• Kupujete vánoční dárky i svým zvířecím kamarádům? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kupujete vánoční dárky i svým zvířecím kamarádům?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kupujete vánoční dárky i svým zvířecím kamarádům?

 • proč se nemůžu napojit na Badoo a píše mi to stále tady se spí nadělujeme dárky??? :-(  Další informace


  Začali jste již kupovat dárky pod stromeček, nebo to necháváte na poslední chvilku?  Další informace


  Tak co už jste koupili dárky :) ?  Další informace


  Problém s dárky k Vánocům  Další informace


  Kupujete si na vánoce bramboříky, vánoční hvězdu nebo jiné květiny ?  Další informace


  Kdy nejčastěji nakupujete vánoční dárky?  Další informace


  Jestlipak kupujete dárky k vánocům třeba vašemu pejskovi?  Další informace


  Existuje speciální úschovna na vánoční dárky, když už se nedají někam doma schovat?  Další informace


  Co si přejete k Vánocům?(Nemusejí to být jen dárky)  Další informace


 • Co si kupujete v supermarketu/vecerce?

  Zajima me muzi i zeny. Jestli jste rodina tak piste za sebe co kupejete. Diky! Chodim do hrusky a nevim co si koupit aby me to chutilo, pokazdy si koupim neco nechutoveho nebo nic moc chutne. Konkretne co si kupejete a myslim tim potraviny. Kazdou zvlast. Jestli nechcete psat. Nepiste.

  Další informace


 • Kde kupujete těhotenská trička?

  Máte nějaký tip na eshop, nebo obchod, kde by se dala sehnat vtipné těhotenské trička? S různými potisky atd.

  Další informace


  Jaké kupujete víno?

  Jsou česká vína kvalitní, nebo jsou lepší z dovozu?

  Další informace


  Jak kupujete boty?

  Podle ceho vybirate obuv? Na co davate pozor?Kde nakupujete?Jak byvate nakonec se svym vyberem spokojeni a jak dlouho vam vydrzi?

  Další informace


  Díváte se na složení potravin které si kupujete?

  Přiznám se, že moc ne (krom data spotřeby), nevidím na to a když už ano, tak stejně nevím, co to znamená, protože už jsem zapomněla, co škodí více a co méně. Ale spíš se zaměřuji na určité typy potravin - nekupuji žádné instanty ani sladkosti.

  Další informace


 • Je stahování nelegální, nebo jen následné šíření? Jak často stahujete a jak často kupujete filmy?

  no stemy filmy je to jako z marihuanou v Holandsku legalni to neni ..ale urady to toleruji ..ono je to slozite a asi nikdo to tady nebude nejak rozebirat..ja moc filmum nedam mam raci knihy ...no sak vis jak ...neco obcas stahnu ...ale neni to nijak triticke a jinak programy a win mam svuj...nepouzivam torrenty...tak se automaticky zdili coz je nelegalni....teda ikdyz stahujes tak zdilis ...no a ve finale jsem mimo CR..atak je tady spousta ulozist odkud by se dalo stahovat blokovana automaticky poskytovatelem internetu...

  Další informace


 • Mám nějaké právo získat dárky které jsem dostala od rodičů,nebo elektroniku od byvaleho manžela z našeho trv.bydliště?

  odešla jsem po rozvodu od manžela s taškou svého oblečení a u soudu jsme řekli že nemáme majetek,tak nedošlo k majetkovému vyrovnání.Splácím pujčky vzniklé za manželství za elektrospotřebiče a vše zůstalo v bytě,kde mám stále trvalé bydliště,jenže manžel vyměnil zámky a nic ,ač slíbil že mě věci dá mi nedal.Jak mám postupovat?

  Další informace


 • Vánoce se blíží, už máte nakoupené dárky? Jaký dárek vám udělá největší radost?

  My doma si dáváme jen maličkosti, místo toho si povídáme, jdeme se projít a prostě si užíváme sami sebe, protože mám děti v Praze a zas tak často se nevidíme....

  Další informace


  Nač kupovat dětem drahé dárky?

  a href"http://video.google.com/videoplay?docid-4020482232287750087 " rel"nofollow" http://video.google.com/ hellip /a Doplňuji:To mimčo je zlaté!!!!!!

  Další informace


  Dárky k narozeninám ?

  Je mi to hodně hloupé se ptát a nejspíš je to jedna s těch otázek co bude kolovat světem věky. Ale nevíte náhodou co by se hodilo jako dárek 19letému chlapákovi k narozeninám ? Nepije alkohol, pije moc rád čaj, rád se dívá na filmy a často si přispí. Jsem zoufalá a asi málo kreativní, že nejsem schopná to vymyslet sama. :(

  Další informace


 • Jakou značku potravy kupujete pro své kočičí miláčky ?

  Díváte se na složení krmiva tak jako u lidí ?Některé kapsičky mají obsah masa dokonce 4 % !!! Ty dražší 10 - 15 % !!! Co prosím je to ostatní do 100 %.Dokonce jsem našel ve složení síran měďnatý ( to je jed) a síran železnatý !!! Proč se to do krmení přidává.Doplňuji:Pokud jste ochotni, můžete uvést obsah masa v těch kapsičkách které kupujete a jste přesvědčeni že jsou kvalitní .

  Další informace