• Které všechny řeky ČR tvoří naší státní hranici a která řeka tvoří nejdelší hranici? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Které všechny řeky ČR tvoří naší státní hranici a která řeka tvoří nejdelší hranici?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Které všechny řeky ČR tvoří naší státní hranici a která řeka tvoří nejdelší hranici?

  • Proč byl po Husově smrti jeho popel vhozen do řeky Rýn ?



    Další informace


    Jaký by měla mít řeka průtok m³/s, aby vyčistila Augiášův chlév ve vládě, parlamentě a senátu ČR ?!



    Další informace


  • Jaká je nejdelší možná trasa, jakou mohu po zemi urazit automobilem?



    Další informace


  • Hraje ještě kapela Holki? Které holky teeď kapelu Holki tvoří? Umí členky kapely Holki plavat nebo neplavkyně ?

    Doplňuji:Nikky: Pro každého je důležité něco jiného, pro někoho je důležitý, aby partnerka uměla vařit, prát, pro jiného je to postel All in one a pro mě je to plavání.

    Další informace


  • Jaká je nejdelší možná doba pro expedici teplých pokrmů po jejich dokončení?

    V restauracíchDoplňuji:Díky! ... A musí, nebo nemusí být na jídelním lístku uvedena hmotnost pokrmu?

    Další informace


  • Nootebooky od které značky mají nejdelší životnost?



    Další informace


  • Kdo má na starost ostrahu naší státní hranice,policie nebo armáda?

    Policie ČR§ 2(2) Ochranu hranic zajišťuje policie soustavně po celé délce hranic.viz.: a href"http://www.uplnezneni.cz/zakon/216-2002-sb-o-ochrane-statnich-hranic-ceske-republiky-a-o-zmene-nekterych-zakonu-zakon-o-ochrane-statnich-hranic/" rel"nofollow" http://www.uplnezneni.cz/ hellip /a V krizové situaci vypomůže i armáda a href"http://www.securitymagazin.cz/zpravy/ceska-armada-muze-na-ochranu-statnich-hranic-povolat-2600-vojaku-1404046079.html" rel"nofollow" http://www.securitymagazin.cz/ hellip /a

    Další informace


    Které podniky jsou ještě plně státní nebo tam má stát ještě několika procentní podíl vlastnictví?

    Ad arygnoc, dosud existují státní podniky.Největší je Česká pošta, po ní České lesy, Vojenské lesy a statky, veškerá povodí (Vltavy, Labe, Ohře apod.), část výzkumáků - EZÚ, TZÚS, SZÚ Brno a další a dále ta část lázeňství, která dosud neprošla privatizací.Poslední národní podnik je Budvar.

    Další informace


  • Které zvíře má nejdelší uši?

    Našla jsem toto:Nejdelší uši na světě má Tigger, bloodhound z Illinois. Při jejich měření v roce 2004 mělo jeho pravé ucho délku 34,9 centimetrů, levé bylo o něco kratší, dosáhlo délky 34,2 centimetrů.V absolutním měřítku má největší uši slon jihoafrický (Loxodonta africana africana) má i největší uši ze všech, jeden boltec váži až 84 kg a je ve svém nejširším bodu vzdálen od hlavy až 150 cm.Různé zdroje-různé informace. a href"http://www.savci.upol.cz/faq/rekordy.htm 527" rel"nofollow" http://www.savci.upol.cz/ hellip /a

    Další informace


  • Je pro Řeky příjmení Papadopoulos něco jako pro nás Novák?

    A celkově příjmení končící -poulos?

    Další informace