• Léčitel, který má schopnosti od Boha - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Léčitel, který má schopnosti od Boha. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Léčitel, který má schopnosti od Boha

 • rozhodujuce schopnosti v hre mlyn  Další informace


  Lze rozvíjet slovní zásobu a vyjadřovací schopnosti beze knih?  Další informace


 • Který film byl nejdráze a který nejlevněji natočen?

  Film i seriál, a na co nejvíc jdou ty peníze - ty miliony ba miliardy $ ?!!

  Další informace


  Kinetické schopnosti

  Včera jsem viděl novou Carrie a zajímalo by mě, jestli opravdu někdo ovládá tuto schopnost. Díky za odopovědi

  Další informace


 • K využití vápníku obsaženém v potravinách je potřeba prvek který tvoří asi 1 procento hmotnosti těla. O který prvek jde?

  asi se bude jednat o hořčíktak jsem se domnívala správněVápník s hořčík patří mezi minerální látky, které jsou pro organismus nezbytné. Oba jsou důležité pro zdravý vývoj chrupu a kostí, pro správnou činnost srdce a krevního oběhu, nervové soustavy i svalstva a href"http://www.volny.cz/weis/vapnik.htm" rel"nofollow" http://www.volny.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Víra v boha

  Mohu se vás zeptat jak je to s tím kdyš chcete začít chodit do kostela. Má te přinést bibli a kdy a v kolik se tam chodí ? nebo je to v každém kostele jinak ?

  Další informace


  Víra v Ježíška a víra v Boha

  Dobrý den, zajímalo by mě, z jakého důvodu u nás přestávají věřit lidé v Ježíška zhruba v 6 letech, zatímco v Boha mohou v některých případech věřit až do smrti?

  Další informace


  Nevíte,co jsou rohy boha Amóna a kdo byl Amón?

  Dostala jsem pozvání na výstavu do jednoho muzea s názvem, který je uvedený v otázce.

  Další informace


  Máme více od Boha, nebo od toho, co jsme si sami stvořili?

  „Bůh stvořil jen vodu. Člověk stvořil víno.“– Victor Hugo

  Další informace


  Který národ uctíval boha Odina?

  Jméno boha Odina se objevuje často v kížovkách.Patří do severské (germánské) mytologie.

  Další informace


  Kdybych vam rekla, ze mam dukazy, ktere jednoznacne ukazuji na existenci jedineho milujiciho Boha, dali byste mu sanci?

  Byla jsem pres 20 let neverici a kus sveho zivota jsem nesnasela krestany. Povazovala jsem je za totalne vymastene bezmozky, kteri potrebuji v zivote berlicku. Takhle nenavistne jsem uvazovala do chvile, kdy jsem objevila jiste prednasky, kde vysoce vzdelany profesor vysvetluje velmi mnoho veci ohledne existence Boha a dalsich veci okolo. Po tom, co jsem si je vyslechla a vse se mi dalo dohromady, neslo neverit. A hrozne mi to zmenilo zivot k lepsimu. Mam konecne realnou nadeji, ze tenhle mizerny zivot neni vse, co me ceka a nemusim tomu jen slepe verit - lze to dokazat.Ptam se: jsou vsichni k vire uz tak zatvrzeli, ze budou jen odsuzovat a ponizovat, jako jsem to kdysi delala ja, nebo byste za urcitych podminek dokazali uverit?Co kdyz vam reknu, ze se vam ani nedivim, ze nekteri neverite, protoze nekdo nechce abyste verili a tak vam zamerne predhazuje predstavy o takovem Bohu, ktereho vetsina logicky myslicich lidi musi odmitnout?Co kdyz existuje pravy, milujici, logicky a dokazatelny Buh, ktery vas chce zpet k sobe? Chteli byste ho poznat?Premysleli jste nekdy nad tim, proc Katolicka cirkev zakazovala cteni Bible pod trestem smrti a doted tvrdi, ze Bibli cist nemate, ze vam ji dokazi vysvetlit jen uceni knezi? Nechce vam tady nekdo neco zatajit? Nechtel by snad opravdovy Buh, abysme ho mohli poznat sami za sebe?Nenapadlo vas nekdy, ze se z Bible dela jen obycejna hloupa kniha, ktere neprikladate vahu prave proto, ze nekdo nechce, abyste objevili, ze tam se pise uplne neco j

  Další informace


  Je pravda, že kacíř byl vlastně sektář věřící v Boha, ale nesouhlasící s církví?

  částečně jo, ale nemusel být nutně sektářem. Stačilo si myslet něco jiného než církev a dávat to veřejně najevo.

  Další informace


 • věříte na boha?

  V Boha nevěřím. Věřím ale v sílu přírody, v nějakou vyšší moc, která vrátí vše dobré i vše zlé, věřím svému manželovi a sobě. A funguje to.

