• Líbí se vám - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Líbí se vám. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Líbí se vám

 • Líbí se vám česká krajina a české památky ? Nebo se vám celkově líbí více v zahraničí ?  Další informace


  Jaká skupina se vám líbí víc?  Další informace


  Jak se vám líbí: http://www.infobaden.cz/ Mě to vždycky rozesměje :))  Další informace


  Jak se vám líbí nevídané obrazy? http://www.reflex.cz/galerie/k ultura/11255/?foto=0  Další informace


  Jak se vám líbí dnešní počasí? Mě teda nehorázně štve!  Další informace


  Jak se vám líbí Jančurova (vyčůraná) snaha profitovat na výdělečných trasách (RegioJet - vlaky Student Agency)?  Další informace


 • Jak se vám to líbí a co to je?  Další informace


 • Jak se vám líbí nové tarify od tel. operátorů?  Další informace


 • Jak sem vám líbí seriály Svět pod hlavou a Bohéma?

  Svět pod hlavou se mi líbí hodně - výběr lokace, herci, napětí, Bohéma je taky fajn, ale vadí mi že je nepřehledná a že postava Lili je smyšlená, má představovat Natašu Gollovou, taky mi vadí, že některá fakta jsou vymyšlená,či spousta věcí chybí

  Další informace


  Jak se vám líbí nová reklama s Trojanem a Langmajerem?

  Při první shlédnutí jsem se zatěšil na nový seroš s dobrým obsazením a ono houby,jen reklama, ale suprová. Podobné to bylo s Mr.Beanem,také jsem se zatěšil na novou komedii a ona to reklama na Snickers.

  Další informace


  Díváte se někdy na TV Pohoda? Jak se vám líbí?

  já ji nechytám údajně je to hudební kanál podobný jako Retro Music ten je nyní jen v balíčku :(

  Další informace


 • Jak se vám to líbí?http://doma.nova.cz/clane k/krasaamoda/netradicni-ucesy- inspirace-nebo-hruza.html

  Tak některé účesy jsou zajímavé, taková proměna by se mi líbila, ovšem ne zrovna nic z toho výstředního.Mladí si dovolí ledacos , je na každém co na své hlavě nosí.

  Další informace


  Jak se vám líbí třeba tato ledová blond?

  Jak se vám líbí třeba tato ledová blond? a href"http://www.drogeriemartina.cz/vlasova-kosmetikareview.php?i3838824197791.jpg" rel"nofollow" http://www.drogeriemartina.cz/ hellip /a Nevím, jestli ji mám použít, jsem zimní typ, takže ke mně jdou studené barvy.

  Další informace


  Co se vám na světě nejvíc líbí?

  Co se vám na světě nejvíc líbí?Napište jen jednu věc. Děkuji

  Další informace


 • Jak se vám líbí nový hodinový stroj v Brně za 12 miliónů....?

  Je vidět, že na kraviny peníze jsou. Určitě by se dali peníze použít rozumněji. Třeba na dětské domovy, aby nemusely čekat na žebračenky od státu.

  Další informace


 • Jak se vám líbí historka?

  Tento príbeh sa pred niekoľkými rokmi rozchyroval od jedného ucha k druhému, ako voľakedy babky priadky šírili ľudovú slovesnosť. Bol istý športovec, ktorý nedokázal večer obsedieť pred televíznou obrazovkou, ak si predtým nedoprial svojich desať kilometrov ostrého klusu po lese. V jeden zimný podvečer ho na chodníku náhle prekvapila hmla. Športovec sa nevzdal, terén poznal ako vlastnú dlaň. Beží, beží, keď tu odrazu, bác. Vrazí do čohosi obrovského, mäkkého a teplého. Zreve od preľaknutia, jeho protipól takisto. Jeden sa obráti do protismeru, druhý takisto a hybaj, kade ľahšie. Až doma, po dvoch grogoch a pol litri vareného vína si športovec uvedomil, že pri svojom joggovaní nabúral do protiidúceho medvediska. Vraj ho identifikoval podľa chlpov na šále a svetri. Nemusí se to překládat,že ne?

  Další informace


 • Je pravda, co se říká o rozšířených zorničkách? Že, když se vám někdo líbí a vy se na něj podíváte, tak se vám rozšíří?

  Někde jsem to četla a ráda bych věděla, jestli to tak je. Protože když se na mě on podíval, tak se jeho zorničky nerozšířily... :(Tak jestli to prostě není znamení, že nic necítí... :/

  Další informace


 • Battlefield 3 - diskuze ( jak se vám líbí,postřehy,rady a tipy,názory)  Další informace


 • Je správně mě se líbí něco mně se líbí

  komu čemu je to 3.pád takže by to podle češtinářského hlediska mělo být mně se líbí

  Další informace


 • Jak se vám líbí horka?

  Kolik stupňů bylo u vás včera ? Vyhovuje to, nebo vadí. Je to normální, nebo to může ublížit slabším? Co staří a co nemocní? Já mohu říci, že se mi to líbí, i když je to zvláštní, přeskočit roční období. Včera jsme si to užili s manželkou na Nechranické přehradě. Přeji příjemný den.Doplňuji:A co dnes? Bylo tepla dost? Já bych přivítal trochu vláhy, je to samý požár.

  Další informace