebo jiné podobné rodinné příslušnici) panenku za 699 Kč?

  I kdyby byla ze sběratelské kolekce?Čistě teoreticky, jenom si to představte
 • vazbý mzy zvuk,,basi se zdají být v pořádku..a le vejšky a mluven.slovo neni rozumět..

  je možný že odešel náký zesilovač v pc?Doplňuji:vychází to z pc..skoušel sem výměnu repro...mykrofon nepřipojen.a v nastavení zdáse být vše v poho.nemá nato vliv hlasitost. některé písničky hrají zdáse dobře a uněkrerých je spíše slišet takoví divný vazbjení..asi jako kdyžse načítá cd.
  Vzájemné sdílení na Facebooku, jak na to??

  Chtěla bych vědět jak mám s jinou fb stránkou udělat vzájemné sdílení, prosím o podrobnější postup.
  Proč se lidé hádají v internetových diskuzích? Proč se vzájemně napadají? Jak na to (ne)reagovat?

  Dobrý den.Dnes večer jsem se zúčastnil internetové diskuze u živého vysílání. Volně se tam přidávali příspěvky s možností palců nahoru a dolu.Nechápu však, proč někdo je schopen napadat někoho a psát o diskutujícím, že má trapné příspěvky (i když má výrazně vysoký počet palců nahoru) nebo ať přenos nekomentuje. Popř. pak pod další jeho příspěvky dává palce dolu a ve svých příspěvcích pak používá jeho nickname, aby o něm celou dobu vtipkoval.Jak byste se v takovém případě zachovali vy?
  Jaký tablet? Můžete mi poradit jaký by jste si koupili a proč? jestli to má 3G zda si bude rozumět s MS office dík jsou

  to tyto dva: a href"http://www.mironet.cz/ t-packard-bell-liberty-10quot-dotykovy-nvidia-tegra-250-1gb-ram-32gb-wifi-cam-android-30-cerveny+dp155630/" rel"nofollow" http://www.mironet.cz/ hellip /a a a href"http://www.alza.cz/acer-iconia-tab-a500-d241526.htm?kampanzbozi.cz popis" rel"nofollow" http://www.alza.cz/ hellip /a
  Budou tyto komponenty vzájemně fungovat?


 • Máme učitelku na jazyky..a když jen blbě vyslovíme nějaký slovo....tak nám nadává do krav do volů a tak je to normalni?

  Učitelka nadává žákum je to nirmalni ?
 • Náklady na volby jsou přece ze státního rozpočtu tak by přece výdaje státu měli být veřejné ?

  Příspěvek politickým stranám na volební kampaň je jen část z volebního rozpočtu. To na mysli nemám. Spíš mi jde o ostatní státní náklady, jako plat volební komise.Co se ještě platí ?
  Kolik století potrvá než si američani a angličani přestanou navzájem rozumět?

  Obecně - vzhledem ke stále se rozvíjející globální komunikaci to předpokládat nelze.V lokálních (místně) případech tomu tak už ale je - příslušníci uzavřených komunit imigrantů anglicky v mnoha případech neumí...-)
  Jaké jsou neohebné jazyky?

  Potřebuju na střední školu nějaký 2 cizí jazyk, a po zkušenostech zruštinou nechci žádný kde je skloňování/časování (aby to bylo alespoň tak lehké jako v angličtině, tyto věci)P.S.:Našel bych si to sám, ale nevím podle čeho hledat :/P.P.S.:Nemusí to být nutně některý z uvedených v anketě
 • Prosím všechny o pomoc, nevím si rady jak tomu rozumět.

  Zaregistroval jsem se na a href"http://www.vidpovidi.com.ua/" rel"nofollow" http://www.vidpovidi.com.ua/ /a , což jsou ukrajinské odpovědi a dávám palce. Bohužel nevím za co.Budete se taky registrovat?Já už dal dvě otázky :D
  Které koníčky nebyly dříve známy (cca tak před 100 lety)? Které koníčky, které byly dřív se už dnes nevyskytují?

  Před sto lety byl jediný koníček - starat se o to, aby bylo co do huby !Doplňuji:Potom ještě sex. Ten byl dřív, před tím i dnes.
 • Jak rozumět chování kočky?

  Máme kotě, čistokrevnou britku, 4 měsíce. Mazlí se jenom když se zrovna probudí, anebo když se vrátíme z práce. Tak jako tak jí to nikdy dlouho nevydrží, jen pár minut, jinak na dotek reaguje jako na hru.Před nedávnem přítele napadlo, že jí pustíme mňoukání kočky, jestli je pozná a jak na to bude reagovat. Byli jsme velmi překvapeni - kotě hned přiběhlo, velmi hlasitě předlo a chtělo se mazlit (jen po dobu puštění videa a krátce potom). Jak tomu mám rozumět? Mohla na ně třeba žárlit? Jak udělat, aby se kočička chtěla víc mazlit?