• Lékařské stanovisko,že kouření podporuje stárnutí kůže je potvrzeno!Víte to? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Lékařské stanovisko,že kouření podporuje stárnutí kůže je potvrzeno!Víte to?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Lékařské stanovisko,že kouření podporuje stárnutí kůže je potvrzeno!Víte to?

 • Kouření - začít už ve 13-ti?  Další informace


  Jste pro kouření marihuany ? :D  Další informace


  Jde zastavit stárnutí v The Sims 4 ?  Další informace


 • Když už ČR má v cizině svoje lodě, vojenské (lékařské) mise, měla nebo má i svoji kolonii?

  Jak se to vezme.České země a kolonie Středověká kolonizace - Přemyslovská kolonizace českých zemí ve 12.-14. století spolu s těžbou stříbra založila moc českých králů a název Kolín je odvozen z latinského colonia. a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Kolonie" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a -Československé kolonie – fantazie, nebo realita?O tom, co mohlo být a nebylo je možné si přečíst v článku , který napsal Lubor FalteisekČeské Togo v černé Africe? Nápad, že bychom se po skončení 1. světové války měli podílet na rozdělení kolonií poraženého Německa. Jako nejvhodnější se zdálo být třímilionové africké Togo, a tak se z Německého Toga mělo stát České Togo. Když se o tom začalo psát v domácím tisku, ozývali se první zájemci o přesídlení do této země ležící v Guinejském zálivu. Nakonec ale mandátní správu nad Togem získala Francie a zčásti Británie a sen o černošském kousku Československa se rozplynul. Češi kolonizovali Tahiti, ale okolnosti rozhodly jinak -Málo je známo, že máme pořádný kousek mořského dna v Tichém oceánu. Získali jsme ho jako členové mezinárodní organizace Interoceanmetal a jde o více než 12 000 km2 u ostrova Clipperton. Zatím by to sice bylo nerentabilní vzhledem k hloubce a složité dopravě, ale jednou tam možná budeme těžit nerostné suroviny. a href"http://www.nase-rodina.cz/article.php?clanek600" rel"nofollow" http://www.nase-rodina.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Mají i v jiných zemích na cigaretách upozornění, že kouření způsobuje rakovinu a tak podobně nebo je to jen v ČR?

  Předpokládal bych, že když je to u nás, tak že to bude i ve zbytku EU, které jsme součástí.

  Další informace


 • Proti rozhodnutí jsem se odvolala na Krajský úřad, tam bylo potvrzeno a již nelze na něj odvolat.Poradíte co mohu dál?

  Protože neuvádíte co je předmětem rozhodnutí a pouze konstatujete, že odvolací orgán (krajský úřad) potvrdil, že se již nelze odvolat..., tak jediné co umím nyní poradit, je navšívit advokáta a seznámit jej podrobně s celým případem s tím, že v ideálním případě se pak od advokáta dozvíte zda vůbec a případně jak velkou máte šanci domoci se svých práv.

  Další informace


  Je ještě stále v platnosti vyhláška že na zastávkách MHD platí zákaz kouření?

  Kamarád dostal totiž pokutu 500Kč.:-)Díky.

  Další informace


 • Proč je zákaz kouření na veřejnosti, restauracích a jinde, když stačí zakázat výrobu cigaret? Má to logiku?

  Protože pokud by se přestaly cigarety vyrábět, tak by stát přišel o značný příjem na spotřební dani a byl by ve větší pr...i než je.

  Další informace


  Kde bych sehnala semínka nebo rostlinu Anděliky lékařské

  nejlépe kdyby to bylo někde v okolí Znojma a nebo Brna děkuji

  Další informace


 • Jak se vymluvit z kouření?

  Ahoj, ve škole mně chytili s cigaretou byla to blbá klukovina které hrozně lituju. Problém je že jsem 100% nekuřák, jen sem to chtěl zkusit, ale rodiče kouření nesnáší. Co mám doma říct protože tomu že nekouřím neuvěří a to že jsem to jen zkusil asi taky ne :/ Poradíte mi nějakou výmluvu jak se z toho vykecat?

