• Lze to skryt? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Lze to skryt?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Lze to skryt?

 • Descartes: Pochybování je počátkem moudrosti. Podle D. je nutné o všem pochybovat. Lze to říct i o smyslu pochybování?  Další informace


  Co všechno lze považovat za provokaci ?!  Další informace


 • Do kdy lze stornovat podepsanou smlouvu u nového dodavatele el. energie?  Další informace


 • Lze mobilem odeslat soubor(aplikaci) s příponou jar jako MMS? Pokud ne, lze to udělat po přejmenování jar na png?  Další informace


  Dobrý den, mohl by mi někdo poradit, zda lze ještě koupit obyčejná přenosná televize pouze na článkové baterie?děkuji  Další informace


 • Co vše lze citovat na svých stránkých z cizího článku?

  Situace: Mám svůj web a chci přidat odkaz na něčí zajímavý článek, co vče mohu z daného článku využít?Nadpis a uvodní text/úvodní odstavec? A nebo i to se bere jako krádež a je potřeba povolení autora?

  Další informace


  Bylo mi odpovězeno, že hlídat hodnoty akcií a fondů lze na Yahoo Alerts. Nevím, co se zadá jako Symbol  Další informace


 • Existuje místo(a), kde lze nalézt počet celosvětově prodaných alb libovolného hudebního interpreta?

  Myslím, že taková databáze neexistuje. Počty v milionech u nejvíce prodávaných alb bych hledal na stránkách Americké asociace nahrávacího průmyslu riaa.com, viz zdroj.

  Další informace


 • Existuje nádobí, na kterém lze vařit na litinovém elektrickém vařiči, sklokeramice, plyn, mikrovlnná trouba?

  Doplňuji:Tak to jsem někde :-(Když mám 2 litry polévky v kovovém hrnci tak nechci zbytečně ohříval 2 litry polévky na vařiči a taky nechci zbytečně špinit talíř a pak ho mejt.Mikrovlnka ohřívá stejně rychle a s menší spotřebou proudu bez ohledu na objem

  Další informace


 • Do jaké doby lze vypovědět smlouvu tel.operátorovi?

  Doplňuji:Aktivní je 6 dní.

  Další informace


 • hledám jednoduchý způsob jak skrýt svoji IP adresu pri surfovani na internetu?  Další informace


  Jde odstranit nebo skrýt účet ADMINISTRATOR ve WIN XP?  Další informace


  Jak skrýt navigační panel u windows phone 10?

  Budu moc rad za každou radu a nápomoc.Jak skrýt navigační panel? Řeší se to někde v nastaveni telefonu? Nebo mam jen špatně aktualizovaný SW? Lze to nějak přeinstalovat a jak? Nebo to mám řešit reklamací?Skrytí navigačního panelu mně nefunguje pouze u dvou aplikací (jinak ano, klasickým stažením pomocí prstu):„messenger“ – navigační panel se překrývá s polem pro vkládání textu a jelikož ten panel nejde skryt, nemůžu ani psát do pole a posílat tak zprávy :(„whatsapp“ – stejný problém u této aplikace.A mám ještě jednu „závadu“, nelze mi v aplikaci „lidé“ vkládat nové kontakty, vždy když kliknu na tlačítko „+“ - gt přidat nový kontakt, aplikace spadne.Mám Lumia 640 s původní verzí Windows phone 8.1, kterou jsem nedávno aktualizoval na Windows phone 10. Předtím jsem tyhle problémy vůbec neměl, to až teď po té aktualizaci….Díky moc :)

  Další informace


  Jak na Facebooku skrýt pro konkrétního člověka, jakých/kterých událostí se účastním?

  Na Facebooku mám určitého přítele, který se tak strašne snaží vetřít do mojí společnosti, že pokaždé, když dám na Facebooku vědět, že jdu na nějakou akci (koncert, výstava etc.) zjistí si to a objeví se tam taky, i když to jsou akce, na které by nešel (hudba, kterou neposlouchá ani náhodou). Vím, zní to hrozně hloupě, že řeším takovou blbost, mohla bych prostě nedávat, že se zúčastním... ale takhle se kvůli němu omezovat nechci.

  Další informace


 • Existuje u nás nějaká kancelář, úřad kam lze zasílat podněty .... ?

  respektivě návrhy na změny, doplnění stávajících zákonu k dořešení a případnému schvalování?Sem tam kolem sebe slyším lidi jak by rádi změnili zákony, jen kdyby .... ! Musím uznat že některé nápady jsou zajímavé a mohli by společnosti jen prospět.Mohou lidé tyto podněty, návrhy někam zasílat kde se tím budou zaobírat a nebo na chytrost ohledně návrhů zákonů mají patent jen naši zákonodárci?

  Další informace


 • Jak skrýt názvy obrázků?

  Existuje nějaká možnost, jak zařídit, aby se přestaly zobrazovat názvy souborů? (obrázků, videí a tak)Jeden způsob znám, ale ten jde použít jenom na jeden soubor ve složce, já to potřebuju na všechny. Předem díky za odpověď. BagrDoplňuji:- normálně ve Windowsech ve složce (mám Win 7)

  Další informace


  Co vše lze dnes zahrnout pod slovo hlavolam?

  Dřív to byly skládačky z kostek nebo kuliček, nebo zapeklité řešení nějakého problému. Představuje hlavolam původní věc, nebo se pojem slova obohatil dnešní dobou?

  Další informace


 • 12. Kde jsou stanoveny podmínky pro založení a provozování živnosti? Lze ve Vašem oboru založit živnost?

  Kategorie H - Kuchař/Číšník

  Další informace


 • Doktorka není schopná vystavit výpis ze zdravotní dokumentace. Mohu to provést sám elektronicky?

  Doktorka není schopná vystavit výpis. Lze to provést sám elektronicky? Odkud kde jak?

  Další informace


  Artróza - jaké sporty lze vykonávat?

  Mám artrózu (na 98%) a jsem vrcholová sportovkyně (plavkyně). Mohu s tím nadále plavat, nebo musím skončit s plaváním? Do týdne naplavu cca 50km.Děkuji za odpovědi

  Další informace