• Má čmelák žihadlo, pokud ano, jak nebezpečné je bodnutí např. pro alergiky? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Má čmelák žihadlo, pokud ano, jak nebezpečné je bodnutí např. pro alergiky?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Má čmelák žihadlo, pokud ano, jak nebezpečné je bodnutí např. pro alergiky?

 • Je nějak nebezpečne, když CHEMOPRENEM slepím krytku v aute u pedálů (myslím hořlavost a tak)?  Další informace


 • Vceli bodnuti vs otok kloubu  Další informace


  Poletím do Tuniska, kde si třeba koupím nějaké věci. Nevejdou se mi do kufru, budu je moci nějak převézt?pokud ano-jak?  Další informace


 • Je nebezpečné zvětšení prsou u žen?

  Dobrý den,s ženou doma diskutujeme o zvětšení prsou, že by šla. Ale nevím, ne že by se mi to nelíbilo :) ale bojím se o ní, jestil to není nějak nebezpečné? Nebo už je to dneska vpohodě?Budu ráda za každé názory a hlavně zkušenosti. Jak z pohledu chlapů, tak i bab :)díky

  Další informace


 • Máte zkušenosti s reklamací na alza.cz? Pokud ano, co jste reklamovali a jak reklamace proběhla?

  Ano.Reklamovala jsem Notebook Toshiba. Byl ještě v záruce.Závada se opakovala 3x a nedala se odstranit.Byla to baterie a už se nedal nikde koupit originál.Peníze mi byly vráceny do 30 dnů....Už mám třetí Toshibu jsem s touto značkou spokojená.Vydrží velmi dlouho. Ten druhý jsem měla 9 let, alebyla velká bouřka u nás ve vesnici a vyhořely téměřvšem televize a počítače i mě můj NB. Už nebyl v záruce.Odešla celá základní deska. TV byla v záruce. Dali minovou. Tuto další Toshibu mám již s Windows 8.1 zatímbez problému asi 3 roky :)

  Další informace


 • Lze převést obrázek s příponou BMP na obrázek typu JPG? Pokud ano, jak? Jde o jejich umístění na web. Díky.

  Ano, to lze. Otevřete si obrázek v nějakém grafickém editoru (třeba Malování), dejte Uložit obrázek jako a vyberte typ souboru JPEG.

  Další informace


  Jak nebezpečné jsou varovné hlášky od NODu32 o potenciálně nechtěných aplikacích?

  Nemá s tím někdo zkušenosti? Vím, že takové programy, které stahuji, můžou obsahovat různé toolbary ale ty snad žádné viry neobsahují ne? Popřípadě si je ani nemusím instalovat, pokud to z instalace odkřížknu.Je to od nich přehnané anebo to vážně může způsobit velké potíže? Nemůžu si kvůli tomu stáhnout skoro žádnou freeware aplikaci.

  Další informace


 • Je nachlazeni mocoveho mechyre nebezpecne v tehotenstvi?

  Jsem v 9.tydnu tehotenstvi a mam podezreni, ze jsem nastydla na mocovy mechyr. Je to nebezpecne pro miminko? Mela bych si zajit k lekari?

  Další informace


 • Jaké konkrétní nebezpečné látky mají status R15, které při styku s vodou uvolňují extrémně hořlavé plyny?

  Doplňuji: Díky cochee. Zajímavé, protože by mě nenapadlo, že by mohl sodík tak prudce reagovat. Najde se ještě něco dalšího kromě sodíku?

  Další informace


 • Má učitel(ka) na základní škole právo zabavit žákovi mobilní telefon? Pokud ano, na jak dlouho? Děkuji.

  podívej se do školního řádu. Začal bych tím, že žák má povinnost nevyrušovat při vyučování.Doplňuji:Tak si dovolím reagovat na Psychotica: Jsem přesvědčen že školní řády škol jsou v souladu se zákony. Proto si myslím, že je nejjednoduší mrknout do školního řádu a až když tam nenajdu co potřebuju budu hledat dál.Osobně (ale nevím nakolik je to v souladu se zákony) nevidím problém s tím zabavit dítěti cokoli co narušuje výuku, pokud zabavení nezpůsobí další škody. + osobní předání rodiči, pokud se chce zastavit.

