• Které jazyky mají jiné číslice? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Které jazyky mají jiné číslice?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Které jazyky mají jiné číslice?

 • Proč se říká: svatý Vavřinec, první podzimec? Znáte i jiné pranostiky, které mají vztah k tomuto dni?  Další informace


 • Jakými dalšími jazyky se mluví na Ukrajině???

  Kromě ukrajinštiny

  Další informace


  Existují národnosti, které umí nebo mají národní umění a mají se čím chlubit?

  Zajímalo by mě, jestli existují po světě národy, které se mohou pochlubit nečím výjimečným, co jiné státy neumí a naopak. např. Italové a pizza nebo...?

  Další informace


 • Vyroba noveho DVD z originalu (vyhodit ine jazyky)  Další informace


  Některé prezentace MS Powerpoint mají koncovku *.pps, jiné *.ppt. Jaký je v tom rozdíl ?

  PPS a PPT jsou ve skutečnosti jeden a tentýž formát. Rozdíl je pouze v tom, že zatímco PPT je otevřen v editačním módu, PPS je PowerPointem otevřen rovnou v prezentačním módu bez jakýchkoliv dalších viditelných ovládacích prvků.

  Další informace


  Linux - programovacie jazyky  Další informace


 • Máme učitelku na jazyky..a když jen blbě vyslovíme nějaký slovo....tak nám nadává do krav do volů a tak je to normalni?

  Učitelka nadává žákum je to nirmalni ?

  Další informace


 • Proč mají některé země ve své první fotbalové lize přes 20 týmů, a jiné třeba jen 9?

  Jaké to má výhody/nevýhody a kdo to vůbec ustanovuje, může do toho mluvit i UEFA, FIFA nebo nějaká jiná zkratka?

  Další informace


  Kterými jazyky mluví Tomáš Berdych?

  Tomáš Berdych je slavný český tenista, ale bydlí v Monaku, a proto by mě zajímalo, kterými jazyky umí mluvit.A ještě by mě zajímalo, jaké má kromě tenisu koníčky.

  Další informace


 • Pomůže určit jazyky ukázek?

  Hračka není vhodná pro děti do 3 let. Mohly by spolknout nebo vdechnout malé části. (Upozornění k hračkám ve vajíčkách KINDER: SURPRISE)V kterých jazycích jsou uvedeny tyto návody?1. Mitte anda väkseid mänguasju alla 3-aastastele: need voivad sattuda lastele suhu voi hingamisteedesse ja pohjustada onneetuse.2. Nu lasati jucaria la indemana copiilor sub 3 ani Partile mici pot fi inghitite sau inhalate.3. Žasliukas netinka jaunesniems nei 3 metu vaikams: mažas detales gali praryti arba ikvépti.

  Další informace


  Mají i jiné jazyky víceslovné číslovkové výrazy jako je třeba dvacet dva - dvaadvacet?!

  určite.napr v angličtine sa dlhé 1962 - one thousand nine hundred sixty-two skracuje na nineteen sixty-two (počet storočí+rok - i keď to teda nie je práve jedno slovo).takisto i maďarčina delí letopočet na dve slová (počet storočí+rok) - ezerkilencszázötven hatvankettő (1962)-Q

  Další informace


  Jaké jsou neohebné jazyky?

  Potřebuju na střední školu nějaký 2 cizí jazyk, a po zkušenostech zruštinou nechci žádný kde je skloňování/časování (aby to bylo alespoň tak lehké jako v angličtině, tyto věci)P.S.:Našel bych si to sám, ale nevím podle čeho hledat :/P.P.S.:Nemusí to být nutně některý z uvedených v anketě

  Další informace


 • Poradte na jakou střední školu? Ráda bych šla na Hotelovku , jenže nejdou mi jazyky co s tím?

  Hotelovka je fajn a s jazykama si nedělej problém , to se doučíš , u nás jsou výborné Hotelové školy ...

