• Líbí se vám hlas zpěváka Mika? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Líbí se vám hlas zpěváka Mika?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Líbí se vám hlas zpěváka Mika?

 • Jakého máte nejraději zpěváka,zpěvačku či skupinu?  Další informace


  Co si myslíte o pokroku, líbí se vám?  Další informace


 • Dlaždičky do kuchyně, co se vám líbí?  Další informace


 • Mam tichy hlas a neprurazny hlas  Další informace


 • Také vám furt volá operátor a chce vám vnutit paušál - nebo vám ho už vnutil ???  Další informace


  Jak se vám líbí nové tarify od tel. operátorů?  Další informace


  Jak se vám líbí Android 5.1? Co vy na něj říkáte?  Další informace


 • Jak se jmenuje nejuspěšnější americká pohřební písnička? Je od nějakého moderního zpěváka

  Nevím jiste jestli je to tahle: a href"http://www.youtube.com/watch?v4WzL2Lu6ecE featurerelated" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a ale hrají taky na pohřbech.

  Další informace


  Jak se Vám líbí film Lepší pozdě nežli později?

  Zatím jsem ho Lucy neviděla jak ho uvidím tak ti dám vědět.

  Další informace


 • Otázka pro muže, líbí se Vám ženy malé (drobné), nebo vysoké ? Záleží Vám na výšce nebo na ženě celkově ?

  Ať je malá nebo velká, ať má prsa nebo ne, prostě na tom přeci nezáleží.Každý má nějakou tu svou představu, to sice ano, ale nejdůležitější je, to co má uvnitř.Může být hezká, ale blbá nebo naopak. Tím sice nechci říct, že chytré jsou jen ty škaredé, to ne.Prostě mně osobně nezáleží na tom jak vypadá, ale jaká je. Pokud je navíc i hezká, tak je to jen +, ale stejně i ta pro jiné nehezká bude v mých očích ta nej.

  Další informace


  A kterápak luční květinka se vám líbí?

  Šlechtěné květy jsme už probrali a co na lukách, stráních a skalinách, co nás upoutá tam.

  Další informace


 • Taky se vám v určité době líbí jedni autoři, filmy a za několik let vám to nic neříká?

  Nevím, zda je to obecné, ale například před takovými 15 - 25 lety jsem četl vše od Miroslava Švandrlíka, půjčoval si knihy z knihovny, a musel je rychle číst, abych je do termínu vrátil. Dnes jsou tyto knihy volně v biblioboxu, tak jsem si je vzal, že si je přečtu a nějak se mi nechce do toho. A přitom se mi jeho humor i povídky líbily. Možná stárnu, možná mám jiný vkus, názor, možná, že to, o čem psal není tak aktuální, zajímavé nebo nevím co. Tak bych mohl rozebírat podobně některé filmy a pod. Je to u vás podobné? Děkuji.

  Další informace


  Jak se vám líbí novější slovní obraty v češtině?

  Mám na mysli:- špatné používání vidu u sloves, př. budu se soustředit- kumulování předpon, př. přednastavit- kumulace předložek, př. s na tribuně sedícím trenérem hovořil- germanizmy, anglicizmy, př. ten samý (the same)ů- a jiné a jiné.

  Další informace


 • demi špatně zvuk na domacím počitači hlas de a divně se tahne čim to muže bejt hlas a zvuki sem prošel a poradte mi vyky

  demi špatně zvuk na domacím počitači.hlas de ale tahne se.čim to muže bejt hlas a zvuki sem prošel porad te mi vykycaby@seznam.cz

  Další informace


  Jak se vám líbí nový avast! Free Antivirus v.8 ? Je přehlednější a má nové funkce..

  Mně ano: a href"http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/antiviry/kompletni/avast/" rel"nofollow" http://www.stahuj.centrum.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Jak se vám líbí historka?

  Tento príbeh sa pred niekoľkými rokmi rozchyroval od jedného ucha k druhému, ako voľakedy babky priadky šírili ľudovú slovesnosť. Bol istý športovec, ktorý nedokázal večer obsedieť pred televíznou obrazovkou, ak si predtým nedoprial svojich desať kilometrov ostrého klusu po lese. V jeden zimný podvečer ho na chodníku náhle prekvapila hmla. Športovec sa nevzdal, terén poznal ako vlastnú dlaň. Beží, beží, keď tu odrazu, bác. Vrazí do čohosi obrovského, mäkkého a teplého. Zreve od preľaknutia, jeho protipól takisto. Jeden sa obráti do protismeru, druhý takisto a hybaj, kade ľahšie. Až doma, po dvoch grogoch a pol litri vareného vína si športovec uvedomil, že pri svojom joggovaní nabúral do protiidúceho medvediska. Vraj ho identifikoval podľa chlpov na šále a svetri. Nemusí se to překládat,že ne?

  Další informace


 • Holky a ženy, líbí se vám chlapi vysoký dost přes 2 metry?

  Beru chlapa jako chlapa,bez ohledu na výšku,ale chápu,každá na něčem ujíždíme,já na fousatých.

  Další informace


 • Jak se Vám líbí toto muzeum letadel ??

  a href"http://www.nmusafvirtualtour.com/full/tour-pkg.html" rel"nofollow" http://www.nmusafvirtualtour.c om/ hellip /a Doplňuji:zkoumala jsem ji snad hodinu a ještě mi něco zbývá..

  Další informace


  Anketa:Která událost se vám nejvíce líbí?

  Napište mi,která událost se vám líbí nejvíce:Vaše Narozeniny,Váš svátek,Vánoce,Velikonoce,Svatý Valentýn.Doplňuji:Jestli jste tak blbí:Tato otázka slouží k anketě-podle průzkumu.dělám z časopisu PRŮZKUM

  Další informace


 • Je správně mě se líbí něco mně se líbí

  komu čemu je to 3.pád takže by to podle češtinářského hlediska mělo být mně se líbí

  Další informace