• Léčba shopaholiků - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Léčba shopaholiků. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Léčba shopaholiků

 • Malí penis- léčba?  Další informace


  Léčba poruchy autoimunity  Další informace


  Léčba dny  Další informace


 • Mizerna lecba v PLKM  Další informace


 • léčili jste se na žaludeční vředy a jak dlouho lečba trvá?

  Neléčila a jednoznačně určit délku léčby nejde.Každý má individuální průběh a záleží v jakém stádiu je vřed podchycen.V každém případě je namístě dodžovat šetřící dietu i po odeznění akutních příznaků.Vyvarovat se alkoholu a většině léků,především analgetik,které nepůsobí blahodárně na stěnu žaludku.

  Další informace


  jak dlouho trva lecba?

  mykoza,jak dlouho trva lecba?

  Další informace


  hydrokela lecba?

  malej tri mesice ma hydrokelu ve varleti pry jse to neoperuje ale nekde pisou zew ano tak bxych chtela vedet jak to vlastne je?

  Další informace


  co je to nadstandartní léčba?

  nadstardantní péči (služby) chápu (TV, wi-fi, strava, ubytování, služby), ale léčba?To jako při operaci použijou nerez skalpel místo rybičky, nebo dostanu lepší kapačku nebo léky, nebo co?

  Další informace


  Zánět zevního zvukovodu. Léčba?

  Máte nějaké osobní zkušenosti s tímto onemocněním? Případně nějaké tipy, doplňkovou léčbu, rady - čemu se při této nemoci vyhnout, co ji zhoršuje apod. Děkuji.Současná léčba - antibiotika Contrimoxazol AL forte a kapky do ucha Maxitrol.(Neposílejte mi, prosím, odkazy z netu, pročetla jsem tam už snad skoro všechno. Děkuji. :-)

  Další informace


  Syptomatická léčba

  Co je to symptomatická léčba ? Čeho se týká a jaká je bližší charakteristika léčby ? Děkuji.

  Další informace


  Pro změnu léčba oparu na rtu.

  Pro změnu mne trápí opar na rtu. Kojím, nemůžu nic brát ani mazat na ten opar Vektavir bez vědomí lékaře. Existuje něco co by alespoň zmírnilo tu bolest?

  Další informace


  Potrebuji vedet zda je normalni ve 35letech mit laringitidu.diky a jdk dlouho trva lecba.

  Je to normální i když ne moc časté. Laringitida je obyčejný zánět dýchacích cest, kdy vnitřek hrdla nateče. Dospělý člověk to přejde jen s nepříjemným kašlem, ale malé dítě, které má dýchací cesty užší tímto trpí. Délka léčby je různá.

  Další informace


  Léčba žaludečních vředů bez provedení sondy?

  Už několik let mě trápí nepříjemný žaludeční potíže (předčasný pocit plnosti, nevolnosti, teď i píchavá bolest v žaludku), ale v poslední době to vygradovalo tak, že už jsem to nevydržela a šla k mojí praktický. Ta mě ale kupodivu neposlala na gastro, ale rovnou předepsala Omeprazol (krevní testy na H. Pylori byly negativní). Představa, že bych si mohla vředy vyléčit bez toho hroznýho zákroku, je samozřejmě příjemná, ale nemůžu si tím způsobit nějaký komplikace do budoucna?

  Další informace


  Léčba shopaholiků

  Chtěla bych se zeptat, jak taková léčba probíhá? myslím ta profesionální, ne domácí rady typpu přetřihnout kreditku, díky :)

  Další informace


  Léčba rakoviny kůže

  Klokani jsou schopni opravovat svou DNA.Hledá se enzym,jehož prostřednictvím si vačnatci napravuji poškozené buňky.Právě poškození buňek vede ke vzniku nádoru.Myslíte,že to může být pravda?

  Další informace


  Léčba ptačího hrudníku

  Je zde nějaká možnost jak se vyléčit kromě operace? Jaká je nejlepší?

  Další informace


  Klystýr-co si o tom myslíte? pouze sexuální úchylka nebo i zdravotní prevence a léčba?

  Doplňuji:je mi 16 jsem o tom dost informován, jen mě zajímá přístup veřejnosti k určitým věcem

  Další informace


  Jaká je léčba rakoviny v kolením kloubu?

  Odstraňuje se chirurgicky část nohy nebo to lze vyměnit kloub?

  Další informace


  Cukrovková NEUROPATIE - Léčba přístrojem MDM - má někdo zkušenosti?

  dočetl jsem se zkušeností pouze v inzerci na tuto poměrně drahou metodu, kterou nehradí zdrav. pojišťovny.Prosím tedy někoho, kdo má tuto léčbu za sebou, aby mi poradil. Může i na: ruda.taborsky@gmail.com Děkuji.

  Další informace


  Co je to za léčba hemopatie?

  HOMEOPATIELéky získané specifickým způsobem ředění jedné či více látek, které by v nezředěném množství vyvolaly u zdravého jedince takové příznaky, proti nimž jsou podávána homeopatický způsob léčby je založen na principu, že „podobné se léčí podobným“ slovo homeopatie bylo vytvořeno jejím zakladatelem lékařem Samuelem Hahnemannem, a to z řeckého „homos“ - stejný a „pathos“ - nemoc.Já sama užívám železo, zinek, občas lék na žlučníkové potíže.Doplňuji:Homeopatie patří mezi alternativní způsoby léčení a používá léky získané ....

  Další informace