• Lze to považovat za Murphyho zákon ?! - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Lze to považovat za Murphyho zákon ?!. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Lze to považovat za Murphyho zákon ?!

 • Neměla by se půjčka u Providentu považovat za lichvu,když splácíte pomalu 300 % ?  Další informace


  Murphyho zakony...existuje vubec nejaky pan Murphy?  Další informace


  Lze to považovat za chlubení se cizím peřím?  Další informace


  Dá se považovat za nerozhodný výsledek, když někdo zvítězí sám nad sebou, ale v očích druhých prohrál?  Další informace


 • Diety v cr, zakon  Další informace


 • Může se oblečení z Bangladéše koupené v ČR a s vlastní značkou a potiskem považovat za vyrobené v České republice?  Další informace


 • Co je zákon o kinematografii?

  Slouží na podporu české filmové tvorby z fondu, jenž je financován ze všech prodaných filmových vstupenek (ve výši 1%) - viz odkaz ve zdroji:(P.S. - dotaz patří do rubriky Film ).

  Další informace


 • Mohu to považovat za nepřímou řeč?

  Langdonův malý vězeňský seminář byl součástí harvardského programu na zvýšení úrovně vzdělávání ve vězeňství - kultura pro zlosyny, jak to rádi nazývali Langdonovi kolegové.Kultura pro zlosyny, jak to rádi nazývali Langdonovi kolegové.

  Další informace


  Co lze již považovat za sex a co ještě nikoli?

  Pokud se Vás někdo zeptá na počet sxuálních partnerů, jaké sxuální aktivity jsou předmětem součtu?

  Další informace


 • Pokud někdo cestuje mimo ČR více než 185 dní v roce, může se považovat za daňového nerezidenta?

  Pokud se občan zdržuje více než 185 dní mimo ČR - cestuje po různých zemích po světě jako turista, může na základě toho usuzovat, že není daňovým rezidentem ČR a pokud má příjmy z činnosti mimo ČR, tak z nich neplatit daně? Měl by pak platit daně v zemi, kde příjmy vznikly a nebo je nemusí platit nikde? Jde o příjmy z cenných papírů.

  Další informace


  Když mě neprávem zadrží security v obchodě, dá se to považovat za poškození pověsti?

  Berte to s nadsázkou. Jen jsem tak přemýšlela, kolikrát jsem neprávem pípala nebo mi bylo nahlíženo do příručního zavazadla. Každý se s tím určitě někdy setkal a každý ví, jak je nepříjemné, když na vás kolemjdoucí koukají jako na zloděje. Kdybych byla opravdu rapl a chtěla se s nimi soudit za poškození pověsti, urážku na cti, je tu nějaká pravděpodobnost úspěchu?Doplňuji:U toho pípání bych jen doplnila, že jsem tím myslela ten obchod, kde mi neodpípli tu věc , která pípala.

  Další informace


  Jak funguje zákon o fotografování?

  Dobrý den, dnes jsem byl na jednom VEŘEJNĚ přístupném místě se známými, kde jsem si sedl a v poklidu si dopřával přestávku a pojídal tyčinku Margot. Nevěnoval jsem příliš pozornosti nepořádku kolem, místo je přeci jenom známé, že se zde schází mládež a nedělá zde příliš chválihodné věci. Po chvíli však přišli pejskaři, kteří začali mě a mé známé vinit z toho, že zde děláme nepořádek. Po ostré výměně názorů došlo k tomu, že si nás dřívě zmínění pejskaři začali fotografovat, prý pro případnou příští žalobu. Po žádosti, aby fotografie okamžitě smazali se mi pouze vysmáli a odešli. Jednu madam ze zmíněných osobně znám, a proto mě zajímá následující věc - můžu od ní získat kontakt na fotografa a konfrontovat ho s tím, že jeho konání (foto), není v souladu se zákonem (což skutečně není), a vyhrožovat žalobou v případě nesmazání fotografie? Děkuji předem.

  Další informace


  Jak dlouho se musí osoba zdržovat nepřetržitě na adrese, aby bylo možno tuto návštěvu považovat již za bydlení? Děkuji

  Jde o vyúčtování společné elektřiny, která se platí paušálem, na osoby žijící v bytě.

  Další informace


  Co říká zákon o přecházení semaforu na červenou, když je rozbitej semafor a červená svítí už půl hodiny?

  oprava: přecházení přechodu samozřejmě :)

  Další informace


 • Lze považovat viry za živé?

  Tak na pomezí života . :-) Viry jsou někdy označovány za struktury „na pomezí života“.[9][10] Některé vlastnosti virů nápadně připomínají rysy živých organismů: předně obsahují genetickou informaci uloženou v sekvenci nukleových kyselin a jsou schopné se vyvíjet a přizpůsobovat podmínkám prostředí.[11] Přesto však nemohou vykonávat celou řadu biologických procesů a musí k tomu využívat služby hostitelských buněk. Nejsou schopny samy růst, dělit se či množit, ani si metabolicky opatřovat a ukládat energii nebo vyrábět vlastní bílkoviny.[2] Mezi jednotlivými viry existují nicméně značné rozdíly a některé (např. Mimivirus) dokonce nesou geny pro výrobu svých bílkovin.[10] Ani takto komplexní viry však nejsou schopné replikace (rozmnožování) bez hostitelské buňky. Viry je proto možné je metaforicky označit za „jmelí na stromu života“. :-)) a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Virus" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


 • Fyzikální příklad Archimedův zákon.

  Prosím o pomoc s tímto příkladem, předem děkuji za výpočet i s postupem.Kostka ledu (hustota 900kg/m3) plove ve vodě. Jaký je objem kostky pod vodou, jestliže kostka ledu má hranu délky 5cm?

  Další informace


  Archimedův zákon.

  Zajímala by mě rovnice která mi řekne jaká síla nadlehčuje krychli o rozměrech metr krát metr krát metr.

  Další informace


 • Existuje zákon o době opravení písemných prací?

  Ahoj, máme na škole profesora, který nebyl schopen nám od listopadu opravit 7 písemek a my nyní neznáme naše známky, nevíme průměry, jaké máme a ani výsledky na pololetní vysvědčení. Ptám se proto, zda je nějaká zákonná hranice, do kdy musí vyučující písemky opravit?Nebojím se o vysvědčení. Tenhle profesor je náš třídní. Problém ale je, že prostě nevíme známky. Školní řád jsem prošel, spíš jsem trochu doufal, že existuje vyšší pravidlo.

  Další informace


 • Tablet nebo počítač,kolik hodin na něm,lze považovat ještě za normalni?

  Pro dítě i dospeleho?Doplňuji:Hraní her,sledování filmu?

  Další informace


  Co se dnes dá považovat za živou vodu? Co si pod tím představíte?

  Něco, co se dá dnes sehnat ci vytvořit, prostě aplikovat v dnešní době.

  Další informace