  Další informace


  Na kterých českých univerzitách se může člověk učit jazyky jihovýchodní Asie?

  Např. thajštinu, barmštinu...

  Další informace


  Má cenu jít za 10 let ještě na vysokou zaměřenou na jazyky nebo už budou všechy filmy hry atd.překládat počítače?

  ^^^+ jakej bych tak moh mít plat s jazykovkou

  Další informace


  Kam s jazyky?

  Zdravíčko všem. Můj dotaz je takový-studuji na gymplu a přemýšlím co dál(pěkně ohrané už,že?) Nejvíce se mi daří jazyky-angličtinu mám na úrovni nižší maturity a to mě čekají ještě 3 roky.Zároveň studuji němčinu jako druhý jazyk již 3 rokem. Do toho ještě dojíždím na ruštinu která mě baví nejvíce,ale mám v ní nejmenší znalosti :D Má otázka je-kam s tím dál? Jaká výška? Má to vůbec cenu-nemám se přeorientovat na jiné předměty? Všechny odpovědi jsou vítány :)Děkuji, N.

  Další informace


  Je to pravda, nebo sebemrskačství novinářů? Češi jsou prý pitomí a s cizinci se nedomluví... Kolika jazyky se domluvíte?

  Kolika jazyky se domluvíte? Ne žádné podmiňovací časy, ale praktické věci života, jako chtěl(a) bych toto... , kde je...? Já jsem si napočítal čtyři (anglicky, německy, polsky, rusky, slovenštinu nepočítám, španělsky to dávám jen maličko).Jak jste na tom vy?Jsou češi nevzdělaní, nebo je to jen sebemrskačství novinářů?

  Další informace


  Dva cizí jazyky na ekonomických fakultách?

  Moc Vás prosím o alespoň nějaké informace ohledně mého dotazu. Mám vybrané některé školy:MUNI Brno - Ekonomie, Podniková ekonomika a management, Finance a právo,VUT - Ekonomika podniku, Ekonomika a procesní management,MENDELU - Manažersko-ekonomický, Management obchodní činnosti, Veřejná správa,Pardubice fakulta ekonomicko-správní.Potřebuji vědět, jeslti se vyučují dva cizí jazyky nebo jen jeden. Nejsem tak neschopná si to najít, jen někde píšou pokaždý něco jinýho a je v tom zmatek, proto hledám rady u Vás, kdo konkrétní školu studují, nebo ze známých.Pokud máte nějaké jiné informace, který by se mi mohly hodit, prosím, sem s tím :)

  Další informace


  Cizí jazyky v 7.třídě zš

  Který s jazyků na výběr si máme vybrat - němčina a nebo ruština?Který z těch dvou má větší perspektivu do budoucna?Angličina dceru baví a jde jí,ale od sedmičky mají ještě jeden jazyk na výběr.Takže který...?

  Další informace


 • Pouze mláďata savců mají při narození pupeční šňůru, nebo jí mají i jiné typy zvířat?

  Pupeční šňůra vyživuje embryo pomocí placenty, která je uchycena k děloze matky.Z uvedeného: a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Pupe%C4%8Dn%C3%ADk" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a je patrné, že mají savci i plazi společného předka, vývoj se pak ubíral u ptáků, plazů a savců, případně vačnatců (a dalšími druhy) různými cestami.Obdobný systém je možné pozorovat u vejcorodých ptáků a plazů, kteří jsou vyživování pomocí žloutkového vaku přímo ve vajíčku. Po dokončení vývoje se žloutkový vak zcela vstřebá, nelze však hovořit o pupečníku.Rezidua žloutku jsou před vyklubáním vtažena do těla kuřete a slouží jako zásoba živin v prvních 24 hod po vylíhnutí. a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Embryon%C3%A1ln%C3%AD_v%C3%BDvoj_pt%C3%A1k%C5%AF" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace