• Ktery zvolit Internetovi prohlizec - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Ktery zvolit Internetovi prohlizec. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Ktery zvolit Internetovi prohlizec

  • Jaký internetový prohlížeč?



    Další informace


    Jde to tak pomalu tady načítat všem,nebo jen u mne v Chromu?pomůže nainstalovat jiný prohlížeč? Je to fakt na pos...



    Další informace


  • Jak nastavit prohlížeč?

    Nejdou mi prohlížeče netu. Otevřu pouze stránku seznam.cz a v ní novinky.cz. Internet mi jde, ale nejdou mi ostatní stránky. Prosím prozraďte mi co s tím. Budu Vám vděčný, děkuji.

    Další informace


    Používá někdo z vás prohlížeč Netscape Navigator a jak jste sním spokojeni.

    Ten snad se již nepoužívá.

    Další informace


    Otevirani PDF soubru v externim programu pres prohlizec Opera



    Další informace


    Nejde žádný prohlízeč



    Další informace


    Jak zálohovat ve Win 7 professional veškeré nastavení (e- mail, ikony, plochu, spořič, prohlížeč, připojení. . )najednou?

    Wiv 7 mají svůj systém zálohy, který musím uznat funguje perfektně.Ovládací panely gt Systém a zabezpečení gt Zálohovat počítačPo přeinstalování Win se načte záloha a máš nastavený PC stejně jako před reinstalaci včetně všech programů.

    Další informace


    Poradíte jak nastavit prohlížeč Google chrom?

    Aby po kliknutí na na ikonu prohlížeče Google chrom, kterou mám na ploše počítače, a po otevření internetu se mi otevřela stránka normálně přes celou plochu? Nyní po rozkliknutí ikony Google chrom se mi objeví stránka velikosti tak na 1/4 monitoru, musím každou otevřenou stránku pokaždé zvětšovat na celou plochu obrazovky. Jde to nějak přenastavit?Navíc. Mám v nastavení Google chrom nastavenu jako výchozí stranu a href"http://www.seznam.cz." rel"nofollow" www.seznam.cz. /a Ale po rozkliknutí ikony Google chrom se mi objeví strana s nabídkou více web stránek, na kterých jsem byla. Mohu je sice zrušit křížkem nahoře v rohu a objeví se místo zrušené strany jiná, třeba dříve prohlížená. Ale stránky naskakují ty, které mě nezajímají a navštívila jsem je třeba jen 1x. Já bych ráda, aby se vždy objevila strana a href"http://www.seznam.cz." rel"nofollow" www.seznam.cz. /a To je tak nedokonale udělaný prohlížeč nebo jsem nedokonalá já, že to neumím nastavit??:-)) Poradíte? :-)

    Další informace


    Jak odstranit stránku, že mi policie ČR zablokovala prohlížeč ?

    Teďka nemyslím vir, je to jen stránka v prohlížeči (používám operu)Myslím takovou tu stránku, kde policie chce zaplatit nějaké penízePředem díky za odpovědiDoplňuji:Už jsem to vyřešila:Po nějakém klikání jsem zakázala další dialogy a stránku normálně vypla, ale díky moc za rady :)

    Další informace


    Jaký byste mě doporučily webový prohlížeč na pomalé připojení k internetu.

    Moje rychlost připojení k interentu je 2 KB/s a někdy i 20 KB/s.

    Další informace