  Další informace


 • Kouření - nešlukovat ?

  Lidi, je kouření škodlivé ikdyž se nešlukuje ? A když se šlukuje, jak kouřit tak, aby to co nejmíň škodilo ? Hlavně nepiště že nekouřit vůbec..) Díky

  Další informace


  Je pravda, že když se nešlukuje, dostane se rakovina jazyka ?

  Ani všichni šlukující nemusí nutně dostat rakovinu plic, existuje ale studie, podle níž skutečně nešlukující kuřáci trpí více na nádory sliznice úst, jazyka či hrtanu, platí i pro kuřáky doutníků a dýmek, ti poslední často mají novotvar rtu.

  Další informace


 • Pomůžete mi zjistit co znamená vy výpisu lékařské dokumentace zkratka TAT 2001 a jestě VAS LS chron t.c. v klidu?

  TAT - přeočkování proti tetanu (v 2001)VAS LS - bolesti zad (páteře), toho času v klidu-)

  Další informace


  Omylem naříznutá kůže na prstu ve tvaru půlkruhu, že se skoro odřízla se sama zacelí nebo se má odchlíplá kůže strhnout?

  Když by se kůže strahla, tak tam bude kus bez kůže a ta se nezacelí či tam bude jizva?

  Další informace


  Neví někdo, co znamená v lékařské zprávě KZ minimální? Pozn. po zákroku LEEP. Děkuji.

  Proč se neptáš hned na místě lékaře?LEEP znamená loop electroexcisionalprocedure a je souhrným označením procelosvětově nejčastější (i v ČR) a v mnohaohledech nejvýhodnější typ operace zapomocí elektrické kličky, praporku čijehličky.KZkrevní ztráty.

  Další informace


  Mám právo odmítnout lékařské vyšetření?

  Na stránkách MPSV jsem se dočetl jen, že pacient má v rozsahu, který povoluje zákon, právo odmítnout léčbu . Ale jak je to s vyšetřeními? Má člověk právo odmítnout doporučené vyšetření nebo u dítěte rodič jedenáctiletou prohlídku, popřípadě odrostlé dítě devatenáctiletou?Nejde mi o život, ale jsem liberál a zajímá mě, do jaké pozice mne zákon staví ) Díky

  Další informace


  Lékařské stanovisko,že kouření podporuje stárnutí kůže je potvrzeno!Víte to?

  a href"http://media.loupak.cz:443/soubory/obrazky_n/_zajimavosti/38/014.jpg" rel"nofollow" http://media.loupak.cz hellip /a

  Další informace


  Když skončím s kouřením, jak přestat myslet na cigarety??

  Konec kouření. Je nutné mít se na pozoru před dalším sviněním organismu tím, že nebudu mít cigarety u sebe, ... nebo stačí je stačí prostě nekupovat, nemyslet na ně? Stačí předsevzetí, nebo je nutné vyvinout nějaké úsilí?

  Další informace


  Jak je to s kouřením elektronických cigaret v zimě? Můžou zmrznout či se jinak poškodit? A má to dopad na zdraví?

  Chtěla bych se zeptat, nyní jak tak mrzne, dostala jsem jako dárek elektronickou cigaretu a nevím, jak to je s ní v zimě, respektive nemůže zmrznout či se nijak jinak chladem poškodit? Samozřejmě mě také zajímá, jestli je nějaký dopad na zdraví při kouření cigarety v zimě. Děkuji moc za odpovědi.

  Další informace


  Bolesti krku, plic po kouření vodní dýmky, co s tím?

  Ahoj, předevčirem jsem kouřil vodní dýmku a od včerejška mi podivně bolí v krku a na hrudi. Neumím to dobře vysvětlit, špatně se mi dýchá, je to taková zvláštní bolest. Doktora navštívím, když to do týdne nepřejde. Nevíte, co to může být a co pomůže (kromě návštevy doktora)? Děkují moc.PS: nejsem kuřák, jen jsem si asi po půl roce dal vodnici.

  Další informace