  Další informace


 • za několik dní jdu na očkování proti tetanu. Nebude to bolet do hýžďovéhoo svalu ? Bolí to bodnutí a vpich a kružítko ?

  no, zažiješ znova to, čím jsi si prošel max. před 15ti lety, nijak zvlášť se to lišit nebude, leda že se ti posunul práh bolesti, ale na to je dobré myslet na něco pozitivního, třeba: a href"http://www.youtube.com/watch?vjo1m3r0Gca4" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


  Z jakého důvodu je nebezpečné lízat v zimě rampouchy, jak to některé děti dělají?

  Z jakého důvodu je nebezpečné(jak to někteří děti dělají) lízat v zimě rampouchy ?

  Další informace


  Slyšela jsem, že na bodnutí např. od vosy se přikládá cucavý bonbon, je to pravda?

  Samozřejmě vím i třeba o cibuli, jen by mě zajímalo jestli je to pravda nebo jste to taky už někdo slyšel

  Další informace


  Pokud by člověk, který je odmalička slepý, např. v 60 začal vidět, jak by to psychicky vzal?

  Napište váš názor:) DÍKY

  Další informace


  Je odkrvení končetin z přeležení během spánku nebezpečné?

  Dneska ráno jsem se probudil tak že jsem si ležel tělem na ruce, byla celá úplně studená a prakticky jsem s ní vůbec nemohl hýbat, okamžitě jsem ji začal prokrvovat a vše se dalo po minutě s menšími křečemi do pořádku, ale říkám si, co kdybych si na ruce ležel třeba o 2 hodiny déle, mohl bych mít problém?

  Další informace


  Je nebezpečné propichovat otlaky?

  Vytéká z toho taková vodička, asi mozkomíšní mok, který vlivem gravitace stekl do nohy a tam se udělala bambulka, kteru to naplnilo. Já to propích a teď mám strach, že budu mít prázdnější mozek, když to z toho teče.Je nebezpečné to propichovat nebo je lepší dát nohy nahoru a počkat až do nateče zpátky do mozku?

  Další informace


  Co je na houbách nebezpečné?

  Myslíte, že u houbaření je riziko, že se otrávíte?Omyl: a href"http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/210034-v-italii-zemrelo-za-deset-dni-18-houbaru-vetsinou-nekam-spadli.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace


  Bodnutí hmyzem-může se něco vážnějšího stát?

  Včera na kole mě bodnul neznámý hmyz (asi hovado) do kloubu na levé noze nad chodidlem a teď to mám nateklé tak že nevidím kloub a trochu to svědí, červené to je jen trochu. Problém je, že mě to bodlo pravděpodobně při zastávce u postřikem ošetřeného pole s obilím. Může se něco stát nebo se to časem vyléčí? Jo a potírám to gelem proti bodnutí hmyzem.

  Další informace


 • Jsou nebezpečné pro psi návnady proti hlodavcům?

  Ano, smrtelně nebezpečné!!Nejčastěji se používají chemické látky narušující srážlivost krve - antikoagulanty, např. warfarin, pindon. Druhou často užívanou skupinou látek jsou preparáty způsobující hyperkalcémii - tedy zvyšující hladinu vápenatých iontů v krvi, kam patří např. cholekalciferol (znám také jako vitamín D3) nebo ergokalciferol (znám také jako vitamín D2). Dále pak z anorganických látek Zn3P2 a organických (kumariny).

  Další informace


  Jaké plemeno malých psů je pro alergiky?

  Dobrý den,potřebovala bych malé psí plemeno pro alergiky. Ale aby trošku vapadalo, ne nějakého naháče,děkuji

  Další informace