  Další informace


 • Může existovat nadpřirozeno bez boha?

  Annas: Myslim treba dusi a tak

  Další informace


 • Který mikroorganismus je indikátorem čerstvého a který celkového fekálního znečištění vody?

  Čerstvé znečištění indikuje Streptococcus faecalis, Escherichia coliCelkové znečištění: Clostridium perfringensDoplňuji:honza 19hk: sinice ani řasy neidikují fekální znečištění a ryby už tuplem se nedají považovat za mikroorganismy o)

  Další informace


 • Jak chápete pojem komunikační schopnosti a komunikační dovednosti?

  Je nutné, abyste rozlišila jazyk jako schopnost ovládat a používat symbolický vyjadřovací systém (češtinu, němčinu neboznakový jazyk neslyšících) od řeči nebo promluvy jako skutečného použití jazyka - schopnost komunikovat se postupně stává dovedností. ,Schopnost - způsobilost naučit se znát nejen teoreticky pravidla určitého jazyka, umět si v hlavě srovnat své myšlenky ( tzv. vnitřní řeč) znát, jak se zachovat v určité situaci, naučit se psát atd. a tzv. vnější řečí vše vyjádřit - tedy komunikovat ústně nebo písemně.Ze schopnosti vzniká používám, opakováním dovednost. uplatníme v písemné i mluvené komunikaci - naučíme se mluvit, číst, psát, počítat ... neustále se zdokonalujeme.Dovednost komunikovat uplatníme např. když chceme někoho přesvědči o něčem,, získat pro něco, při umění naslouchat, argumentovat atd. Nejen v oblasti mluvené, ale i psané. Záleží také na slovní zásobě, vyjadřovacích schopnostech. obratností aj.

  Další informace


 • Který prst na ruce je nejdůležitější a který většinou nejvíc potřebujeme??

  Je myslím docela známo, že pro uchopení menších předmětů, pro lepší manipulaci s předměty je nezbytný palec – opozice palce, tj. jeho schopnost postavit se proti ostatním prstům.Pro hulváty je možná přednější prostředníček.

  Další informace


  Který alkohol vám nejvíc chutná a který nejčastěji pijete? Nebo jste abstinent/ka?

  Já jsem abstinent, ani si nepřipíjím na Silvestra. Spíš mě zajímá, čemu dáváte přednost vy. Myslím, že u nás Čechů, pivo zvítězí na plné čáře!Doplňuji:PS: kdo dá první 3 hvězdičky dostanete palec (ale musíte mi napsat, kdo mi tu hvězdičku dal)

  Další informace


  Dar od boha ?

  Dobrý denposledních 3 let si na sobě všímám že mám nějaký asi jaký si dar . Vždy totiž dokážu odhadnou psychiku člověka co má v plánu a jak jeho jednání bude vypadat v 98 % cca mi to vždy vyšlo . I když jen si člověk píše člověk s ženou na chatu tak už po prvních pár větách víc jestli chce jen sex či jen pokecat a to to nemusí výslovně napsat . Stejně tak na facebooku apod. Když jsem v centru Prahy tak zajdu za pár ženami které se mi líbí a hned vím co po mě chtějí po pár větách . Je to takový vnitřní neklidný pocit a cítím to jakoby z podvědomí že mi to přichází do vědomí , stejně tak jako když nějakou ženu balím tak na to stačí pár vět a je jedno jestli je dominantní či něco jiného . Vždy dokážu říkat slova a věty tak aby hráli na mojí stranu ale vypadali tak že nevinně a že hrají na její stranu ale poté to obrátím a jelikož ženu dostanu do jisté euforie tak si toho ani nevšimne . Je to dar od boha či co ? Nedokážu to vysvětlit jelikož nikdy nad těmi větami ani nepřemýšlím ale jdou z toho podvědomí do vědomí a pak následně do mého hrdla . Stejně tak dokážu odhadnout situaci kdy se něco stane , nějaká tragédie , vycítím když je někdo zločinec a podobně . Další příklad : V Pražských Dejvicích vycítím v sobě že se má něco stát , a pak mi do vědomí příjde jaká si zpráva že se mám zastavit , tak se zastavím a po 2 sekundách se ambulance přejíždící přes kruhový objezd ,vybourá do auta a ta sanitka nabourá a přiletí 2 metry ode mě . A těchto případu je X ať už lidi v mém okolí má

  Další informace


 • Je možné, že jsem naštval mušího boha?

  Za celý rok jsem tu zaznamenal snad jen jedinou mouchu. Dnes jsem jednu zabil (a potom další asi tři) a od té doby mi jich tu lítá asi pět. A pořád na mne sedají :D

  Další informace