• Líbí se vám Gipsy Kings? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Líbí se vám Gipsy Kings?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Líbí se vám Gipsy Kings?

 • Jak se vám líbí tato stránka? nedávno jsem ji dodělal,ale to neomlouvá, chci slyšet váš názor. :).  Další informace


  Jak se vám líbí nový vzhled na seznam.cz ?  Další informace


  Jak se vám líbí kniha Cesta kolem světa za 80 dní?  Další informace


  Co se vám nejvíce líbí nebo máte nejraději?  Další informace


  2.týden hitparáy...Která písnička se vám nejvíc líbí???  Další informace


 • Jak se vám líbí, popř. máte doma nové TV panely?  Další informace


 • Co se Vám líbí více Mariánské Lázně nebo Karlovy Vary?  Další informace


 • Jak se vám líbí technologické postupy režisérů při natáčení filmů?

  Máme rádi filmy, které se co nejvíce blíží realitě, že ano. Pokud tedy nejde o pohádky, nebo fantasy. I v dnešní době se pořád používají falešné brýle s rovnými skly s odpovídajícími odlesky. Astronauti si VŽDY svítí do helmy, takže by ven neviděli ani h... Naposledy jsem reálný pohled viděl v českém filmu Ikarie XB. Jsou ti rejžové opravdu tak blbí a nevzdělaní, anebo jsou blbí diváci a je jim to jedno?

  Další informace


  Jak se vám líbí tato melodie?

  Pro miroslavsta další chytlavá. a href"http://www.youtube.com/watch?vtwqM56f_cVo" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


  Jak se vám líbí nová reklama s Trojanem a Langmajerem?

  Při první shlédnutí jsem se zatěšil na nový seroš s dobrým obsazením a ono houby,jen reklama, ale suprová. Podobné to bylo s Mr.Beanem,také jsem se zatěšil na novou komedii a ona to reklama na Snickers.

  Další informace


  Jak se vám líbí letošní výročí60 s ct.

  A co tak do te ankety dat jeste jinou odpoved?....ja ..ct ..dam asi to co vsem programum takze nic ...televizi mam pustenou a to jen zridka kdy jako zvukovou kulisu a kdyz uz se divam tak na zpravy ..a to je mi fuk kde jestli Nova ..Prima ..ct..a dalsi programy...no a stoho duvodu ani nevim ze ct slavi 60 let..HAUK -))

  Další informace


 • Dámy, líbí se Vám tetování?

  Ano, líbí. U některých členů naší rodiny byste ho našla.

  Další informace


 • Jak se Vám líbí názor Paris Hilton na získání majetku?

  Tvrdí, že má čtyři mazlíčky: norka ve skříni, jaguára v garáži, tygra v posteli a osla, který to všechno platí.

  Další informace


  Co byste změnili na Praze 2 a co se vám líbí na Praze 2?

  Dobrý den, AhojPíši bakalářskou práci na téma Spokojenost občanů v Praze a v rámci srovnání městských částí jsem si vybrala Prahu 2.Chtěla bych Vás požádat o vyplnění krátkého (jen dvouotázkového) průzkumu na těchto stránkách: a href"https://www.menti.com/47971db8" rel"nofollow" https://www.menti.com/ hellip /a . Budu velice ráda, pokud se se mnou podělíte o to, co se vám na Praze 2 líbí a o to, co byste rádi změnili.Děkuji Vám mnohokrát!

  Další informace


 • Crusader Kings II  Další informace


 • Jak se vám líbí naše politická scéna?

  Co kdyby nebyly partaje a poslanci do sněmovny by byli vybíráni pomocí generátoru pseudonáhodných čísel a odtud vláda odborníků výběrovým řízením? Co kdyby se zrušil senát? Co kdybychom měli za presidenta fešáka , který by chodil jen representovat? Víte, že bychom ušetřili cca 3 - 12 miliard ročně?Doplňuji:? ?

  Další informace


 • Holky a ženy, jaký vousy se vám líbí, kromě strniště?

  Přiznám se, že žádné. Jedině možná knír, ale ten nesluší každému. Můj děda nosil podobný jako na obr. a byl to velký frajer. :-)) a href"http://jpeg.cz/images/2016/12/13/OlQ2S.jpg" rel"nofollow" http://jpeg.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Celtic Kings: Rage of war  Další informace


 • Jak se vám líbí horka?

  Kolik stupňů bylo u vás včera ? Vyhovuje to, nebo vadí. Je to normální, nebo to může ublížit slabším? Co staří a co nemocní? Já mohu říci, že se mi to líbí, i když je to zvláštní, přeskočit roční období. Včera jsme si to užili s manželkou na Nechranické přehradě. Přeji příjemný den.Doplňuji:A co dnes? Bylo tepla dost? Já bych přivítal trochu vláhy, je to samý požár.

  Další informace


 • Jaká barva se vám líbí?

  Líbí se vám růžová? a href"http://www.novinky.cz/koktejl/212582-zena-nabarvila-kocku-naruzovo-aby-se-ji-hodila-k-vlasum.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace