• Kterou rasu psa k labradorovi? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kterou rasu psa k labradorovi?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kterou rasu psa k labradorovi?

  • Co je to za plemeno psa



    Další informace


  • proč nacisté brali židy jako rasu když vlastně židovská rasa neexistuje ?

    prý si pro ně vymýšleli charakteristické rysy je na internetu nějaký obrázek porovnání rysů žida a příslušníka árijské rasy ?

    Další informace


  • Chodím ráda lesem na procházky.Nyní už se bojím přepadení.Psa nemám. Poraďte, co koupit na obranu při napadení.Díky.

    Pepřový sprej.

    Další informace


  • Braní zákon ČR zjištovat u občanů jejich původ, rasu nebo náboženství?

    Braní zákon ČR zjištovat u občanů jejich původ, rasu nebo náboženství? Četla jsem, že je to takto ve Francii, je to tak i u nás?Děkuji

    Další informace


  • Co znamená socializace psa

    socijalizace psa

    Další informace


  • Ahoj, chtěla bych psa. Jsem alergická na roztoče. Mohla bych mít psa jako na například bišonek, shih-tzu, maltezáček?

    A jak se zeptat doktorky, aby mi udělala třeba ještě testy a aby mi to hned nezakázala.. ??Doplňuji:A dá se alrgie nějak zbavit nebo zustane doživotně??

    Další informace


    Jak bez operace zbavit psa zubního kamene?

    Prodávají takové pamlsky, které ho omezují. Ale jestli je ho už hodně, tak prostě operace. Nedá se nic dělat.

    Další informace


    Alergie na psa, jak se jí zbavit?

    Dobrý den,pořídili jsme si štěně (kokršpaněla), ale mám na něj alergii. Pryč ho dát nechci, lae neustále mě pálí v krku a mám rýmu. Poradili byste mi něco?

    Další informace


  • Jaké granule doporučíte pro rasu Čau Čau? Mate nějaké oblíbené? Pes má 4 roky.

    Typ krmiva ať už ve formě granulí nebo připravované vařené či syrové stravy (BARF) je záležitost aktuální kondice, ustájení a nároků na fyzické zatížení psa, ale také podle časových a finančních možností majitele a chuti psa. Ne zcela zanedbatelná je i dostupnost zvoleného krmiva.Nelze vám tady šmahem poradit jeden typ granulí, se kterými zrovná já nebo nějaký kolega má znamenité zkušenosti. Co pes, to jiné nároky a chutě, tak jako u lidí.

    Další informace


    Hypoglykemie u psa

    Mame 7mi leteho civavaka 1,95kg a byla mu indikovana hypoglikemie. Uz dvakrat (nez se na to prislo) upadl do hypoglikemickeho soku, ale dostal se z neho celkem v poradku. Zajimalo by mne jak se to da lecit? DekujiDoplňuji:Samozrejme ze ho vetelinar leci,bere jiste leky. Ale me zajima i dalsi nazor jak mu pripadne pomoct.

    Další informace