• Kulka nezasáhla žádný životně důležitý orgán. Přesto pacient o pár hodin později v nemocnici zemřel. Jak je to možné? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kulka nezasáhla žádný životně důležitý orgán. Přesto pacient o pár hodin později v nemocnici zemřel. Jak je to možné?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kulka nezasáhla žádný životně důležitý orgán. Přesto pacient o pár hodin později v nemocnici zemřel. Jak je to možné?

 • Když mluvíme beze svědků, není to mezi čtyřma, ale mezi pěti očima, přesto nic nevyjde najevo. Jak je to možné?  Další informace


 • Jak je podle Vás důležitý autorský dozor?  Další informace


 • Na nové tiskárně po dvou vytisknutých papírech mi to hlásí uvíznutý papír, ikdyž tam určitě žádný není. Jak je to možné?  Další informace


 • Je pro muže hodně důležitý vzhled prsou?

  Ahoj, už od té doby co mi začaly růst prsa mě trápí to, že jsou prostě úplně ošklivé.. zaprvé docela povislé, za druhé dost neforemné a prostě vůbec nevypadají kulatě, jak by měly vypadat :( Prostě jako nějaké dva vaky. A navíc se mi na nich teď dělá i akné. A už vůbec nevím co s tím mám dělat - aspoň trošku normálně vypdají jen když se štípnu do bradavky, nebo je mi zima. Chvíli jsem zkoušela i různé cviky co jsem našla na internetu, ale vůbec nepomáhají. Tak se teď rozně stydím se kdekoliv svléknout. Navíc jsem si teď začala rozumět s jedním klukem a bojím se toho, co na to řekne.. :-/ Už jsem z toho vážně zoufalá. Jak moc kluci řeší to, jak prsa vypadají? Dá se s tím něco dělat? Díky moc..Doplňuji:Jinak vypadají podobně jako té slečny tady, jen jsou trochu větší: a href"http://kuchyne.dumazahrada.cz/slecna-veronika-mam-hrozna-nesoumerna-prsa-1765.aspx" rel"nofollow" http://kuchyne.dumazahrada.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Mobilní internet, kolik tak stačí na pár hodin surfování a puštění krátkého videa?

  Plánuju internet do notasu a chtěl bych se zeptat těch, kteří mají internet v notasu, jaký jim vyhovuje a jaký by mi doporučili, klidně operátora, pokud máte zkušenosti s ním. Doma mám optiku, tam není co řešit, ale hodně cestuji a potřebuji ho.

  Další informace


  Jak vyzvednout mail z Facebooku?

  Přišel mi tam důležitý mail a nevím jak ho vyzvednout.

  Další informace


 • při volbách v obci jsme nezaškrtli celou kandidátku, jen některé kandidáty. Přesto má kandidátka 100%. Je to možné?

  přestože někteří kandidáti měli více hlasů než jiní, v zastupitelstvu nebudou. Je to možné? Proč jsme tedy volili?

  Další informace


  dotaz kdo je narizeny organ obce...

  dekuji a nezlobtese muzete mi napsat kdo je prislusn na nadrizeny organ obce letonice

  Další informace


  Prosím vás co znamená modrý pruh na dopise? O jaký orgán se jedná?

  Modrý pruh Dopis má jasná pravidla. Může ho převzít kdokoli, koho pověříte, například soused. Také to tedy může být člověk, který otevře pošťákovi dveře. Má však mít zmocnění. Dopis s modrým pruhempošta registruje a eviduje. Proto je pohyb obálky s modrým pruhem mnohem bezpečnější než u běžné. Pošta přesně ví, kde se dopis nachází.Nová pravidla však umožňují, že odesílatel může na obálku s modrým pruhem připsat: „do vlastních rukou“. V tom případě se modrá obálka jakoby mění na obálku červenou. Toho si musí všimnout pošťák. Funguje to tak i obráceně, a červená obálka se tedy může stát obálkou modrou.Doplňuji:Obvykle se spojuje se soudní obsílkou.

  Další informace


  Může pacient, který chodí k sexulogovi nebo se léčí u psychologa či psychiatra, požádat o probační dohled?

  Je možné, aby klient, který chodí k sexulogovi, psychologovi či psychiatrovi, požádal o probační dohled, i když nemá nařízenou docházku k těmto poskytovatelům služeb?

  Další informace


  Kontroluje nějaký orgán (ČOI) složení léčiv, které jsou uvedené v přiložených letáčcích ?

  Myslím, že to ČOIce nepřísluší . To má na starosti Státní ústav pro kontrolu léčiv.

  Další informace


  Kdo nebo co je nadřízený orgán obecního zastupitelstva?

  Na koho se můžeme obrátit když chceme podat stížnost na jednání obecních zastupitelů?

  Další informace


  Co je policejně bezpečnostní orgán?

  policejně bezpečnostní orgán

  Další informace


 • Který parazit je jako jediný schopen nahradit orgán svého hostitele?

  Cymothoa exigua je parazitický korýš, který napadá ryby. Dorůstá délky 3–4 cm a je to jediný parazit, který je schopen nahradit orgán svého hostitele.Jako malý jedinec se Cymothoa přichytí rybě na jazyk a z něj pak saje krev. Jazyk se nedostatkem krve zmenšuje (atrofuje) až je z něj nakonec jen malý pahýlek. Korýš se na něj napojí a nahradí tak napadené rybě jazyk, který ryba může používat. Cymothoa přitom z pachýlku dál vysává krev a živí se i rybím slizem.

  Další informace


 • Když se pacient objednává k lékaři proč je nucen koukat s jakými pojišťovnami má smlouvu?

  Pacienta má zajímat jak je lékař dobrý a ne jestli má smlouvu s malou pojišťovnou.

  Další informace


  Kdy má pacient právo reklamovat plastickou operaci?

  Byl jsem na operaci na soukromé klinice a výsledek práce se tak úplně nepovedl. Zjistil jsem na dvou konzultacích u jiných lékařů, že mi můj doktor zvolil špatnou techniku. Navíc mě operoval podruhé asi 14 dní po výkonu a měl mě nechat minimálně 2 měsíce zahojit . Tu se posléze snažil opravit, ale ani napodruhé to nevyšlo moc dobře. Nabídl mi jít k němu potřetí, ale tam já už rozhodně nepůjdu. Tento vztah lze podle mě brát jako službu a mělo by to jít tedy reklamovat ale nevím, jak a co dělat... Neví někdo prosím něco?

  Další informace


  Kdo rozhodne na jakém nemocničním oddělení bude pacient hospitalizován, kterého přivezla sanitka ?

  Doktor na příjmu!

  Další informace


  Co to je polymorbidní pacient ?

  Pěkný název pro nemocného člověka že ! Spadáte do této kategorie ?Doplňuji:Takže máte- li cukrovku, zvýšený TK a cholesterol jsete polymorbidní pacient ? To tady nikdo nemá !!!

  Další informace


  Co je VIP pacient?

  V.I.P.Zkratka pocházející z angličtiny – Very Important Person velmi důležitá osoba.Takže je to velmi důležitý pacient.

  Další informace


 • Jak vypada pohlavni organ kohouta domaciho?

  Jak vypada pohlavni organ kohouta a jakym zpusobem oplodni slepici

  Další informace