• Léčba akné laserem - cena - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Léčba akné laserem - cena. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Léčba akné laserem - cena

 • Mezery mezi zuby - léčba  Další informace


 • Cena Cena Ford escort 1,6 16V  Další informace


 • Protialkoholni lecba zavislaka  Další informace


  Problemy s akne  Další informace


 • dobrý den chtěla bych se zeptat jestly existuje něaka mastička ničič akné

  dobrý den chtěla bych se zeptat jestly existuje něaka mastička ničič akné nebo něco takového a není to moc drahé četla jsem o tomna netu a ale nkde jsem nenašla tak jestly nevíme kde to koupil nebo zda-li to existuje nebo něco jiného na akné

  Další informace


  V kolika jste naposledy měli akné?

  Já měl takové období od 13-18 let, poslední rok už jen vzácně. :DD

  Další informace


  Pomáhá kokosový olej na akné?

  Ne, nepomáhá

  Další informace


  Kam jít s akné?

  Dobrý den, mám problém s akné, dnes jsem se rozhodl že půjdu k lékaři. Na internetu jsem si našel dvě ordinace1) a href"http://www.koznibrno.czartneri.html" rel"nofollow" http://www.koznibrno.cz/ hellip /a 2) a href"http://www.esteticka-dermatologie.cz/" rel"nofollow" http://www.esteticka-dermatolo gie.cz/ /a A ted mě zajímá patří tento problém do těchto ordinácí? Když tam přijdu nebudou na mě čučet co tam dělam nebo to je jen pro ženy? Kam byjste mě doporučily jít? Děkuji za odpověď.

  Další informace


  Jak na akné? (pro muže)

  Poraďte jak se zbavit akné. Pravidelně sportuji a slyšel jsem, že studená sprcha po sportu pomáhá s léčbou akné. Je to pravda? Snažím se též nešahat na pleť, ráno a večer ji umývat vodou, dostatečně přijímat zinek. Ještě něco co by mi mohlo pomoct? Kromě obličeje mám ohromné množství pupínků také na zádech a ramenech. A jak s tzv. vymačkáváním?

  Další informace


 • Jak je to s laserem?

  Smí se v Česku prodávat lasery?

  Další informace


 • Znáte případ, kdy se operace očí laserem nepovedla?

  Máte ve svém okolí člověka, který šel na operaci - třeba aby nemusel nosit brýle na dálku a po operaci to bylo ještě horší?Ptám se proto, jelikož o to uvažuji, ale mám trošku obavy.

  Další informace


  Léčba rakoviny kůže

  Klokani jsou schopni opravovat svou DNA.Hledá se enzym,jehož prostřednictvím si vačnatci napravuji poškozené buňky.Právě poškození buňek vede ke vzniku nádoru.Myslíte,že to může být pravda?

  Další informace


  Koloidní stříbro na akné?

  Zdravím, má někdo zkušenost s koloidním stříbrném na akné? Někde jsem vyčetla, že je to přírodní antibiotikum. Tím pádem se nesmí používat dlouhodobě, ne?

  Další informace


  Kdo hradí léčbu rakoviny? Kolik léčba stojí?

  Pokud někdo onemocní rakovinou jakéhokoliv typu, např. prsu, hradí za léčbu pojišťovna? Pokud ne, kolik léčba vyjde obyčejného člověka? Kolik léčba celkově stojí? Děkuji.Drap: děkuji, a hradí pojišťovna léčbu v plné výši? Slyšel jsem totiž (ale jen z drbů), že kamaráda vyšla léčba až na 70 000 Kč z jeho peněz. Ale asi je to kec .

  Další informace


  Jsou nějaké byliny proti akné?

  Problematické pleti určitě prospěje potírání heřmánkovým odvarem.

  Další informace


  Je nějaký antibiotický roztok na akné bez lékařského předpisu?

  Celkem dobře vám zabere mast připravená z V-Penicilínu. Ten je sice na předpis, ale dostanete ho třeba na angínu. Příprava je už jenom kuchyňská alchymie - vodný výtažek rozmíchat v trošce Syndermanu a pak naředit třeba domácím sádlem.

  Další informace


  Jaká je léčba rakoviny v kolením kloubu?

  Odstraňuje se chirurgicky část nohy nebo to lze vyměnit kloub?

  Další informace


  Jak se účinně zbavit akné?

  Je nějaký přípravek, co pomůže na akné a pupínky, aniž bych musel chodit do lékarny? Děkuju.

  Další informace


  Jak se zbavit akné na zádech?

  Nevíte, někdo jak se zbavit akné na zádech. Na internetu jsem četla hodně přípravků např.tea tree oil, ale nevím jestli je to možné používat i na záda. Porádíte mi prosím?

  Další informace


 • Štěněcí akné - správný název

  Mamka fenka,když láskyplně olizuje svá miminka,tak je to jednou pusinka,pak zadeček,zase pusinka,no a pak mají takové pupínky,kterým říkám štěněcí akné,ale nejsem si jistá,zda to nemá odborný název.Pupínky sice zmizí,ale noví majitelé někdy divně koukají,tak bych jim chtěla podat to nejlepší vysvětlení,děkuji.Doplňuji:Po prozkoumání příznaků a projevů impetiga v lékařském slovníku,ho vylučuji,tohle je naprosto neškodné, nepraská, nesvědí, nehnisá- jen blbě vypadá.Přesto děkuji za odpovědi.

  Další informace