• Lze to v hře Mafia 2 ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Lze to v hře Mafia 2 ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Lze to v hře Mafia 2 ?

 • PhysX Mafia II  Další informace


  Mafia grafický problém  Další informace


  Mafia II - Ztmavení..  Další informace


  Mafia 2 nefunguje

  dneska jsem si koupil hru Mafia 2 special extended edition a nejde mi nevite proc?Doplňuji:moje hardwaresystem windows xpprocesor:Intel(R) Celeron(R) CPU 2.66GHzRam: 1.50GBgraficka karta: RadeonX300/x550/x1050seriesvolne misto na disku (s hrou)7.10 GBZvukova karta(nevim kde to zjistit a ta graficka karta taky nevim kde zjistit ale nekde tak bylo graficke adaptery tak by to mohlo bejt ono jinak tak nic grafickeho nebylo prosim poradte

  Další informace


  MAfia konfigurace  Další informace


  Lze ve hře Spore odstranit přednastavené příšerky a další objekty ?

  Doplňuji:Problém je v tom, že já tam takovou složku nemám, teda je tam jen složka moje výtvory, ale tam jsou jen příšerky co jsem vytvořila já a ty si chci nechat.Jinak jsem stejného názoru. Vesmírná fáze je táhlá a nudná, úkoly jsou pořád stejného typu a ke všemu na tebe všichni furt útočí.

  Další informace


  GTA IV, Mafia 2 - sekání her  Další informace


 • Problém s instalací Mafia II  Další informace


  Nevíte, co se děje ve hře Mafia 2?

  Ahoj když jsem zapnul hru mafii 2 tak se mi hned začali sami od sebe ubírat životy a když se kompletně ubrali tak mě to nezabilo ale stačila jen sebemenší rána a bylo po mně. A dokonce když jsem se najedl tak to začalo znovu. Nevíte co s tím prosím? :)Původní neotázkaMafia 2 - ubírají se mi sami životy

  Další informace


  Mafia padá  Další informace


  Mafia II na notebooku - dotaz  Další informace


  Mafia 2-chyba ve stínech  Další informace


  Mafia 2--Chyba free ride modu  Další informace


  Mafia 2 a PhysX is not intialed (ATI Radeon)  Další informace


  Mafia 2 CZ - Ale obal je v angličtině...

  Ahojte, objednal jsem si k Vánocům Mafii 2, měla by být kompletně v češtině, ale po rozbalení jsem si všiml, že popis hry v na zadní straně pouzdra je v angličtině. Instalovat ji budu opravdu až 24.12., takže to teď nezjistím. Nemáte ji někdo? Měli jste to na obalu taky anglicky? Přes Steam by to údajně mělo jít změnit, ale vážně nevím, tak se obracím na Vás.

  Další informace


  Mafia 2 -> děsně vypadající obraz v okolí hry  Další informace


  Mafia 2 - zdraví  Další informace


  Mafia 1 download

  Dobrý den, sháním bezinstalační verzi hry Mafia 1. Stáhl jsem uz asi 9 souboru z ulozto ale ani jeden nebyl bezinstalacni. Nevite nekdo, kde bych mohl sehnat? Dekuji moc.

  Další informace


  MAFIA 2, PROBLÉM S INSTALACÍ!!!  Další informace


  Bude na mém PC fungovat mafia 2  Další informace