• má nárok na podporu v nezaměstnanosti člověk, který je nazaměstnaný, splňuje podmínky zákona, ale pronajímá byt? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: má nárok na podporu v nezaměstnanosti člověk, který je nazaměstnaný, splňuje podmínky zákona, ale pronajímá byt?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - má nárok na podporu v nezaměstnanosti člověk, který je nazaměstnaný, splňuje podmínky zákona, ale pronajímá byt?

  • Může být blecha šťastná jako člověk,když člověk je šťastný jako blecha?



    Další informace


  • Za kolik korun ročně se pronajímá zemědělská půda?



    Další informace


  • Narok na podporu



    Další informace


  • Narok na socialnu podporu na bydleni...

    Sem v rozvodovom konani deti mam zverene do vlastni peče.mam narok na socialnu podporu na bydleni ked nemam česke občanstvi ale sem tu vdana.

    Další informace


    Myslíte si,že i člověk,který má rodinu,slušný život a dobrou práci může být vrah?

    Zajímá mě to,neboť v televizi se s takovými případy setkáváme pořád.Mě například vrazi fascinují a ráda bych se s nějakým možná i seznámila. Mám ráda takové ty krváky ... Ale zpět k věci... Hodně lidí říká,že vrazi jsou psychopati. Ale je člověk s dobrou prací,slušným životem a rodinou psychopat? A termínem vrah myslíme vraha vraha. )Né,že omylem někoho zabil při autonehodě. A nemyslíme ani vraha,který s motorovou pilou chodí po městě a vraždí za každým rohem. Myslíme takového vraha,který opravdu vraždí,ale jen pečlivé vybrané lidi.

    Další informace


    Do kdy posílá ÚP podporu v nezaměstnanosti? Předem děkuji za odpověd

    Jestli Ti jde o výplatní termín podpory, tak je to kolem 14. na účet, složenkou o pár dnů déle.Viz třeba tady: a href"http://www.emimino.cz/diskuse/termin-vyplaty-podpory-v-nezamestnanosti-84881/" rel"nofollow" http://www.emimino.cz/ hellip /a

    Další informace


    Ma narok pronajimatel bytu narok na pulku kace? Ma to napsane ve smlouve a ze to ma na vymalovani a vycisteni bytu.

    chci se zeptat,ma narok pronajimatel bytu narok na pulku kace?na to napane ve smlouve a ze to ma na vymalovani a vycisteni bytu.ma na to narok???

    Další informace


    zaměstnavatel se mnou ukončil pracovní poměr pro hrubé porušení pracovní kázně, mám nárok na podporu v nezaměstnanosti?

    Bohužel ne.(§ 39 odst. 2 písm. a) zákona 435/2004 Sb.)

    Další informace


    Dobrý den,dostala jsem výpověď k 31.12.2012 paragraf 52c,mám nárok na podporu nezaměstnanosti?

    Dobrý den, dostala jsem výpověď k 31.12.2012 paragraf 52c, mám nárok na podporu nezaměstnanosti od 1.1.2013? děkuji za odpověď

    Další informace


    Synovi byla dána výpověd s odstupným k 31.12.2012 od kterého měsíce přesně bude pobirat podporu v nezaměstnanosti? Díky

    Podpora nebude poskytována tomu uchazeči o zaměstnání, kterému náleží zákonné odstupné, odbytné nebo odchodné - podpůrčí doba pro poskytování podpory se v těchto případech nekrátí, pouze se posune její počátek o dobu, po kterou uchazeči o zaměstnání přísluší zákonné odstupné, odbytné nebo odchodné.

    Další informace