• Líbí se vám architektura ze 70. a 80. let? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Líbí se vám architektura ze 70. a 80. let?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Líbí se vám architektura ze 70. a 80. let?

 • Líbí se vám tento WEB? Pomohl vám?  Další informace


  Jak se vám líbí: http://www.infobaden.cz/ Mě to vždycky rozesměje :))  Další informace


  Jak se vám líbí tato ptačí rodinka?  Další informace


  Hudba pro hypnotické účely - jak se Vám líbí tento hudební žánr?  Další informace


  Ahoj je mi 13 a líbí se mi jedna holka ze třídy. Ona ví že se mi líbí ale já nevim jestli se já ji líbím.  Další informace


 • Jak se vám líbí Android 5.1? Co vy na něj říkáte?  Další informace


 • Jak se vám líbí nová televize Active? Viděli jste tam někdy něco jiného, než esoteriku?

  Zdravím, už asi od minulého týdne běží zkušební vysilání televize Active. Když tak kdykoliv přepnu, tak tam vidím pořad EZO.TV nebo pak ještě nějaký pochybný kvíz.Viděli jste tam někdy něco jiného, než tyto dva pořady? A líbí se vám tato televize? Pojďte se podělit o své názory!Doplňuji:Jo T!P TV mi taky přibyla v seznamu kanálů. Ale tam ještě zatím nic nedávají, jen se tam ta televize představuje.Active se nejeví špatně, jen mě docela vadí ty pochybné kvízy...Uvidíme, jeslti obě televizní stanice do roka neskončí podobně jako bulvární televize Pětka...

  Další informace


  Hledá se táta a máma - líbí se vám ty dva mužský, o který tam bojujou?

  Otázka hlavně pro ženy. Chci se zeptat,jestli se Vám líbí ty dva mužský, o který tam bojujou? Mně teda ani trochu a vím,že kdyby jediný na světě,tak vstoupím do kláštera.

  Další informace


  Díváte se někdy na TV Pohoda? Jak se vám líbí?

  já ji nechytám údajně je to hudební kanál podobný jako Retro Music ten je nyní jen v balíčku :(

  Další informace


  Anketa-Serial . Co pak se vám líbí ?

  Co se vám z toho líbí za serialy? :)

  Další informace


 • Ahoj, jak dlouhé vlasy nosíte?, jak dlouhé vlasy se vám líbí?, a jaké jsou pro vás praktičnějsí?

  Vlasy mám nějak tak nad prsa. Zdravé lesklé s ofinou na stranu pod oči. Chtěla bych se ostřihat na dlouhou podkovu ale vždy když jsem se nechala oatřihat litovala jsem. Nechci udělat stejnou chybu. Pokud mi vážně chcete pomoct můžete mii napsat na moncachanel@gmail.com . Mám upravenou fotku s krátkéma/dlouhéma vlasama. Na emailu vám je mohu poslat. Na odpověď mi odpovězte na otázku. A kdyžtak mi napište na mail.

  Další informace


 • Taky se vám v určité době líbí jedni autoři, filmy a za několik let vám to nic neříká?

  Nevím, zda je to obecné, ale například před takovými 15 - 25 lety jsem četl vše od Miroslava Švandrlíka, půjčoval si knihy z knihovny, a musel je rychle číst, abych je do termínu vrátil. Dnes jsou tyto knihy volně v biblioboxu, tak jsem si je vzal, že si je přečtu a nějak se mi nechce do toho. A přitom se mi jeho humor i povídky líbily. Možná stárnu, možná mám jiný vkus, názor, možná, že to, o čem psal není tak aktuální, zajímavé nebo nevím co. Tak bych mohl rozebírat podobně některé filmy a pod. Je to u vás podobné? Děkuji.

  Další informace


  Je normální, když se Vám něco líbí tak moc, že to raději ani nechcete, aby se Vám to neomrzelo?

  Myslím, že nemůžeme soudit, co je nebo není normální.Ale zajímá-li Vás to, mně se ještě nestalo, že by se mi něcolíbilo tak moc, že bych to radši nechtěla.(Nestává se mi, že by mne věci, knihy, … omrzely.)

  Další informace


  Jak se vám líbí tyto mé citáty?

  Vymyslel jsem si pár citátů, tak bych prosil jejich kritiku a zhodnocení kupříkladu, co se vám z toho líbí a co ne. (A jen kritizujte, jsem mladý, nezkušený a potřebuji se poučit)zde tedy jsou:mapafius:Každý problém je nový úkol, nová zkouška a nová moudrost, nesmutněme tedy že máme problémy ale radujme se.Chyby jsou zbytečné jedině tehdy, když se z nich nepoučíme1 chyba cenější než 1000 správně tiplých možností.Strež se génie aby ses nestal hlupákem místo mudrcem, věz idiote že máš stejné šance moudrosti dosáhnout a vzájemně se podporujte.mapafius:Moudrust je rovnováha citu a rozumu, víry a poznání, odvahy a opatrnosti, sebevědomí a poznání svých hranic, zkušenosti a pocitu, naděje, spontánosti a plánování. Moudrost k nám může přistoupit, jen když máme mysl čistou, bez předsudků a otevřenou. Moudrý nikdy nenazve nic pitomostí beze smyslu, nýbrž hledá smysl tam, kde vypadá jak nesmysl, ale zároveň ví, kdy smysl zkrátka není podstatný.mapafius:Moudrý ví, že lásce neporučí.mapafius:Radujme se, že nás Bůh trestá, znamená to totiž, že na nás nezapoměl ba co víc že nás miluje. Boží trest nikdy neublíží, vždy ale pomůže.mapafius:Celý vesmír nemohl vyplynout z jednoho samotného počinu, na to jsou třeba alespoň dva protože jen tak vznikne reakce, tedy náš vesmír.mapafius:Každá jednotlivost v sobě nese celou informaci o všem ve vesmíru, jakou si stopu skutečnosti, jen my v ní neumíme čísti.mapafius:vše je stejně důležité, protože když se ztratí jakákoliv jednotlivost, celek se celý zm

  Další informace


 • Jak se vám líbí oblečky kigurumi?

  Co říkáte na oblečky KIGU? Už dlouho se na ně doma díváme, je to dobrý nápad na Vánoční dárek? :)

  Další informace


 • Jak se vam libi novy vzhled emailu na seznamu?

  Líbí nebo nelíbí, musíme si zvyknout.Už to tady bylo, více odkaz.

  Další informace


  Co se vám líbí na Facebooku ?

  Ze zvědavosti jsem si vytvořil profil, co že je to za zázrak a nijak mě to nenadchlo. Většina lidí je tam jenom aby tam byla protože je to in !!

  Další informace


 • Jak se vám líbí naše politická scéna?

  Co kdyby nebyly partaje a poslanci do sněmovny by byli vybíráni pomocí generátoru pseudonáhodných čísel a odtud vláda odborníků výběrovým řízením? Co kdyby se zrušil senát? Co kdybychom měli za presidenta fešáka , který by chodil jen representovat? Víte, že bychom ušetřili cca 3 - 12 miliard ročně?Doplňuji:? ?

  Další informace


 • Jak se vám libí sportovní šerm?

  Děkuji.

  Další informace


 • Obor architektura

  Dobrý den.Chtěl bych se zeptat.Když studuji na průmyslové školes počitačovým zaměřením ,je možné abych v budoucnu studoval architekturu?Chtěl bych navrhovat různé budovy přes PC např.AUTOCAD.

  Další informace