• Lze tohle povazovat za ICT? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Lze tohle povazovat za ICT?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Lze tohle povazovat za ICT?

 • Když jsou překvapení a údiv počátkem pochopení, tedy lze se divit jen tomu, že se stále ještě lze čemu divit?  Další informace


  Co je tohle za kameny  Další informace


 • Pokud se jede nákladním vlakem na černo, tak by se to dalo považovat za třetí třídu komfortu?  Další informace


  Co je tohle za autobaterii?  Další informace


 • ,,kde tohle dostanu koupit  Další informace


 • jak to, ze tohle je lichva a tohle zase ne?

  jak to, ze muz, ktery nabizel pujcky s 50% urokem, je podezrely z trestneho cinu lichvy ( a href"http://www.novinky.cz/krimi/250898-lichvar-v-bruntale-pujcoval-na-50procentni-urok-dluznikum-vyhrozoval.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a )a jak to, ze takovi, jako provident s RPSN pres 200% funguji normalne a legalne?(je mi jasne, ze oboji dvoji hodnoty nejsou totozne, ze v pripade toho pana se nejedna o cislo RPSN, kazdopadne, pokud si spocitam providenta, je na tom ten pan jeste dobre)

  Další informace


 • Kdy se dá pouštění hudby považovat za hlasité?

  U oblíbených písniček často zvedám hlasitost do té doby dokud basy necítím ve stole :)... a tak se zrodila má otázka Kdy se dá považovat puštěnou hudbu za nahlas puštěnou?

  Další informace


 • Dá se cidr považovat za druh piva?

  Nápoj se vyrábí z jablek nebo hrušek.

  Další informace


  Co mám považovat za aquafabu? Pěnu, kterou z cizrny sbírám, vodu z vaření nebo snad obojí dohromady?

  Přebytečná voda z máčení přes noc byla žlutá, ale předpokládám, že tohle je ještě ,,nic a tak jsem to vylila (dále propláchla a nalila novou vodu).Aquafabu chci pak použít na sníh do palačinek. Ale vařím cizrnu poprvé, je to pro mě setkání s neznámou, tak se raději hloupě ptám. A příště už budu šéfkuchař! :D

  Další informace


 • Které osobnosti z českých dějin lze považovat za charismatické vůdce?

  Jaké charismatické a výrazné vůdce a představitele lze najít v českých dějinách?

  Další informace


  Jak lze zjistit počet občanů stejného jména a příjmení, pokud to jde?

  Samozřejmě vím, že lze zjistit na specializované stránce počet nositelů určitého jména, anebo příjmení. Ovšem lze zjistit počet nositelů určitého jména a příjmení? Mé křestní jméno se v naší zemi vyskytuje ve 50172 případech, příjmení ve 432 případech. Na sociální síti jsem nositele téhož jména a příjmení našel čtyři. Samozřejmě nemyslím nějaké databáze obyvatel, kam mají přístup orgány státní správy nebo policie. Jde mi ryze o počet. Protože se zdráhám uvěřit tomu, že při zakládání schránky na Gmailu by těch lidí bylo tolik a na mě už uživatelské jméno nezbylo.

  Další informace


  Dá se řím považovat za moderní město?

  Řím je věčné město, v každém věku je v něm něco moderního.

  Další informace


  Do rozhlasu se rády zvou herečky a povídají tam o své práci. Dá se kejkle, pletichy, intriky považovat za práci?

  áno, pre niekoho je i normálny život práca, či dokonca drina.A pletichy, kejkle, pomluvy a intrigy sú v v živote čecha (a i slováka) to najdôležitejšie (čo na tom, že mám doma na šporáku plesnivý hrniec, ale ten susedov! - vôbec sa neleskne).

  Další informace


 • Dá se považovat psaní webových stránek za umění?

  Např v HTML,C

  Další informace


  Co je tohle za font  Další informace


 • Lze současné bodování považovat za diskriminaci?

  Jak můžu projevit některým uživatelům uznání za to, že odpoví správně na mnoho dotazů, když jsem limitován pouze dvěma palci?Věřím, že strůjce tohoto pravidla ustoupí.

  Další informace


  Je vůbec možné považovat za nemajetkovou újmu, potažmo žádat satisfakci za situace, kdy poškozeno je naše domácí zvíře?

  Představím si, že mně bezohledný řidič srazil mého milovaného psa. Pokud pes přežije, nejspíše platí zhruba toto: Pokud bezohledný řidič přejede vašeho psa, jehož veterinární ošetření a následná péče si vyžádají daleko vyšší náklady, než je obchodní cena psa, můžete náhradu těchto nákladů požadovat po škůdci. Nezáleží tedy na tom, že byste obdobného psa získali zdarma z útulku, bere se ohled na to, že jde o živého tvora. Limitem pro výši náhrady je hledisko rozumného chovatele – samozřejmě, když se bude jednat o staršího psa, nelze žádat náhradu ceny nového kloubu z nejlepší oceli... Ale co v případě, kdy pes nepřežije? Bolest ze ztráty může být nesmírná. Škůdce pak zaplatí pouze náklady spojené s odstraněním mršiny? (Bože fuj, jak to zní.) Nebo zaplatí nějaký pohřeb, jehož výše nákladů bude limitována hlediskem rozumného chovatele? NEBO JE ŠANCE NA NEMAJETKOVOU ÚJMU?A co v případě, že mi psa ukrade bezohledný zloděj? (Třeba původní majitel po deseti letech, to je jedno) Řekněme, že mu na to cca po šesti týdnech přijdou. Co bude pak? Orgány činné mně psa vrátí a zloděj dostane nějaký trest v přestupkovým řízení? Tečka? Anebo je možnost v tomto případě také žádat zadostiučinění pro nemajetkovou újmu? (Třeba z důvodu nedobrovolného odloučení smysly nadaného tvora, kdy může utrpět psychika nejen tohoto tvora...) Díky.

  Další informace


 • Co je tohle za škůdce na fikusu benjamín?

  Vypadá to jako puklice. Pak je otázka jak se toho zbavím bez toho, abych to ručně odstraňoval. Určitě bude dnes nějaký prostředek který to zlikviduje vše.Děkuji za pomoc.Míza to není protože to je většině listů a není tam trhlina.Z tohoto jsem usoudil, že to je ta puklice a href"http://hobbyzahrada.cz/clanek-1429-fikus_benjamin_napadeni_puklici_rady_pro_osetreni.htm" rel"nofollow" http://hobbyzahrada.cz/ hellip /a Ale problém je, že se všude píše jiný přípravek. Někde Biool jinde zase jiné atd.Já potřebuji vědět jistě co to je a jak se toho zbavit. Ideálně postřikem který lze koupit. Dík.

  Další informace


  Co je tohle za rostlinu ?

  Teďka mě na zahradě roste rostlina a nevím jak se jmenuje. Nejspíše to je letnička a hodně se podobá čistci bizantskému. gt gt a href"http://leteckaposta.cz/211195336" rel"nofollow" http://leteckaposta.cz/ hellip /a lt lt

  Další informace


 • Ahoj, jak vypočítat tuhle rovnici? Rozumím tomu, jen když tam jsou 2 závorky, tohle jsme se asi ještě neučili... . (3-z)

  Doplňuji:Omlouvám se, nedopsal se mi zbytek :/ Celá rovnice zní:(3-z) * 2z 0A děkuji všem, co si mé otázky všimli :)

  Další informace