• Mohu užívat lék Mydocalm? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mohu užívat lék Mydocalm?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Mohu užívat lék Mydocalm?

 • Vymyslí uz nekdo lek na lásku ? ptz to taky bolí..  Další informace


  Kdyby se našel lék na stárnutí, myslíte že by děti respektovali své rodiče stejně jako teď?  Další informace


  Je nějaký zaručený lék na žárlení??? :(  Další informace


 • MMS 1 a MMS2 lek  Další informace


  Lek pro dlouhodobou lecbu ucpaneho nosu  Další informace


 • Znáte nějaký účinný lék proti nadměrnému pocení? Díky :)

  Podotýkám, že antiperspirant používám. Jednou jsem brala i Šalvěj, ale ta mi nepomohla.

  Další informace


 • Až doposud platilo v Česku jednoduché pravidlo: na každou nemoc je k dostání alespoň jeden lék, jehož celkovou cenu ...

  zaplatí pojišťovna. Pacient nemusí dát ani korunu. Garantuje to zákon o veřejném zdravotním pojištění. Od října však může být všechno jinak. Cenami léků zamíchá vyšší daň z přidané hodnoty.Líbí se Vám, že nebude alternatíva léku bez doplatku?

  Další informace


 • V kolika letech je nutné lék. potvrzení k řízení auta a po kolika letech se toto potvrzení obnovuje?

  Poprvé v 60ti, pak v 65, 68, 70 a dále každé 2 roky -§ 87/3 silničního zákonaDržitel řidičského oprávnění(...) je povinen se podrobit pravidelné lékařské prohlídce nejdříve šest měsíců před dovršením 60, 65 a 68 let věku a(...)po dovršení 68 let věku pak každé dva roky.

  Další informace


 • Co se stane, když se lék Calcium chloratum zapije mlékem?

  Včera doktorka předepsala Calcium chloratum, užívat jednou denně jednu lžičku. Včera jsem dala mezi jídly, dnes jsem si vzpoměla, když jsem šla kojit. Tak jsem si říkala, ať tu divnou chuť zapije. No a teď se dívám na info na obale a píší, že se má podávat hodinu před jídlem, zapít dostatečným množstvím tekutin, nedoporučují mléko.No a včera nezapíjel vůbec a dnes mlíkem :-(. Nějak jsem si myslela, že se užívají podobně, jako užíváme jiné kapky. No omyl. Ale nevím, co se může stát?

  Další informace


 • Jaký má chemicky vzorek lék, Zoleptil 50?

  Zajímalo by mne chemické složení Zoleptilu 100, 50, 25, a jestli je stejné?Doplňuji:100, 50, a 25, jde o množství v balení. více mne zajímá chemický vzorec.

  Další informace


 • Může mi někdo poradit účinný lék nebo doplněk stravy na učení?

  léky na učení,lepší paměť

  Další informace


 • Nevíte někdo jestli má lék Codein účinost na antikoncepci Lunafem? Dostala jsem ho na kašel... Děkuji za odpověd.

  A co příbalový leták? tam je vždycky odstavec o ovlivňování s jinými léky... )

  Další informace


  Má někdo odzkoušené dobré a účinné kapky na suchý dráždivý kašel bez lék.předpisu?  Další informace


  Lék na angínu pectoris bez LP.

  Je možné koupit v lékárně nějaký lék bez předpisu na angínu pectoris?Prosím poraďte.Děkuji.

  Další informace


  Který lék upřednostňujete na bolest hlavy z přepracování?

  Když mě bolí jen hlava, tak si jdu jen lehnout.

  Další informace


  Je zaměstnavatel povinen proplatit poplatky za vstupní lék. prohlídku 300 Kč a výpis ze zdrav. dokumentace 100 Kč?

  Bavme se o situaci, kdy mu doložíte obě potvrzení o zaplacení. Musí proplatit třeba jen jednu věc z toho? Nebo může říct a udělat to tak, že to odmítá a ještě to člověku strhne z první výplaty? Co když člověk zaplatí 400 Kč a zdravotní prohlídka bude neúspěšná? Můžete to směřovat i do diskuze případně. Předem děkuji za případné odpovědi.

  Další informace


  Jde o lék nebo o jed? :D

  NÚ: Přípravek je ve většině případů dobře snášen, ale mohou se objevitnásledující nežádoucí účinky.Zažívací systém: může se vyskytnout pocit na zvracení, zvracení, ztrátachuti k jídlu, bolesti břicha, zácpa nebo průjem. Může docházetk skrytému krvácení do zažívacího traktu (okultní krvácení), které se můžeprojevit vznikem anémie. Během léčby se může objevit žaludeční nebodvanácterníkový vřed a může se zhoršit průběh případné Crohnovy chorobya proktitidy. Ve vzácných případech se může objevit zánět ústní sliznice(stomatitida), zánět žaludeční sliznice (gastritida) a nadýmání.Centrální nervový systém: mohou se objevit bolesti hlavy, závratě,ospalost, vyčerpanost, podrážděnost, nespavost a svalová slabost. Přiužívání indometacinu se může zhoršit průběh epilepsie, Parkinsonovychoroby a některých psychiatrických onemocnění.Játra: může se objevit porucha jaterních funkcí, které se projeví změnoulaboratorních hodnot, případně žloutenkou.Ledviny: mohou se objevit poruchy ledvinných funkcí, které se projevípřítomností krve nebo bílkoviny v moči.Kůže: během léčby se mohou objevit různé formy kopřivky, ekzemu nebovzácně tvorba puchýřů různé velikosti, až po závažnou formu generalizovanépuchýřnaté dermatitidy (Stevens-Johnsonův syndrom).Krev: během dlouhodobé léčby může dojít k poruše krvetvorby, která seprojeví změnou laboratorních hodnot, případně zvýšenou náchylnostík infekcím.Oči a uši: ve výjimečných případech může dojít k poruchám vidění (dvojitévidění, rozmazané vidění) a poruchám

  Další informace


  Jaký lék podobný antidepresivům lze bez receptu zakoupit v lékárně?

  Takové léky není dobré užívat bez doporučení, nejlepším antidepresivem je práce a zábava.

  Další informace


  Existuje lék, kterej vyvolá náměsíčnost?

  Jako vedlejší účinek?Doplňuji:Nebo lze si vůbec nějak vyvolat náměsíčnost?

  Další informace


  Co je nejlepší lék na stres?

  Mám poslední dobou hooodně velký stres, nevíte nějakou babskou radu, něco, co by mi pomohlo utéci od negativu? Nějakou činnost, nebo jídlo...Samozřejmě, vím, že nejlepší je smích, ale není něco rychlejšího? (neberte to, jakože jsem suchar, ale teď mám takový stres, že nemůžu skoro ani mluvit)

  Další informace