• Líbí se vám Modern Talking? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Líbí se vám Modern Talking?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Líbí se vám Modern Talking?

 • Jak se vám líbí Jančurova (vyčůraná) snaha profitovat na výdělečných trasách (RegioJet - vlaky Student Agency)?  Další informace


  Ahoj je mi 13 a líbí se mi jedna holka ze třídy. Ona ví že se mi líbí ale já nevim jestli se já ji líbím.  Další informace


 • 13 nebo 14?Jaká kola se vám líbí víc?  Další informace


 • Talking Tom Cat na nokia 700- symbian?  Další informace


 • Líbí se vám Modern Talking?

  Jejich zpěv.

  Další informace


  Jak se vam libi Nohavicova pisen Deprese?

  Ještě jsem ji neslyšel, ani nenašel zdroj ke stáhnutí. Co takhle nabídnout odkaz? Jarkovy písničky miluji. Měl a pořád má problém s alkoholem, takže téma deprese není překvapující.

  Další informace


  Jak se Vám líbí tato písnička?

  Zdravím!Chtěla bych se optat, jak se vám líbí písnička Patricie - Pan Buh ? Já ji párkrát slyšela v rádiu a docela se mi líbí. Jaký názor na ni máte Vy?Díky :-)

  Další informace


  Jak se Vám líbí Ordinace pokud se díváte a když ano, zkoušeli jste slovenskou verzi?

  Slovenskou verzi nesleduji na českou se dívám ráda.

  Další informace


 • Modern warfare 1 - legalizace  Další informace


  Existuje nějaky hack zdarma na my talking Tom?

  Na internetu jsem toho našla mnoho ale je vždy mě to dál nepustí, dokud si neviberu jestli chci hrát o iphone nebo souťežit o hodnotné ceny. Pak když si to vyberu chce to po mě 100 a víc Kč. Existuje vlastně nějaký hack po kterém se nepřiživují jiní lidé?Doplňuji:Prosím, mohli by jste mi napsat odkaz ? Pokud něco najdete?

  Další informace


 • Jak se vam libi toto krestni jmeno?

  Ahoj, zajima me vseobecny nazor.Predcasne vymyslime jmena pro deti (jeste neni ani na ceste)...a moc se nam libi jmeno arabskeho puvodu Shazia (cte se šazija). Zajima nas nazor vice lidi, aby dite potom netrpelo :-) Jedna se o divci jmeno. Dekuji. P. S. Jmeno ma pro me navic nostalgicky vyznam z detstvi.Doplňuji:Dekuji za nazory. Prave proto, ze je to jmeno neobvykle, napadlo me zeptat se cizich lidi na nazor. Vase nazory maji vsechno pro a proti, bude to velke rozmysleni. Dekuji mile kolegyni za uvedeni vyznamu jmena...ten je hodne dulezity. Prijmeni k tomuto jmenu mame s manzelem vhodne - nekonci na -ová cili vypada jako cizi. Pravda je, ze jsem patriot a vazim si toho, ze jsem Ceska, manzel je Slovak..ale ktera jsmena jsou puvodne stoprocentne ceska? Ja jsem treba Zuzana - puvodem hebrejske Šósana - lilie - malokdo z nas ma ryze ceske jmeno, takhle se to brat proste neda. Dekuji vsem.

  Další informace


  Co se vám nejvíce líbí na vašich rodičích?

  Muzete uvest kazdeho zvlast? Zajimalo by me taky zda jsou vam oporou, vzorem, ci zda by jste za ne polozili treba i zivot. :)

  Další informace


 • Proč se mi líbí to, co se mi líbí? Je lidský vkus založen na bázi chem.reakcí v těle?

  Proč se mi nejvíc ze všech líbí šedá barva? Proč nejraději poslouchám hip hop? Proč mi chutná kokos a nejvíc mi voní lesní jahody? Je to, co člověku nejvíc hýčká jeho smysly, dáno bio-chemicky ? :) Pokud ano - jak? Pokud ne - čím? :)Doplňuji:ps1: Chápu, že vjem je v podstatě informace zachycená smyslovým orgánem a zpracována mozkem. Ale čím to, že můj mozek nadnáší některé vjemy nad jiné??ps2: Určitě NEJSEM ničím ovlivněná :D na to jsem se (mám dojem) ani neptala :D Všimněte si prosím i kategorie mé otázky. Byla to věda, né styl!

  Další informace


 • Modern Warfare 2-Multiplayer hacks  Další informace


  Left4Dead 2 a Call of Duty Modern Warfare 2  Další informace


  Jak se vám líbí Faktor strachu na COOLu?

  Jak se vám líbí Faktor strachu na COOLu? Je neskutečný co jsou schopný lidi pro peníze udělat. Ale hlavně co jsou schopný sníst... :-)))

  Další informace


  Jak se Vám líbí toto muzeum letadel ??

  a href"http://www.nmusafvirtualtour.com/full/tour-pkg.html" rel"nofollow" http://www.nmusafvirtualtour.c om/ hellip /a Doplňuji:zkoumala jsem ji snad hodinu a ještě mi něco zbývá..

  Další informace


  Call of Duty: Modern Warfware 1 (CoD:MW1)---Lagy  Další informace


  Call of Duty 4 Modern Warfare problem z pripojenim na 1 server  Další informace


 • Dobrý den!Pracoval jste někdo nebo pracujete v zemědělství?Jak se vám líbí současná situace v tomto resortu? Děkuji

  Pracoval jsem v zeměd.podniku cca 37 let

  Další informace